Psychiatrická ambulance
Olšanská 7/2666, Praha

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Psychiatrická ambulance Jiný

K lékaři jsem docházela na pravidelné schůzky, nyní se jí od února nemohu dovolat, opakovaně mi pokládá hovory, na emaily nereaguje. Díky této totální laxnosti lékaře, který má léčit nemoc duše, se má duše značně zhoršila, takže za mě velice zlé hodnocení.

Umístění: Psychiatrická ambulance Jiný

Nevim jak moc mam podekovat za vse co pro me pani doktorka udelala a stale dela ,prisla jsem jako hromadka nestesti,kazde sezeni je o necem neni to ,ze se bojite neco rict vzdy hleda jak pomoct skvelej clovek dekuji

Měla jsem dlouho problém najít lékaře, u kterého bych právě neměla pocit, že jsem jenom položka pro pojišťovnu - v paní Vavákové jsem ho našla. Nemůžu říct, že by dávala nějaké zázračné návody na život, ale umí otázkami nasměrovat tak, že pak člověk sám vidí věci s nadhledem. Nerozumím těm kritickým komentářům - podle mě paní doktorka naopak působí velmi empatickým a citlivým dojmem... možná ale její přístup vyhovuje spíš ženám - zpravidla u ní vídám hlavně ženy 30-50 let a shodujeme se, že nám její přístup vyhovuje.

Paní doktorka je moc hodná, milá a ochotná.... Chodím k ní přes rok a jsem s ní maximálně spokojená. Tudíž doporučuji všem.

Po velmi spatnych zkusenostech s psychiatry jsem se ohodlavala nekolik let nejakeho znovu navstivit.Pani doktorka je profesionalni,prijemna a vtricna.Diky.

K paní doktorce chodím cca 1,5 roku, podle mého názoru je skvělá. Na druhé straně chápu, že někdo není spokojen, protože (alespoň) z mé zkušenosti paní doktorka není typ, co Vás bude litovat a koukat smutně, ale poslouchá problém a snaží se najít racionální řešení, nebude u Vás plakat a potlapkávat Vás po rameni. Mne takový přístup naprosto vyhovuje a dokonce paní doktorku Vavákovou považuji za jednu z nejerudovanejších lékařů, které jsem za život potkala. Pokud někomu nevyhovuje, musí hold hledat dál, souhlasím s názory, že vztah lékař - pacient musí být oboustranný. V případě psychiatra to platí dvojnásob. Lucia

Moje zkušenost se dost podobá zkušenosti ostatních nespokojených pacientů. Jsem přesvědčený, že se doktorka o mě zajímala jen jako o kus, za který dostane od pojištovny zaplaceno. Moje problémy jí byly jen na obtíž, je náladová a já ji obtěžoval. Už nikdy více.

Fantastická pomoc v mojich osobných problémoch a nájdení správneho životného smerovania, veľmi pekne ďakujem.

On je také človíček nemocný a nemocný??? Pro mne naprosto božský tvor, vždy když od ní odcházím, tak si říkám, kdyby jen od tří lidiček denně vyposlechla ty katastrofické scénáře, trable a hrůzy co jí tam necháme, tak se divím, že ještě funguje tak jak funguje.Držím palečky sobě i těm kterým pomohla, at nám vydrží.

Neochotná, nepříjemná, nepomůže. Všechno je problém. Vnucuje nesmyslná řešení. Návštěva u ní byla ztráta času. Doporučuji zkusit jiného lékaře.