Praktický lékař pro děti a dorost
Hostinského 1533, Praha

Tato doktorka je tak šikovná že náš syn pomalu po osmy letech se dostává do normálu po jejím rádoby odborném léčení. Pomalu po třech letech jejího léčení skoro definitivně odléčila našemu synovi celou imunitu. Naše nová doktorka ho z toho pomalu dostává ale bude to chtít ještě nějaký ten čas. Opravdu bych tuto lékařku nedoporučil ani svému největšímu nepříteli. Udělejte si oni obrázek sami.

Paní doktorka je nejen skvělá odbornice, ale zároveň je i milá a vstřícná. Nikdy se netváří, že jí s něčím otravujete, vždy věc pečlivě zváží. Vzhledem k tomu, že měla všechny manželovi sourozence i jeho samotného, dokáže vzít v potaz i rodinné nemoci a o to pečlivěji k některým situacím přistupuje. Opravdu jsem velice spokojená, v ordinaci se cítím skvěle, vždy se dohodneme a i sestřička je velice příjemná. Děkuji a moc ráda doporučuji!

Tahle pani doktorka mi pred 14ti lety zachranila zivot, spravne rozeznala meningokokovou sepsi. Na rozdil od flakacu na pohotovosti, kteri me poslali ve vysokych horeckach domu a predepsali mi tak akorat paralen. Je to opravdu poctiva doktorka a odbornice.

M.

Podle mě je to velmi slušná a poctivá doktorka. No mohla by se usmívat od ucha k uchu, ale jinak je fakt solidní, snaží se vyléčit. Souhlasím s hodnocením, že se nečeká a ambulance vypadá hezky. Takže za mě doporučuji. Tereza.

Výborná doktorka, která jen nepíše alibisticky naslepo antibiotika, což je pro mě důležité. Já se s ní ohledně léčby svých dětí vždy dohodnu. Ještě mi příjde fajn, že u ní nemusíme čekat dlouhé fronty. A nová setřička je lepší :-)

diky teto pani doktorce, co poslala meho syna na kontrolu kycli az ve 3 a pul mesicich na RTG, ma muj syn za sebou uz 5 operaci. asi jsem ji malo upozornovala, ze mame vrozenou luxaci kycli v rodine.

Paní doktorka se tváří jako dobrá,když máte děti malé a potřebuje si vás udržet.Jakmile ale vaše děti dorostou a začnou chodit do ordinace sami(jelikož je to doktorka do 18let)začne její laxní přístup řešení problémů a nemocí.Není ochotná připustit jiné řešení,často je nepříjemná,rychle je vyléčí a na všechno předepisuje to stejné...Rychle a co nejvíc se namáhat,to je přesně paní doktorka.

Dnes je mi 19let,jsem studentka VŠ a k paní doktorce jsem chodila od malička..Pokud mohu doporučit,najděte si jinou doktorku...

Paní doktorka je velmi ochotná a dokáže poradit, aniž by prosazovala svůj názor jako jediný správný.
Navíc většinou nečekáme dlouho.
Můžu jen doporučit.
V.Kašpar

Velice zkusena doktorka, velmi doporucuji skvely pristup k pacientum a hlavne se citim jako doma...

Skvělá pediatrička a velmi zkušená lékařka.Vřele doporučuji všem maminkám a vůbec rodičům s dětmi všeho věku.Paní doktorku znám už od narození a doteď s ní nemám jakýkoliv problém.Vždy poradí a se vším pomůže-je velmi vstřícná a milá.Děkuji za vše.Bude mě mrzet až budu muset v 19 odejít k jinému lékaři.