Psychiatrická ambulance
Tovární 12/1342, Praha

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

S postupem lékaře jsem byl velmi spokojen.

V situaci, kdy mamincin stav je jako na horske draze a casto se hodne vyhroti, nam pani doktorka velmi pomohla. Pani doktorka s maminkou pracuje od pocatku (moho let) a spoluprace funguje moc dobre, mozna i proto, ze se po tech letech znaji a maji k sobe vekove bliz. Kazdopadne nam ted bude pani doktorka, ktera odchazi do duchodu, VELMI chybet.

Za co jsou dnes bonusování lékaři? Když píší levné léky,nedávají nemocenskou a jejich léčení je co nejlevnější i na úkor pacientq.Pokud je to naopak mají malusy.V tomto duchu léčí i doktorka Kadlecová.Klepe se navybírání 30Kč poplatku a při ztrátě receptu chce 50Kč. Její vystupování je direktivní,povýšené a odmítavé.Zvyšuje hlas a dává najevo svou převahu člověka v bílem-doktora, před kterým i kdejaký bouřlivák zjihne.
Můj příběh trvá několik let, kdy trpím úzkostmi a depresemi na biologickém pokladě - její léčba probíhala pouze léky, které méně či více zabíraly, nicméně jsem byl schopen vést celkem normální život s velkým pracovním zatížením , dětmi a rodinou.
Před 2 lety mě však potlakla tragédie v osobním životě, můj stav se zhoršil. Od doktorky Kadlecové jsem potřeboval odpovídající léčbu. Pár léků zkusila, ale nikdy to nebylo ono, když jsem ji žádal o pracovní neschopnost - odbila mě. Nemohl jsem spát, jíst,ani si dojít koupit jídlo.Když jsem neodpovídal na léčbu doktorkou Kadlecovou nasazenými léky, přestala mě léčit. Začala mé problémy bagatelizovat s tím, že tak hrozné to určitě není, že mám to co mi nejde trénovat.To však, že jsem téměř nespal, topil se v záchvatech paniky - pomíjela.Byl jsem nucen postupně ukončit pracovní poměr, téměř jsem přišel o svou rodinu....Našel jsem si nového lékaře. Zkusil další a další léky. Jedny konečně zabraly,nebyl problém s pracovní neschopností, našel jsem si novou práci...Já doktorku Kadlecovou nedoporučuji vůbec nikomu.

Léčí jen velmi formálně ,zdá se,že povrchně bez hlubších znalostí moderní psychiatrie. S dosti povýšeným nadhledem člověka v bílém plášti.

Paní doktorka mi velmi pomohla, byla velmi milá a vstřícná. Chodím k ní již delší dobu. Můžu ji jen doporučit.

Tuto lékařku velice nedoporučuji. Udělá jen to co musí - řeší pouze následky nikoliv příčínu. Je protivná a nepříjemná, vše navíc jí zdržuje. Nevysvětlí, nemá ráda informovanost.Pokud je někomu zle, vyhněte se ji obloukem - bagatelizuje.