Soukromá psychiatrická ordinace
Obchodní 2, Prague 20 , Praha

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: jiné místo nemocná maminka

Díky paní doktorce, která nasadila správnou léčbu je moje maminka opět spokojená. Vím, že s její pamětí už to lepší nebude, ale naučila jsem se díky paní doktorce s tím vyrovnat a jsem vděčná za každý den, který si se svojí maminou ještě užiji ! Jsem vděčná za Vaši péči i laskavé slovo ! Peluňková

Umístění: Soukromá psychiatrická ordinace Úzkostná depresivní porucha

Paní doktorce jsem vděčná, že mi pomohla se znovu vrátit do "normálního" života. Přišla jsem k ní od lékaře-psychiatra, který mi díky špatnému dávkování vybudoval závislost na antidepresivech, aniž by se můj psychický stav nikterak nezlepšoval (spíše naopak) a ve stavu, kdy jsem byla úplně bezradná. Nebyla jsem schopná fungovat a jen jsem přežívala. Paní doktorka byla velmi milá a profesionální. Hledala příčinu mého stavu, hovořila se členy mé rodiny a vyšla mi vstříc za každé situace, a to i ve chvílích, kdy jsem nebyla objednaná a neměla ordinační hodiny. Nebylo jí dokonce zatěžko se se mnou v ordinaci sejít mimo své ordinační hodiny a opět hledat řešení mého problému. Nyní, a troufám si říct, že díky paní doktorce, jsem ve stavu, kdy jsem po roce a půl byla schopná alespoň nastoupit do práce a znovu se tak začlenit do chodu běžného života. Svým přátelským přístupem mě dovedla k boji se svými stavy a postavení se zpět na nohy. Patří jí obrovský dík za mě i celou mojí rodinu. Z celého srdce doporučuji !

Umístění: Soukromá psychiatrická ordinace

Paní doktorka je ke mně vždy velmi milá,vstřícná a profesionální , mám jen slova chvály. Byla jediná,kdo mi z mnoha navštívených lékařů dokázal pomoci

Paní doktorka mi moc pomohla v době, kdy jsem už sotva sbírala síly k řešení velmi složité životní situace. Do mého srdce se zapsala hluboce lidským přístupem a empatií. Stala se pro mě živým andělem ve chvíli, kdy jsem přestávala vidět světlo. Jsem jí dodnes za vše moc vděčná.

Bohužel paní doktorka je velmi arogantní, náladová a přesvědčená o vlastní pravdě. Mám z ní pocit že ji mé starosti obtěžují a zlehčuje je ( " Na co si vlastně stěžujete? Mému synovi je 25 a byt nemá. " ), není ochotná ( schopná ?) diskutovat o jiných typech léčby, i přes zjevné vyslovení nesouhlasu bezdůvodně mění medikaci.
Rozhodně si nemyslím že by psychiatr měl na pacienta zvyšovat hlas a soudit ho ( " Tato vaše velkohubá prohlášení pro mne nemají žádnou hodnotu. " ... )
NEDOPORUČUJI !

Paní doktorku Ondráčkovou velmi chválím a doporučuji za její vstřícnost, trpělivost, odborný a profesionální přístup a hlavně za doporučení léčebného postupu podle jejího zjištění a to i tehdy když je v rozporu s tím co si myslím, s čím přicházím a co očekávám (v tom posledním vidím i pár napsaných hodnocení od nespokojenců, kteří zbaběle napíšou jen nedoporučuji a žádný komentář proč - možná jim nabylo vyhověno podle požadavku a tak hned to paní doktorce "vrátili" v komentáři..... já naopak z výše uvedeného doporučuji a vyplatí se i počkat na termín, který paní doktorka navrhne, vím, že se snaží vyhovět i nad rámec ordinačních hodin atd.
Jan K.

PANÍ DOKTORCE JSEM VDĚČNÁ ZA UZDRAVENÍ. DOPORUČUJI!

Velmi doporučuji. Hodně mi pomohla, s medikací i dlouhodobým psychoterapeutickým vedením

Výborná lékařka, odborník na svém místě, citlivý a hluboce lidský přístup. Znám ji léta a doporučuji

Moc děkuji paní doktorce za leta provázení při mých depresích. Musela jsem být i hospitalizovaná a protože žiju jenom s dcerou, stalo se i to, že paní doktorka pomohla i u nás doma, tehdy kdy už jsem ani nemluvila a moje dcera nebyla plnoletá.Nevím jak jinak by to tehdy dopadlo, přijela v krizovém případě a dovezla do nemocncie. zařídila všechno co bylo třeba a postarala se o dceru. Cítím, jak moc mi rozumí a děkuji za její empatii a za její odborný přístup k medikaci, v mém případě obzvlášt složité.