Adresa

Praktický lékař pro dospělé
Karásek 1, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

22 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřený profil

Pan doktor Hutař opakovaně bez kultivace nasazuje až několikrát do roka pacientům širokospektrální antibiotika. Navíc je schopný napsat nesprávné dávkování, které následně opravuje magistra v lékárně.
Každý veterinář udělá nejdříve kultivaci, následně citlivost, aby aplikoval atb. cíleně. Takové vyšetření stojí cca 500 Kč vč. DPH. Ovšem v humánní medicíně se tímto způsobem šetří a následky na zdraví pacientů můžou být nenapravitelné. Velmi smutné. Doufám, že přesvědčím moji matku změnit konečně obvodního lékaře.

V
Ověřený profil

S panem doktorem jsem velmi spokojená. Má úžasný přátelský a přitom profesionální přístup, nic nezanedbá a je velmi rychlý (přitom pečlivý).
Na druhou stranu i přesto přemýšlím, že od něj odejdu, protože tak strašnou zdravotní sestru jsem za celý svůj život nepotkala. Je arogantní, nepřátelská, určuje pořadí pacientů podle toho, jak koho zná a kdykoliv se jí člověk na cokoliv zeptá, je velmi nepříjemná a infromaci nakonec stejně nedá.
Je to velká škoda, protože jiank jsem s panem doktorem maximálně spokojená.

Šeligová


Pan doktor je nejlepším praktickým lékařem. Jsem s ním opravdu spokojená. Vždy mi pomůže a vyjde vstříc. Můžu vřele doporučit.


Ověřený profil

nejlepší praktický lékař


Upřímný zájem o pacienta, výborný diagnostik.


Pan doktor je velmi dobrý diagnostik


Ověřený profil

Pan doktor Hutar je naprosto nejlepsi lekar! Nema konkurenci ani mezi specialisty. Je peclivy, laskavy, lidsky, nic nezanedba, ale pritom zbytecne nehyri leky. Opravdu jsem moc vdecna, ze ho mame. Pomohl nejen memu muzi a mne, kteri jsme u neho registrovani, ale i cele siroke rodine. Napr. prisel na to, ze otec, ktery byl diagnostikovan s arytmii, netrpi arytmii, ale specialista mu jen napsal 2 leky, ktere se nesnaseji a takto se to projevuje. Po uprave leku se vse vratilo do normy. Je to opravdu nejlepsi lekar a hluboce si ho vazime i jako cloveka pro jeho peci a zajem. DEKUJEME!!!


Pan doktor je "pan doktor od pána boha" což je v dnešní době přímo zázrak, že takový lidé jsou ještě a zde! Patřímo mu obrovský dík!


Jednozančně doporučuji, super atmosfera.


Došlo k chybě, zkuste to znovu