Halasovo náměstí 597/1, Brno

Administrace rozhodnutí dočasné pracovní neschopnosti

Běžný termín

Kompletní předoperační vyšetření +14 Více

Komplexní interpretace výsledků

Lékařské nálezy pro posouzení zdravotního stavu pro účely osoby se zdravotním postižením a příspěvku na péči

Léčebné a preventivní péče

Poliklinika Lesná

Poskytujeme zdravotní péči praktického lékaře pro dospělé, garantujeme osobní přístup a maximální úsporu času pacientů. Náš profesionální personál je ...

• všeobecný praktický lékař

Umístění: Poliklinika Lesná Léčebné a preventivní péče

Výborná a spolehlivá praktická lékařka. Velice si považuji systému, který v ordinaci mají. Nikdy nesedíte dlouho v čekárně, lékařka každého přijímá dle objednaného času. Paní doktorka je velice pečlivá a snaží se nikdy nic nezanedbat. I při sebemenších potížích Vás podrobně vyšetří či odešle na odborné pracoviště. Absolutně nesouhlasím s některými negativními názory předešlých pisatelů, vypadá to, jako bychom každý mluvili o jiné lékařce. Paní doktorka je vždy ochotná a vstřícná, ale také přísná. A to musí být. A jestli někomu vadí, že v ordinaci nikdo "nebere krve", pak ho musím upozornit, že na odběr krve je v poliklinice speciální odběrová místnost. Každý by si měl takové informace obstarat. Myslím, že práce praktických lékařů je docela náročná a důležitá. Protože tam se rozhoduje o tom, jestli se potíže vyřeší nebo ne. Takže děkuji za ordinaci Mudr. Markové a jsem ráda, že ji mám.

Umístění: Poliklinika Lesná Běžný termín

S péčí paní doktorky Markové jsem moc spokojen. Je přísná, ale to mi nevadí, vzhledem k tomu, že mám rád ve věcech jasno a věci narovinu. Paní doktorka skvěle ovládá techniku, takže hodně věcí lze vyřešit online. Za sebe doporučuji.

Umístění: Poliklinika Lesná Preventivní prohlídky hrazené pojištěncům ordinace každé dva roky, na vyžádání kdykoliv

Milá paní doktorka,milá sestřička.Perfektní lékařská služba.Velká spokojenost za kterou moc děkuji. Pani doktorka vše vysvětlí a poradí. .Ráda k ni chodím a děkují,že se o mne po zdravotní stránce stará.

Umístění: Poliklinika Lesná Běžný termín

Z mé osobní zkušenosti mohu jen doporučit. Vyšetření je vždy precizní, má snahu problémy řešit, vždy mi pomohla, naprosto profesionální.
I nyní v době COVID vše proběhlo bez problémů.
Nerozumím kverulantům.

Umístění: Poliklinika Lesná Běžný termín

Příjemný lékař i sestra, ochota pomoci a vyjít vstříc. Dodržují objednací lhůtu, jsem moc spokojená.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Poliklinika Lesná Posouzení zdravotní způsobilosti (řízení motorových vozidel, potvrzení ke studiu, zbrojní průkaz, sportovní činnost, atd.)

Chodím sem už rok a půl. Rezervační systém online je fajn, ale občas nelze sehnat místo, když je potřeba a dovolat se na objednání se podaří fakt výjimečně aspoň v mém případě. Jinak jsem s paní doktorkou spokojená, vždy jsme vše probrali, prohlédla mě a postupovala pak dále. Tato poslední návštěva byla spíš administrativního charakteru a taktéž dobré.

Hledala jsem nového praktického lékaře v novém bydlišti. Líbí se mi, že paní Marková má spuštěný online kalendář a zaujaly mě pozitivní recenze. I když jsem prozatím nemusela nic moc řešit - pouze vstupní prohlídku a návaznou pracovní, vše bylo bez problému a paní doktorka i setřička byly ochotné a profesionální. Doporučuji :)

Umístění: Poliklinika Lesná Běžný termín

Paní doktorka byla usměvavá a milá, stejně tak sestřička. Zatím šlo jen o vstupní prohlídku, ale přístup doktorky byl skvělý. Sestřička zadávala informace do systému informace rychle, paní doktorka pokládala srozumitelné otázky, po vyšetření mi byly sděleny výsledky + co do budoucna dělat. Ptala se důkladně na všechny problémy, anamnézu i jinou léčbu, byl vidět zájem o pacienta.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka i sestřička příjemné, profesionální přístup. Jsou "přísnější", ale vědí proč a jak dělat dobře svou práci.

Umístění: Poliklinika Lesná Běžný termín

Potřeboval jsem výpis z dokumentace pro životní pojištění. Vše proběhlo naprosto bez problémů. Vzali mě přesně v čas, kdy jsem se objednal.