Ordinace klinické psychologie
Přátelství 64/70, Praha

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Umístění: Ordinace klinické psychologie Jiný

Paní doktorka měla v péči mého adolescentního syna s těžkou depresí. Mohu ji doporučit pouze na diagnostiku, kterou provedla i vysvětlila profesionálně. Co se týče jejího přístupu k synovi v terapii, byla jsem z jejích postupů zděšená a zvažovala jsem stížnost na etickou komisi. Syn velmi trpěl pocitem neschopnosti, ztrátou víry v sebe i svou budoucnost, měl velké fyzické bolesti. Zpočátku byl velmi motivovaný k terapii, pak začal přicházet ze sezení skleslý. Zjistila jsem, že místo citlivého, empatického přístupu, který by byl u takového klienta profesionální, se u terapeutky setkával s arogancí, kritikou, konfrontací, manipulací vůči rodičům. Na mou prosbu, aby syna podpořila, neodpověděla a reagovala tak, že synovi začala namlouvat, že nesmí o terapii s rodiči mluvit. Když se pak rozhodl po 2 měsících terapii ukončit, nutila ho, že musí přijít ještě minimálně třikrát. To už jsem zasáhla a napsala jí, že dám jako rodič souhlas pouze k 1 závěrečnému sezení, jak se to praktikuje běžně. Paní dr. Kopecká mi zavolala, chovala se arogantně a neprofesionálně, mj. mi řekla, že syn je skoro dospělý, tak se se mnou nebude bavit o tom, kolikrát tam přijde. S takovým přístupem jsem se v pomáhajících profesích ještě nesetkala a chtěla bych rodiče před touto doktorkou varovat - pokud vám na vašem dítěti záleží, vyhněte se jí.

Paní doktorka mi velmi pomohla a musím říct, že je to velká profesionálka. Kromě empatie oceňuji i její důslednost a pečlivost, s kterou jsem se u ní setkala a moc mi její přístup vyhovoval. Věřím, že každý, kdo opravdu potřebuje pomoct, u ní najde podporu. Děkuji moc za péči

Umístění: Ordinace klinické psychologie

Paní doktorka je velmi svérázná. Její přístup mi nevyhovoval. Při zrušení terapií z důvodu výměny terapeuta, mi terapie "učtovala", a to při zušení více jak 48 hod předem a osobním sdělení s pokusem o rozloučení a poděkování za dosavadní péči.
Fakturu jsem však nedostala, pouze rukou napsaný papír s částkou a číslem účtu.
Mé subjektivní hodnocení je negativní a dlouho budu na její poslední návštěvu nepříjemně vzpomínat.

Umístění: Ordinace klinické psychologie

Máme za sebou první návštěvu a je to jeden z mých nejhorších zážitků. PhDr. Kopecká byla už od začátku velmi nepříjemná, v podstatě mě nenechala dokončit myšlenku, dceru zavřela na chodbě a na její volání mi řekla,ať si toho nevšimam a odpovídám ji na otazky, na které mě v podstatě nenechala odpovědět. Z ordinace jsem vylezla tak zdeptaná, že jsem se na chodbě rozbrečela. Na dceru v ordinaci byla příjemnější ( což jsem slyšela přes dveře),ale i tak dost striktní,arogantní, nenechala ji mluvit. Musela ji přesně odpovídat na otázky. Přišlo mi to jako výslech u policie, vím, že k ní už nikdy nepůjdeme. Rozhodně nedoporučuji

Umístění: Ordinace klinické psychologie Vylučujeme U syna PAS

Paní psycholožka byla nepříjemná, kartu s nama začala vyplňovat v čekárně, kde byli i jini lidé. Měla nevhodné připominky k místu kde bydlime a ze jsme dorazili o 3/4 hodiny driv. Měli jsme s sebou veškeré zpravy z neurologie, foniatrie atd. Žádanku jsme bohuže zapomeli, omlouvala jsem se, že ji obratem přivezu, v tu chvili se to ješte zhoršilo. Radeji jsem to usekla. Vzbec mne nepresvedcila, ze bych ji měla svěřit svého tříleteho syna do péče...

Umístění: Ordinace klinické psychologie psychický blok u syna 4.5 roku

Paní doktorka je rázná. Na mě jako na rodiče působila arogantně, ale spíše je to tím, že zastává názor hlavně DUSLEDNOST. Vždy mluvila striktně bez jakých koliv ale..... Syn s ní neměl jediný problém, těšil se na ni a již po druhé návštěvě se dostavili první velké pokroky. Nám nesmírně pomohla. To, že mně s ní úplně dobře nebylo, není podstatné.....

Bohužel naše 15-ti letá dcera si prošla na základní škole šikanou a ani policie s tím nic neudělala, protože dotyčným tehdy nebylo 15let …. Poté, co dcera loni v létě zkolabovala, jsme se na radu lékařů z nemocnice obrátili na paní „psycholožku“ Kopeckou. Nemáme to jednoduché, protože i moje manželka je již 10 let po mnoha operací připoutána 18hodin denně k umělé výživě a stará se o ní několik nemocnicí ( před těmito lékaři s hlubokou úctou smekám ).
Dcera k paní Kopecké dojížděla skoro rok. Po nějaké době chtěla dcera sama spolupráci s paní Kopeckou ukončit, že jí nevyhovuje, ale bohužel my jsme řekli : Ne. To jsme nevěděli, jakou děláme obrovskou chybu. Místo totiž, aby paní Kopecká se snažila dceři dodávat sebevědomí a snažila se jí i nám tím pomoci, její snahou bylo postavit dceru proti nám. Po necelém roce si nás s manželkou pozvala s tím, že vyhodnotíme úspěch léčby. A nestačili jsme se divit. Zažili jsme neskutečnou aroganci a agresivitu ze strany paní Kopecké. Manželka se po 5-ti minutách psychicky zhroutila, v záchvatu pláče jsem ji narychlo převezl ke skutečným psychologům do jedné pražské nemocnice.
Od paní Kopecké jsme se například dozvěděli, že naše 15-ti letá dcera je teprve malé dítě ( ve skutečnosti - nastupuje na výběrové gymnázium, na vysvědčení měla vždy vyznamenání, dabuje na internetu ...), které nemá doma nic dělat, své nemocné mamince nesmí ani podat léky a třeba jí nesmí v případě potřeby, ani zavolat sanitku – to by jí přece stresovalo a bylo by prý pro ni lepší, aby nechala svojí maminku raději umřít …. A než aby své těžce nemocné mamince pomáhala, to jí bude lépe v dětském domově, o což se údajně paní Kopecká postará …. To je samozřejmě nesmysl. Manželka své onemocnění zvládá díky pomoci nejen svých lékařů a svých nejbližších, ale hlavně s psychickou podporou své dcery … Spolupráci s paní Kopeckou jsme po tomto nechutném zážitku ihned ukončili a splnili přání naší dcery – převedli jsme její péči k dětské psychologii v jedné pražské nemocnici
Proto na paní Kopeckou pozor a "nikdy víc" …..

Paní doktorku jsem navštívila ve svých 13ti letech s velkými psychickými problémy po rozvodu rodičů. Ze začátku na mě působila vcelku mile, ale po druhé návštěvě jsem zjistila co je to opravdu za člověka. Paní doktorka na mě byla vždy velmi nepříjemná a odměřená, při každé návštěvě se mě ptala co mi vlastně je, jako by si psala do svých poznámek pouze věty typu: "mám hlad dala bych si oběd" a vkládala mi do hlavy že mám problém úplně s něčím jiným než jsem za ni přišla. Tak neprofesionálního psychologa jsem nikdy nepotkala. Nakonec jsem já i moje mamka odcházela s větší psychickou újmou než jsem přišla... Poté jsem měla velký problém věřit jakémukoliv jinému psychologovi. OPRAVDU NEDOPORUČUJI!!!!!!

Vůbec nedoporučuji, arogantní jednání bez empatie a snahy k porozumění, k dítěti odstrašující způsob komunikace, k rodičům také, paní působila nevyrovnaně ve vlastním afektu a nervozitě.

2 návštěvy se synem a už malý pokrok. Myslím, že paní doktorka si rozumí s dětmi a hlavně rozumí dětem. :-)))