Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Běžný termín +20 Více

Formování těla

Hifu

Karboxyterapie

Zobrazit ostatní plastických chirurgů v okolí

Hlavní lékařka pro komplexní estetickou péči- odstranění vrásek, formování postavy, pomoci aplikace implantátů, karboxyterapie, HIFU, mezoterapie, las...

Anti-aging služby

Zpevnění těla

Zvýraznění dolní čelisti

Zvětšení rtů

Aurum clinic s.r.o.

K paní doktorce Němečkové chodím už několik let. Když jsem přišla, byla jsem zoufalá z toho, jak vypadám (jako těhotná) a mám potíže s pohybem i dalším. Po několika letech u ostatních doktorů, kteří mi říkali, že se nedá nic dělat, jen se naučit takhle žít, byla paní doktorka první optimistická. Nabila mě pozitivní energií už při první návštěvě. Doporučila mi jídelníček, který není žádnou zásadní dietou, není třeba se nijak trápit! Začala jsem chodit na HIFU a následně na karboxyi a za pár měsíců jsem se mohla normálně hýbat, normálně dojít na toaletu atd... Říkali mi, že je to nemožné, ale za pomoci paní doktorky jsem shodila 15 kg bez jakéhokoli trápení, žádný hlad, žádné cvičení a žádná povislá kůže. Díky této zkušenosti jsem si nechala i ošetřit pleť, pomocí Silkpeel přístroje. Okamžitý výsledek. Všichni v Aurum Clinic jsou milý, ochotní a není problém se domluvit na čemkoli. Mohu jen vřele doporučit a myslím, že i to, že k paní doktorce chodí velmi známé osobnosti, svědčí o jejích kvalitách!

Alena (14záři 2015) Byla jsem na vyplněni vrásek a musím konstatovat ,že jsem byla velmi spokojená.Omládla jsem a cítim se velmi dobře.Doporučuji všem ,pani doktorka je prostě 1.

Byla jsem na vyplnění vrásek u paní doktorky a jsem velmi ale velmi spokojená. Počáteční modřinka se rychle vstřebala a já i mé okolí jsme výsledkem nadšeni. Skvělé prostředí a super profesionalka. Katka D.

Byla jsem na vyplneni vrasek u pani doktorky a byla jsem moc spokojená.
Je to profesionál na svém mistě,vypadám krásně a mladší.

Vřele doporučuji všem.Je jasné,proč k ní chodí tolik celebrit.

8 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den
    Rada bych radu od plastickych chirurgu.
    Jsem tyden po operaci septorinoplastiky , mam jeste sadru takze nos si nevidim , ale co me znepokojuje , je a co si jedine vidim u nosnich direk mam tu kozni prepazku sikmou do strany pred operaci jsem ji mela normalne rovnou. Narovna se to jeste, nebo je to chyba operatera a zustane ta prepazka mezi nosnima dirkama sikme??
    Dekuji za odpoved

Počkejte do odstranění sádry a ústupu otoku, který je po operaci normální a úplně odezní tak do měsíce !
    Bude-li přetrvávat defekt, je potřeba navštívit operujíciho nebo jiného lékaře.

MUDr. Ivana Němečková

• Dobry den, trapi me lehce odstata spicka usniho boltce, nemam zajem o otoplastiku. Je zde moznost lehce prisit pouze vrchni cast?
    Dekuji

Bylo by vhodně vidět alespoň fotografii nebo domluvit bezplatnou konzultaci

MUDr. Ivana Němečková