Ruská 99/44, Ostrava

Umístění: Ordinace prhlídka

K panu doktorovi docházím již 20 let. Podle mně je supr, citlivý, dokáže naslouchat a zdravotní problémy vyřešit. Neměnila bych.

Umístění: Ordinace gynekologické vyšetření

Dobrý den,pana doktora navštěvují skoro 10let. První těhotenství,které jsem měla bez problému a komplikací se mnou prošel na výbornou. Teď když čekám druhého potomka na kterého jsme čekali skoro 3r a je mi 36let,pracují na 4-smenny provoz u pásu,každý den mám problém vstanout z postele.. poprosila jsem jej o vypsání nemocenské.. bohužel pan doktor se ohradil,že není důvod abych byla na neschopence a práci můžu vykonávat do té doby, až on uzná za vhodné,kdy jít na nemocenskou.Dale se oháněl paragrafy a pokutou ve výši 100.tisic,pokud by náhodou někdo přišel na to,že mi vypsal nemocenskou. Jsem z toho tak zklamaná a nerozumím ničemu. Nechal mě vlastně bez pomoci, ať se starám sama. Co bude dál, nevím a snad se doklepu ke šťastnému konci. Tímto přístupem co předvedl končím a přecházím k novému gynekologovi,který mi bude větší oporou. Milé maminky hodně štěstí.