Soukromá ambulance ORL
Vajgarská 1441, Praha

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Soukromá ambulance ORL Jiný

Dlouhodobě navštěvujeme s celou rodinou a maximální spokojenost

Umístění: Soukromá ambulance ORL Jiný

Arogantní jednání, špatné léky,teda pokud se očníma kapkama neléčí bolest ucha

Umístění: Soukromá ambulance ORL Jiný

Špatně stanovená diagnóze, neochotná,arogatní,urážela.

Umístění: Soukromá ambulance ORL Jiný

Byt' objednan, nebyl jsem vysetren. Radeji k jinemu lekari.

Irena Tuzarová

Bohužel pacientů je více než běžná kapacit ordinace, tudíž pacienty ošetřujeme pouze v čase kdy jsou opravdu objednaní, ne jindy.

Umístění: Soukromá ambulance ORL Jiný

Velmi arogantní paní doktorka. Šla jsem za ni s dlouhodobým máslem a gymplu, ani si mě poradně nevyslechla s čím mám problém, jen mi skákala do řeči. Předepsala mi antibiotika, která nezabrala. Když jsem ji volala, tak mi řekla, ze pro mě už nic nemůže udělat, ať jdu za obvodní lékařkou (u které už jsem mimochodem byla). Tomu říkám řešení problému.

Umístění: Soukromá ambulance ORL Jiný

Za svuj zivot uz mam zkusenosti se spoustou lekaru, ale tahle pani doktorka prekonala vsechny. Jeste jsem nezazila nikoho tak arogantniho. Pani doktorka md vubec nechtela vysledchnout kvuli cemu jsem prisla, zacla si psat neco do karty, nekolikrat me okrikla, ze prece pise, tak at ji do toho nemluvim, pak me zacala vysetrovat na neco uplne jineho a ve finale me servala, ze proc jsem to nerekla hned, ze jdu kvuli necemu jinemu. Hruza. Pripadala jsem si, jak spraskanej pes. Trocha empatie by pani doktorce moc pomohla.

Skvělý přístup k pacientovi, paní doktorka vysvětluje a popisuje co dělá či bude dělat, ordinace příjemná a zdá se i výborně vybavená. Poprvé jsem se přestala na ORL tak příšerně bát, paní doktorka mi i před "obyčejným" výplachem ucho částečně znecitlivěla jakýmsi sprejem. Opravdu jsem byla spokojená. Dvořáková Jana

Pani Dr. je naprosto uzasna, setrna, pecliva, mila, vse vysvetli, proste pani doktorka s velkym "D" !!!

Naprosto fantastická paní doktorka! Precizní, rychlá, se zájmem o problém a smyslem pro humor, vše zřetelně vysvětlí, NASLOUCHÁ, nic neopomene důkladně prohlédnout, zachránila mě ze 6 týdnů trvající nemoci, praktická doktorka mi bez výtěru z krku nasadila neúčinná antibiotika a na vleklé potíže s mandlemi a ukrutné záchvaty kašle, chrapot reagovala, že tam nic nevidí, že jsou úplně čisté, že to je alergie (na alergie netrpím!). Další den jsem se obrátila na MUDr. Tuzarovou, která ochotně provedla celkové vyšetření uší, nosu, krku i dutin, mandle rozhodně za zdravé nepovažovala, s úžasnou rychlostí a jemností udělala výtěr, ze kterého zjistila problém co zapříčinil mé nepříjemné problémy a nasadila patřičný typ antibiotik! Paní doktorko, máte jedničku a já měním praktickou lékařku...

Paní doktorka je velice milá, vstřícná.....Po mé 1.neblahé zkušenosti s ORL, kdy mi v 8.tř.dělali punkci, jsem při slovech ORL upadala do mdlob. Sice i u paní dr.jsem měsíc před porodem během jednoho týdne absolvovala 3 punkce, ale všechno mi vysvětlila, postupně mi říkala, co se bude dít.... Chodím k ní i se svými 2 syny a i k těm je velice hodná, milá, kluci se nebojí.... Mohu jen doporučit!!!