Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Pani doktorka me operovala a jeji pristup byl velice pro me překvapivý..strasne milá a lidska..držela me za ruku at se nebojim...psychicky me to opravdu pomohlo..a proto jí timto moc děkuji!!

moje zkušenosti s paní doktorkou jsou velmi dobré. Je opravdu vždy milá usměvavá a zkušená.

myslím si že paní doktorka je opravdu velmi lidská a příjemná,vždy se usmívá a po odborné stránce ja teké výborná mohu ji jen doporučit

Mila, sikovna a pecliva pani doktorka. Odbornice ve svem oboru.

12 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,

Obracím se na Vás s dotazem ohledně periody a bolesti při ní. Je mi 21 let, periodu mám dost nepravidelnou. Poslední tři měsíce se mi ale zhoršily bolesti. Vždy jsem ji měla bolestivou,ale dalo se to "rozchodit",poslední tři měsíce ale trpím návaly, horečkami, velkou bolesti,kterou bych na stupnici ohodnotila opravdu 10. Tento měsíc mi bylo zle natolik,ze se mi rozostrilo vidění, zalehlo mi v uších, zbelala jsem a nešlo se mi nadechnout,k tomu mi bylo zle od žaludku. Pomohlo mi teprve spaní ( 1-2 hod.), po probuzení mě břicho z periody bolelo zase "normálně " a všechny ostatní problémy zmizely.
    Automaticky si to spojuji s periodou, protože mi nikdy jindy zle není a toto je již pravidelně.
    Samozřejmě může být i jiný důvod, proto se chci poradit, minimálně co v dané situaci dělat, prosím. Samozřejmě si zajdu ke své lékařce, ale jsem objednaná až za 14 dní a tak bych se ráda s někým poradila dříve.
    Léky žádné neberu.

Předem Vám moc děkuju za odpověď.

Přidávám se ke kolegovi, jen dodám, že není třeba se vyhýbat běžným lékům proti bolesti, a to hned, jak potíže začnou
    - nic tím nepokazíte. Ale samozřejmě to neznamená "řešení", to opravdu musíte přes svého gynekologa.

Ivana Čadková

• Dobrý den, prosím o radu... dnes ráno partner vyměňoval propan-butanovou lahev u vařiče, a protože tato bomba měla pravděpodobně poškozený závit, začala unikat a nešla zavřít. Já jsem 26tt a v tu chvíli jsem u toho nebyla, ale jakmile jsem uslyšela syčení, ihned jsem tam běžela a začala otevírat všechna okna, která byla možná, abych vytvořila průvan. Únik mohl trvat cca 2-3 minuty a já většinu času u toho byla a "dýchala" to, i když jsem se snažila co nejméně. Teď se ale strašně bojím, jestli to nemohlo nějakým způsobem poškodit miminko :-(... Předem moc děkuji za Váš názor

Potvrzuji, souhlasím. Žádné obavy. Počínala jste si správně.

Ivana Čadková