Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Tyršova 34, Ostrava
Poliklinika Ostrava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Ověřeny pacient

Od te doby co chodim k pani doktorce Lukacove, se nebojim chodit na gynekologii. Velmi profesionalni a prijemna. Vrele doporucuji taktez i sestricku Jarusku, co vzdycky zvedne naladu.

Ověřeny pacient

Negativne naladena sestra a Doktorka je tam jen pondeli a stredy. Nevyhovuje mi. Já taky musím chodit do práce od pondělí do patku a ne jen dva dny v tydnu. Nedostanu tolik volna na doktory.

A
Ověřeny pacient

Neuvěřitelně hodná paní doktorka. Profík každým coulem, vstřícná, milá, ochotná, pacientům se věnuje i nad rámec svých povinností, mám vážně štěstí, že jsem takhle dobře trefila! Sestřička je taky prímová, člověku vždy zvedne náladu :-)

E
Ověřeny pacient

Zatím jsem byla jen jednou, ale jsem velice spokojená s přístupem lékařky i sestry. Flexibilní ordinační hodiny.

P
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem přešla jako těhotná a jsem naprosto spokojená. Díky paní doktorce, její důkladné péči a přístupu vzhledem k anamnéze, mám dnes doma krásnou, zdravou 12.týdenní holčičku. V ordinaci i u sestřičky, se kterou tvoří skvělý tým, panuje přátelské prostředí, díky kterému se zde vždy cítím báječně :-)

D
Ověřeny pacient

Také mohu paní doktorku doporučit, je velice milá, ochotná, vše důkladně vysvětlí, probere..sestřička j úžasná!Profesionálky, vždy s úsměvem:-)

J
Ověřeny pacient

Po první návštěvě u paní doktorky naprostá spokojenost, vše mi vysvětlila a byla velice příjemná.
Také sestřička je milá a ochotná. Ještě jednou děkuji za profesionální přístup k pacientovi a přeji hodně spokojených pacientek, stejně jako jsem já.... :-)

M
Ověřeny pacient

Pani doktorka je skvělá, velmi ochotná a pečlivá. Nemůžu si ji vynachválit. Vždy dokáže poradit, ještě jsem u ni nezažila špatnou náladu. Nedám dopustit ani na sestričku - v živote jsem nezažila tak optimistického a pozitivního člověka.

L
Ověřeny pacient

Souhlasím s předchozím názorem. Pokud hledáte profesionála a zároveň člověka, tak jste na správném místě. Paní doktorka je pečlivá, důsledná, vše Vám vysvětlí.... a sestřička ji skvěle doplňuje. Vřele paní doktorku doporučuji:-)

S
Ověřeny pacient

Paní doktorku mohu jen doporučit- milá, profesionální, pečlivá. Sestřička Jarka rovněž výborná- profesionální a vždy dobře naladěná. Kdyby takoví byli všichni zdravotníci, byla by radost chodit do ordinací.
S pozdravem spokojená pacientka

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti