Praktický lékař pro dospělé
Karásek 1, Brno

Pan doktor Hutař opakovaně bez kultivace nasazuje až několikrát do roka pacientům širokospektrální antibiotika. Navíc je schopný napsat nesprávné dávkování, které následně opravuje magistra v lékárně.
Každý veterinář udělá nejdříve kultivaci, následně citlivost, aby aplikoval atb. cíleně. Takové vyšetření stojí cca 500 Kč vč. DPH. Ovšem v humánní medicíně se tímto způsobem šetří a následky na zdraví pacientů můžou být nenapravitelné. Velmi smutné. Doufám, že přesvědčím moji matku změnit konečně obvodního lékaře.

S panem doktorem jsem velmi spokojená. Má úžasný přátelský a přitom profesionální přístup, nic nezanedbá a je velmi rychlý (přitom pečlivý).
Na druhou stranu i přesto přemýšlím, že od něj odejdu, protože tak strašnou zdravotní sestru jsem za celý svůj život nepotkala. Je arogantní, nepřátelská, určuje pořadí pacientů podle toho, jak koho zná a kdykoliv se jí člověk na cokoliv zeptá, je velmi nepříjemná a infromaci nakonec stejně nedá.
Je to velká škoda, protože jiank jsem s panem doktorem maximálně spokojená.

Šeligová

Pan doktor je nejlepším praktickým lékařem. Jsem s ním opravdu spokojená. Vždy mi pomůže a vyjde vstříc. Můžu vřele doporučit.

nejlepší praktický lékař

Upřímný zájem o pacienta, výborný diagnostik.

Pan doktor je velmi dobrý diagnostik

Pan doktor Hutar je naprosto nejlepsi lekar! Nema konkurenci ani mezi specialisty. Je peclivy, laskavy, lidsky, nic nezanedba, ale pritom zbytecne nehyri leky. Opravdu jsem moc vdecna, ze ho mame. Pomohl nejen memu muzi a mne, kteri jsme u neho registrovani, ale i cele siroke rodine. Napr. prisel na to, ze otec, ktery byl diagnostikovan s arytmii, netrpi arytmii, ale specialista mu jen napsal 2 leky, ktere se nesnaseji a takto se to projevuje. Po uprave leku se vse vratilo do normy. Je to opravdu nejlepsi lekar a hluboce si ho vazime i jako cloveka pro jeho peci a zajem. DEKUJEME!!!

Pan doktor je "pan doktor od pána boha" což je v dnešní době přímo zázrak, že takový lidé jsou ještě a zde! Patřímo mu obrovský dík!

Jednozančně doporučuji, super atmosfera.