Ivana Lukáčová, gynekolog Ostrava

MUDr. Ivana Lukáčová

Gynekolog Více

10 názorů

Uložit


Adresa

Tyršova 34, Ostrava
Poliklinika Ostrava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
10 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
V
Ověřeny pacient

Od te doby co chodim k pani doktorce Lukacove, se nebojim chodit na gynekologii. Velmi profesionalni a prijemna. Vrele doporucuji taktez i sestricku Jarusku, co vzdycky zvedne naladu.


Ověřeny pacient

Negativne naladena sestra a Doktorka je tam jen pondeli a stredy. Nevyhovuje mi. Já taky musím chodit do práce od pondělí do patku a ne jen dva dny v tydnu. Nedostanu tolik volna na doktory.


A
Ověřeny pacient

Neuvěřitelně hodná paní doktorka. Profík každým coulem, vstřícná, milá, ochotná, pacientům se věnuje i nad rámec svých povinností, mám vážně štěstí, že jsem takhle dobře trefila! Sestřička je taky prímová, člověku vždy zvedne náladu :-)


E
Ověřeny pacient

Zatím jsem byla jen jednou, ale jsem velice spokojená s přístupem lékařky i sestry. Flexibilní ordinační hodiny.


P
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem přešla jako těhotná a jsem naprosto spokojená. Díky paní doktorce, její důkladné péči a přístupu vzhledem k anamnéze, mám dnes doma krásnou, zdravou 12.týdenní holčičku. V ordinaci i u sestřičky, se kterou tvoří skvělý tým, panuje přátelské prostředí, díky kterému se zde vždy cítím báječně :-)


D
Ověřeny pacient

Také mohu paní doktorku doporučit, je velice milá, ochotná, vše důkladně vysvětlí, probere..sestřička j úžasná!Profesionálky, vždy s úsměvem:-)


J
Ověřeny pacient

Po první návštěvě u paní doktorky naprostá spokojenost, vše mi vysvětlila a byla velice příjemná.
Také sestřička je milá a ochotná. Ještě jednou děkuji za profesionální přístup k pacientovi a přeji hodně spokojených pacientek, stejně jako jsem já.... :-)


M
Ověřeny pacient

Pani doktorka je skvělá, velmi ochotná a pečlivá. Nemůžu si ji vynachválit. Vždy dokáže poradit, ještě jsem u ni nezažila špatnou náladu. Nedám dopustit ani na sestričku - v živote jsem nezažila tak optimistického a pozitivního člověka.


L
Ověřeny pacient

Souhlasím s předchozím názorem. Pokud hledáte profesionála a zároveň člověka, tak jste na správném místě. Paní doktorka je pečlivá, důsledná, vše Vám vysvětlí.... a sestřička ji skvěle doplňuje. Vřele paní doktorku doporučuji:-)


S
Ověřeny pacient

Paní doktorku mohu jen doporučit- milá, profesionální, pečlivá. Sestřička Jarka rovněž výborná- profesionální a vždy dobře naladěná. Kdyby takoví byli všichni zdravotníci, byla by radost chodit do ordinací.
S pozdravem spokojená pacientka


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti