Psychiatrická ambulance
Na Vlčnovce 2573/2c, Praha

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Psychiatrická ambulance Jiný

Paní doktorka mi ohromně pomohla a stále pomáhá. Upravila mi původní medikaci, která mi nyní vyhovuje a ulevilo se mi. Paní doktorka vám naslouchá, je vnímavá a umí pojmenovat to v čem člověk třeba bloudí a čemu nerozumí. Nenutí vás, abyste s ní souhlasili - nabízí vám dialog, prostor k přemýšlení. Je sympatická, vzbuzuje důvěru, chová respekt k pacientovi, je pozitivní, je konzistentní ve svém jednání, máte v ní jistotu. O kterou se můžete opřít, abyste mohli pak stát sami. Paní doktorka je fakt dobrá...

Umístění: Psychiatrická ambulance psychiatrické konzultace

Doktorka Pánková je velmi pozitivní a má příjemné jednání. Naslouchá mým přáním i obavám, co se týče medikace a vše spolu konzultujeme.
Za mě skvělá psychiatrička.
Prostředí čekárny a ordinace je útulné a uklidňující.

Umístění: Psychiatrická ambulance

Mně osobně pomohla s poruchou příjmu potravy, ale s depresí už tolik ne. Neřekla bych, že je špatná psycholožka, jen jsme si nesedly. Vycházela mi vždy vstříc a na termínu se dalo domluvit.

Paní doktorka Pánková je ohromně profesionální a příjemná žena. Nejvíce oceňuji velký důraz, který klade na předpis bezezbytku vyhovující medikace, vnímá, že každému vyhojuje něco jiného a je otevřená tomu zkoušet různé alternativy tak dlouho, dokud nefungují 100%. Pomůže překonat těžká období, vždy je vstřícná a hlavně nechává možnost volby a rozhodnutí na pacientovi, nesoudí, nenutí.

Žádný efekt, vůbec mi nepomohla. Radila mi hlouposti, jako např. abych se rozešla s přítelem pouze proto, že na mě nemá moc času a je denně do večera v práci. Naštěstí jsem ji neposlechla, od té doby uplynuly tři roky a s přítelem jsme stále spolu a máme skvělý vztah.

Chodím k ní už mnoho let a mám velmi dobrý pocit. Když jsem měl akutní problémy tak upřímě naslouchala a snažila se najít řešení, teď už většinou jen předepisuje léky (to je asi jediná výhrada - možná by se měla více snažit mne někam směřovat). Mám pocit že je zároveň velmi empatická i racionální, což je u psychologa ideální. V životě (je mi 49) jsem se nesetkal s jiným lékařem který bez problémů je ochoten řešit se mnou věc po odborné stránce a dokonce uznává mé informace vyčtené z internetu, když ví že v konkrétní otázce sama více informací nemá. Ten kdo je opravdu moudrý ví, že nic neví.

Perfektní, jako lékař i jako člověk, osobnost, která umí naslouchat i naznačit správný směr. Jsem jí moc vděčna.

rozhodně než něco řekne tak přemýšlí. Je vnímavá.

Je skvělá, má příjemné vystupování, umí naslouchat, cítím se u ní dobře a v bezpečí. Fascinuje mě kritik, který píše, že dostával levnější lék místo dražšího za 300 kč a lékařka ho odbývala a vydělávala na něm. U levnějšího léku těžko vydělávala, nejspíš ví, co dělá, dost si protiřečíte, příště přemýšlejte, co napíšete.

Jedná na úrovni. Můžete se zeptat na cokoliv a žádná otázka není hloupá. Snaží se porozumět a nezlehčuje situaci, má pochopení.