Další dostupný termín:

Viz kalendář
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, + 3 Více
548 22.....
607 02.....

Administrace rozhodnutí dočasné pracovní neschopnosti

Běžný termín

Kompletní předoperační vyšetření +14 Více

Komplexní interpretace výsledků

Lékařské nálezy pro posouzení zdravotního stavu pro účely osoby se zdravotním postižením a příspěvku na péči

Léčebné a preventivní péče

Poskytujeme zdravotní péči praktického lékaře pro dospělé, garantujeme osobní přístup a maximální úsporu času pacientů. Náš profesionální personál je ...

• chřipka

Kompletní předoperační vyšetření

Komplexní interpretace výsledků

Léčebné a preventivní péče

Poliklinika Lesná

Návaznost na síť vyšetření u specialistů včetně laboratorních a zobrazovacích metod

Návrh na lázeňskou péči

Poliklinika Lesná

Odběr biologického materiálu (krev, moč, stolice, výtěry, atd.)

Poliklinika Lesná

Očkování pravidelná i na vlastní žádost (např.: tetanus, chřipka, infekční žloutenka typu A, B, klišťová encefalitida, meningokoková miningitida, atd.)

Ošetření drobných kožních poranění

Poliklinika Lesná

Posouzení zdravotní způsobilosti (řízení motorových vozidel, potvrzení ke studiu, zbrojní průkaz, sportovní činnost, atd.)

Poliklinika Lesná

Pravidelná měření TK, stanovení kardiovaskulárního rizika a prevence

Poliklinika Lesná

Preventivní prohlídky hrazené pojištěncům ordinace každé dva roky, na vyžádání kdykoliv

Poliklinika Lesná

Stanovení hladiny krevního cukru v krvi

Poliklinika Lesná

Vyšetření stolice na okultní krvácení, prevence nádorů tlustného střeva

Poliklinika Lesná

Vyšetření, posouzení a vystavení průkazu pracovníka v potravinářství

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Lesná Běžný termín

Paní doktorka Marková, se postupně velice zhoršila a celá rodina se postupně registruje u jiného lékaře. Zpočátku její praxe měla na dveřích "Vítejte jsme tu pro Vás".
Dnes je všechno jinak. Slogan zmizel. Pacient obtěžuje, za dveřmi slyšíte pomluvy jiných pacientů. A poslouchali jsme často řeči "Tohle mi nikdo nezaplatí." Ironie a nepříjemné poznámky.
Nedoporučujeme!
Opravdu to byla špatná zkušenost.
S pozdravem Kolegarová

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Lesná Běžný termín

3 návštěvy stačily, první, úvodní bez problému, následující 2 papírovací zcela nevyhovující. Stejné zdravotní potvrzení u jiného doktora zabralo 3min bez problému a zdarma, dohadování se, že musím mít IČO, ale to že ono potvrzení potřebuju na kvalifikaci bez které mi živnostňák a IČO v daném oboru nedají byl neřešitelný problém, nakonec mě vyhodily a při odchodu ještě dostanu vynadáno že jim přidávám nezaplacenou práci... Protivná, neochotná -> stačilo.

Názor přidán dne 23.04.19 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Názor přidán dne 05.10.18 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Názor přidán dne 15.05.17 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

S paní doktorkou jsem se měla zkušenost poznat jen jako záskok. Díky bohu. Paní doktorka a sestřička je prvně moc milá. Ale přijdete ráno v 7:30, před Vámi jsou dva pacienti a přijme Vás až v 9h. Potom Vás prohlédne, nechá Vás jít na odběr krve a přijít si máte až za hodinu a půl, tudíž celé dopoledne strávíte u doktorky v čekárně. Podotýkám, že jsem měla horečky a opravdu mi bylo zle (k doktorům chodím jen když mi opravdu něco je). Doma dvouleté dítě, které bylo na hlídání, původně na cca hodinu, ale později jsem stále hlídání musela prodlužovat. Paní doktorce to bylo úplně jedno, stejně Vám nic neřekne a o výsledky si zavolat nemůžete, prostě Vás nechá schválně čekat celé dopoledne, asi aby jste si příště rozmysleli další návštěvu. Bohužel, co jsem se dozvěděla, tak celý den tam strávíte běžně. Opravdu "lidský" přístup paní doktorky je už třešnička na dortě. Má první a poslední návštěva.

Klepejte u nás jste vítáni,zní slogan na dveřích doktorky Markové,pěkný jsem si říkal dost originální snad konečně dobrá ordinace jsem myslel do té doby než jsem tuto ordinaci navštívil a chtěl doklad pro úřad práce poplatek 50.-k.Při nemoci poplatek 30,-k za vyšetření 50.-k za napsaní neschopenky.Kontrola dalších 30.-k prý za ošetření a za to,že mně paní doktorka volala telefonem.Tak při další kontrole snad už ani klepat nebudu.Na závěr ani tento slogan věčně prázdnou ordinaci doktorky Markové nenaplní-jinak s léčením paní doktorky jsem spokojení.Zdravím Pacinda.

• chřipka
  • angína / bolest v krku