Praktická lékařka pro děti a dorost
Boloňská 312, Praha

Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost Jiný

Paní doktorku navštěvujeme od narození a na každou návštěvu se těšíme. Návštěva začíná příjemným a čistým prostředím čekárny a ordinace. Paní doktorka je velmi milá a pečlivá. Při zmínce, že máme v rodině problémy s kyčlemi nám paní doktorka zajistila předčasnou prohlídku miminka u ortopeda, taktéž při problémech s očima zajistila sondáž u oční specialistky. Vždy se zajímá, zda je vše v pořádku a vždy si odneseme nějakou dobrou radu. Mohu jen doporučit

Pani doktorka je moc milá a ochotná. Chodím k ní se svými 2 dětmi a vždy nám se vším pomohla. Dceři hned odhalila spálovou angínu a to měla dcera ne zrovna typické příznaky angíny. Vždy když potřebuju tak nás ochotně vyšetří. Můžu jen a jen doporučit

Máme vnučku v pěstounské péči, když jsme ji sháněly pediatra bez váhání nás p. doktorka přijala. Jsme moc spokojeni s jejím přístupem a chováním. Vždy nám se vším vyšla vstříc, pomohla a poradila. Je velmi svědomitá a obětavý člověk moc si jejích rad a pomocí kterou nám poskytuje vážíme děkujeme

Paní doktorka je velmi pečlivá, při podezření na tachykardii ihned zajistila péči u vynikajícího odborníka. O své pacienty se zajímá nejen v případě nemoci, ale i při následné léčbě a po léčbě, kdy si sama ověřuje zdravotní stav. Pokud je to potřeba, věnuje se pacientům i mimo ordinační hodiny. Jestliže se jí někdo nedovolá, na změškaná volání reaguje hned, jak jí to situace dovolí.

K paní doktorce jsme přešli od jiné lékařky, když bylo synovi pět měsíců. Paní doktorka Nás vzala okamžitě a hned Nám pomohla řešit synovu zploštělou hlavičku, která se mohla řešit mnohem dříve. Chodíme k ní jak se synem, tak i nyní i s dcerou. Mně osobně jako člověk vyhovuje, když se jí něco nelíbí řekne to, probere s Vámi všechno i bez vyptávání, případně se stačí doptat. Doporučí i odborníka se kterým má ona dobré zkušenosti, ale když chcete k někomu jinému, svoje názory Vám nevnucuje, vždy je vše na domluvě. Se vším se snaží poradit a stará se nejen o naše děti, ale když jsme byli nemocní celá rodina tak radila i Nám co a jak. S dětmi zachází skvěle a vždy se je snaží uklidnit a podpořit. Občas něco zapomene, stačí se připomenout, v tom nevidím jediný problém, já sama jsem zapomněla přijít s dcerou na prohlídku, paní doktorka Nám volala zda přijdeme a zda se něco nestalo, a když jsme přišli o půl hodiny později byla milá a ještě mě uklidňovala, že se nic neděje. Co víc si přát? My jsme spokojení, raději budu mít lékaře co řekne svůj názor, než někoho kdo raději neudělá nic aby náhodou nenaštval rodiče.

Milá k deťom super chodíme k nasej milej pani doktorke už skoro 3 roky nemala som žiaden problém zlatý človek mám dvojčatá kluci vždy pomohla môžem doporučiť

Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost Preventivni prohlidky

Od pani doktorky jsme odesli behem par navstev. Prvni dojem dobry, postupem casu jsem vsak zjistila, ze pani doktorka je arogantni a falesna, komentovala neprofesionalne chovani chlapecka na chodbe (ze se obouva mezi dvermi), a rozhodne nesdilim nazor, ze s ni lze debatovat. Ne pokud mate na neco jiny nazor. Ano jednou si s nami povidala skoro 40min a nikoliv o synovi, ale o svych stridajicich se sestrickach, kdyz venku byla plna cekarna lidi. Za me jsem rada, ze jsem stejne jako nekolik lidi se svymi detmi z naseho okoli od ni odesli. Urcite nedoporucuji.

Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost

Za mě i moje chlapce veliká spokojenost.Nemám jediný důvod měnit.
Už jen to,že paní doktorka vypisuje žádanky na vyšetření mého syna hodinu po skončení ordinační doby mně ukazuje,jak velký profesionál je.

K paní doktorce chodíme od narození naší první dcery, tedy bezmála pět let, a musim rict,že má naši plnou důvěru. Je přístupná dialogu, pokaždé nás trpělivě vyslechne a má velmi pěkný vztah k dětem. Ale co je nejdůležitější,vždy určila správnou diagnózu,je zodpovědná a pečlivá. Dle mého názoru je to člověk na svém místě a my bychom určitě neměnili!

U
Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost

Dobrý den.Paní doktorka je zlatá.Malý je 5 měsicu mame za sebou ,, kýlu.. streptokoka... zlatého stafylokoka a vzdy dobre poradila .. za me rozhodne jednicka ,, s lidskym pristupem dekuju ,,