Adresa

Ordinace
Ruská 99/44, Ostrava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

2 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil
Umístění: Ordinace prhlídka

K panu doktorovi docházím již 20 let. Podle mně je supr, citlivý, dokáže naslouchat a zdravotní problémy vyřešit. Neměnila bych.

M
Ověřený profil
Umístění: Ordinace gynekologické vyšetření

Dobrý den,pana doktora navštěvují skoro 10let. První těhotenství,které jsem měla bez problému a komplikací se mnou prošel na výbornou. Teď když čekám druhého potomka na kterého jsme čekali skoro 3r a je mi 36let,pracují na 4-smenny provoz u pásu,každý den mám problém vstanout z postele.. poprosila jsem jej o vypsání nemocenské.. bohužel pan doktor se ohradil,že není důvod abych byla na neschopence a práci můžu vykonávat do té doby, až on uzná za vhodné,kdy jít na nemocenskou.Dale se oháněl paragrafy a pokutou ve výši 100.tisic,pokud by náhodou někdo přišel na to,že mi vypsal nemocenskou. Jsem z toho tak zklamaná a nerozumím ničemu. Nechal mě vlastně bez pomoci, ať se starám sama. Co bude dál, nevím a snad se doklepu ke šťastnému konci. Tímto přístupem co předvedl končím a přecházím k novému gynekologovi,který mi bude větší oporou. Milé maminky hodně štěstí.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti