2.5

Umístění: Poliklinika Dobrovského kardio kontroly

Paní dr. Pirochtová svou odborností zachránila život při rozsáhlém infarktu mému tatínkovi, v současné době má v lékařské kardio kontrole i mou maminku. Zdravotní stav je stabilizovaný, kontroly pravidelné. To, že má občas ráznější názor zcela pomíjím, důležitá je pro mě odbornost a péče o pacienta a ta je opravdu vynikající.... jsem ráda, že jsme registrovaní právě zde.

Velice arogantní přístup. Klidně po dvouměsíčním čekání pacientovi při dostavení se na termín suše oznámí, že bude přeobjednán o další dva měsíce později, protože musí odejít dříve. A to zjevně bez vážných důvodů. Toto je ukázka absolutního marasmu a amatérismu v českém zdravotnictví.

Také jsem byla u p.doktorky, její chování je opravdu velmi arogantní, takový člověk by neměl pracovat s lidmi a nebo když už si vybrala tuhle práci, měla by se jí věnovat a ne se vytahovat nad pacienty. Nevím, jak by se jí líbilo, kdyby se k ní lidi chovali tak jako ona nim.

V roce 1995 jsem prodělal infarkt,který byl potvrzen asi za dva měsíce při preventivní prohlídce právě paní MUDr Pirochtovou a následně prof.B.Semrádem ještě ve FN Brno.Od té doby pravidelně chodím k paní doktorce,dříve ještě do FN a později do její soukromé ordinace,kde jsem léčen a kontrolován v důsledku prodělaného infarktu a hypertenze,která je díky vhodné medikaci výborně kompenzována.Pravidelně jsem diagnostikován - Sono,EKG,Holter.
Za celou dobu jsem nepocítil aroganci paní doktorky nebo sester.S její poskytovanou med.péči jsem spokoje a nehodlám měnit. Ing.Jan Navrátil CSc

Je to arogantni ... a tady uz slusna slova nepokracuji ... udelejte si obrazek sami

Po tom co jsem byl odeslan k pani doktorce na zaklade vysokeho TK 175/115 (je mi 28 let,do te doby bez problemu -sportovec) me byla nalezena tekutina na srdci pani doktorka to okomentovala slovy "tohle jsem vzivote nevidela, jak to muzete mit v tomhle veku" jsem pojal podezreni ze neni neco vporakdu,po bolestech na srdci jsem se po obednani dostavil znovu a byl jsem vyhozen stim ze jsem "na hlavu" -nedostalo se mi zadneho vysetreni ani zadne lekarske zpravy, zcehoz jsem byl uplne konsternovan.....Rozhodne NEDOPORUCUJI, arogance,neprofesionalni pristup a dalsi projevy teto osoby o kterych si muzete precist i u jinych komentaru....

paní doktorka pečuje o celou naši rodinu již mnoho let k naší úplné spokojenosti.
někdy musíme chvíli počkat,protože se paní doktorka věnuje naléhavějším případům,
ale vždy se nám věnuje,narozdíl od kliniky ve fakultní nemocnici v Bohunicích,kde nás
vyhodili,protože nemáme doporučení,s doporučením od této paní doktorky a s návrhem na
přijetí k hospitalizaci jsme po pěti hodinách strávených v příjmové ambulanci byli
odesláni do vojenské nemocnice,kam patříme podle bydliště.lékař nás ani neviděl,netož
aby vyšetřil pacienta.ve vojenské byl manžel okamžitě přijat a to na JIP!!!!!!!!
proto doporučuji všem,kteří jsou s naší pani doktorkou nespokojeni obraťte se na odborníky
jinde,nejlépe ve fakultní nemocnici Brno Bohunice!

Cituji:
"Vyse zminene negativni komentare mi prijdou zcela mimo misu, pravdepodobne je psali lide, kteri jsou zdravi, kardiologa moc nepotrebuji a maji pocit, ze navsteva kardiologa je jako v masaznim salonu ci u kadernika. "

Opravdu nevím, co si mám o tomto komentáři myslet. Psala jsem sem komentář, že mě Dr. Pirochtová vyhodila z ordinace kvůli mému věku (23let) a posléze mi jiný lékař našel vodu za srdcem a zánět osrdečnice. Nyní se léčím na kardiologii už 15 let. Ten člověk, co ten komentář psal, by se měl nad sebou zamyslet co vůbec píše a jak hodnotí ostatní lidi, co lékaře potřebují.

V životě jsem se nesetkala s horším doktorem jako je paní "doktorka". Po 2 a půl hodinovém čekání jsem se dočkala už ve dveřích s tím, že mě svým arogantním chováním uzemnila otázkou, co tam chci když jsem mladá. Během vyšetřování mi řekla jak mohu mít problemy s nočními službami, když ona celý život dělala noční a jí nikdy nic nebylo. Pak pokračovala tím, že co budu dělat až budu mít dítě, že se mi nebude ptát jestli jsem unavená nebo ne. Dokončila to tím, že mi řekla, co chci mít za lehčí práci než je recepční a nechápe proč nemám práci. Příště si rozmyslím vůbec někam jít. Určitě nedoporučuji a varuji!

dokrorka po hodine soukromeho telefonatu nas přijala ovšem jeji arogantni chovani nas přesvětšilo otom že tuto lekařku již nikdy nenavštívíme a nikomu určitě nedoparučíme