Ivana Königová, pediatr Praha

MUDr. Ivana Königová

Pediatr

Boloňská 312, Praha
Praktická lékařka pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: jiné místo Jiný

Milá k deťom super chodíme k nasej milej pani doktorke už skoro 3 roky nemala som žiaden problém zlatý človek mám dvojčatá kluci vždy pomohla môžem doporučiť

Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost Preventivni prohlidky

Od pani doktorky jsme odesli behem par navstev. Prvni dojem dobry, postupem casu jsem vsak zjistila, ze pani doktorka je arogantni a falesna, komentovala neprofesionalne chovani chlapecka na chodbe (ze se obouva mezi dvermi), a rozhodne nesdilim nazor, ze s ni lze debatovat. Ne pokud mate na neco jiny nazor. Ano jednou si s nami povidala skoro 40min a nikoliv o synovi, ale o svych stridajicich se sestrickach, kdyz venku byla plna cekarna lidi. Za me jsem rada, ze jsem stejne jako nekolik lidi se svymi detmi z naseho okoli od ni odesli. Urcite nedoporucuji.

Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost

Za mě i moje chlapce veliká spokojenost.Nemám jediný důvod měnit.
Už jen to,že paní doktorka vypisuje žádanky na vyšetření mého syna hodinu po skončení ordinační doby mně ukazuje,jak velký profesionál je.

K paní doktorce chodíme od narození naší první dcery, tedy bezmála pět let, a musim rict,že má naši plnou důvěru. Je přístupná dialogu, pokaždé nás trpělivě vyslechne a má velmi pěkný vztah k dětem. Ale co je nejdůležitější,vždy určila správnou diagnózu,je zodpovědná a pečlivá. Dle mého názoru je to člověk na svém místě a my bychom určitě neměnili!

U
Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost

Dobrý den.Paní doktorka je zlatá.Malý je 5 měsicu mame za sebou ,, kýlu.. streptokoka... zlatého stafylokoka a vzdy dobre poradila .. za me rozhodne jednicka ,, s lidskym pristupem dekuju ,,

Do ordinace k paní doktorce chodíme s půlroční dcerou a jsme s ní velice spokojeni! Paní doktorka je moc milá, přátelská a profesionální. To samé je i sestřička. Zajímají se, jak se nám daří a co je u nás nového. Mají na nás vždy tolik času, kolik potřebujeme, což mimo jiné velmi oceňujeme!!! Vždy nám vyjdou vstříc např. s objednáním. Když jsme potřebovala poradit, zavolala jsme do ordinace a pokaždé se mi dostalo odpovědi a dobré rady. U paní doktorky se cítíme opravdu jako doma! moc paní doktorce i sestřičce děkujeme na úžasný přístup a přejeme jí mnoho dalších tak spokojených rodičů a dětí.
rodiče od Laurinky :-)

Chodíme k paní doktorce s půlroční dcerkou. Její péči si nemůžu vynachválit, paní doktorka je milá a pečlivá, stejně tak jako sestřička. Obě tvoří skvělý tým, jsou ochotné a milé a to jak ke mně, tak k dceři. Na každou návštěvu se těším a vím, že je dcera v dobrých rukách. Prozatím jsme měly dvě situace, kdy bylo potřeba dobrého diagnostika, rychlé reakce a péče a toho všeho jsme se od paní doktorky dočkaly. Cituji svého muže, který po návštěvě u paní doktorky prohlásil: "Nikdy jsem nezažil tak skvělý přístup od lékaře a sestry!". Mohu vřele doporučit! VM

O

Dobrý den!K paní doktorce chodíme,co převzala praxi po paní doktorce,která odešla do důchodu.Můj názor je,že je to lékařka na svém místě,maximálně profesionální,se sestřičkou mají citlivý přístup k malým pacientům a můj syn,kterému je pět nemá strach do ordinace chodit..pokud mám nějaký problém,předem zavolám,poradim se a vždy najdeme řešení,které je pro Adámka nejlepší...tuto ordinaci mohu jen a jen doporučit!! Zdenka Starobová

F

Dobrý den, do ordinace paní doktorky jsme chodili s dcerou od narození. Sestřička s paní doktorkou tvoří výborný tým. Jsou milé jak k rodičům, tak i k dětem. Díky bohu miminko je zdravé a žádné zdravotní komplikace jsme nemuseli řešit, ale staraly se o nás příkladně. Bohužel jsme se odstěhovali a museli se přehlásit. Ještě jednou děkujeme za péči a ať se paní doktorce i sestřičce daří výborně a mají spoustu spokojených malých pacientů a rodičů.

Dobrý den, paní doktorku i její sestřičku všem doporučuji a jsem opravdu velice ráda, že jsem si je našla a že k nim můžeme s mou dcerkou docházet. Profesionální přístup, pozitivní myšlení, úžasný přístup ke člověku, vždy otevřené dveře a možnost cokoliv konzultovat, přeobjednání bez jakéhokoliv problému a vždy s úsměvem. Protože mám kojence, chodíme k nim často na preventivní kontroly a pokaždé se za nimi těšíme, protože vždy odcházíme pozitivně nabité a v případě potřeby, vždy s radou. Přejeme s Leontýnkou paní doktorce a její sestřičce další spousty spokojených pacientů, jako jsme my a také pevné nervy, protože práce s lidmi není jednoduchá a jak se říká, kdo chce psa bít, vždycky najde si hůl :-(...Děkujeme. Skálová Z.