Tyršova 34, Ostrava
Poliklinika Ostrava

Od te doby co chodim k pani doktorce Lukacove, se nebojim chodit na gynekologii. Velmi profesionalni a prijemna. Vrele doporucuji taktez i sestricku Jarusku, co vzdycky zvedne naladu.

Negativne naladena sestra a Doktorka je tam jen pondeli a stredy. Nevyhovuje mi. Já taky musím chodit do práce od pondělí do patku a ne jen dva dny v tydnu. Nedostanu tolik volna na doktory.

Neuvěřitelně hodná paní doktorka. Profík každým coulem, vstřícná, milá, ochotná, pacientům se věnuje i nad rámec svých povinností, mám vážně štěstí, že jsem takhle dobře trefila! Sestřička je taky prímová, člověku vždy zvedne náladu :-)

Zatím jsem byla jen jednou, ale jsem velice spokojená s přístupem lékařky i sestry. Flexibilní ordinační hodiny.

K paní doktorce jsem přešla jako těhotná a jsem naprosto spokojená. Díky paní doktorce, její důkladné péči a přístupu vzhledem k anamnéze, mám dnes doma krásnou, zdravou 12.týdenní holčičku. V ordinaci i u sestřičky, se kterou tvoří skvělý tým, panuje přátelské prostředí, díky kterému se zde vždy cítím báječně :-)

Také mohu paní doktorku doporučit, je velice milá, ochotná, vše důkladně vysvětlí, probere..sestřička j úžasná!Profesionálky, vždy s úsměvem:-)

Po první návštěvě u paní doktorky naprostá spokojenost, vše mi vysvětlila a byla velice příjemná.
Také sestřička je milá a ochotná. Ještě jednou děkuji za profesionální přístup k pacientovi a přeji hodně spokojených pacientek, stejně jako jsem já.... :-)

Pani doktorka je skvělá, velmi ochotná a pečlivá. Nemůžu si ji vynachválit. Vždy dokáže poradit, ještě jsem u ni nezažila špatnou náladu. Nedám dopustit ani na sestričku - v živote jsem nezažila tak optimistického a pozitivního člověka.

Souhlasím s předchozím názorem. Pokud hledáte profesionála a zároveň člověka, tak jste na správném místě. Paní doktorka je pečlivá, důsledná, vše Vám vysvětlí.... a sestřička ji skvěle doplňuje. Vřele paní doktorku doporučuji:-)

Paní doktorku mohu jen doporučit- milá, profesionální, pečlivá. Sestřička Jarka rovněž výborná- profesionální a vždy dobře naladěná. Kdyby takoví byli všichni zdravotníci, byla by radost chodit do ordinací.
S pozdravem spokojená pacientka