Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Vajgarská 1441, Praha
Soukromá ambulance ORL

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Ověřeny pacient
Umístění: Soukromá ambulance ORL Jiný

Za svuj zivot uz mam zkusenosti se spoustou lekaru, ale tahle pani doktorka prekonala vsechny. Jeste jsem nezazila nikoho tak arogantniho. Pani doktorka md vubec nechtela vysledchnout kvuli cemu jsem prisla, zacla si psat neco do karty, nekolikrat me okrikla, ze prece pise, tak at ji do toho nemluvim, pak me zacala vysetrovat na neco uplne jineho a ve finale me servala, ze proc jsem to nerekla hned, ze jdu kvuli necemu jinemu. Hruza. Pripadala jsem si, jak spraskanej pes. Trocha empatie by pani doktorce moc pomohla.

Skvělý přístup k pacientovi, paní doktorka vysvětluje a popisuje co dělá či bude dělat, ordinace příjemná a zdá se i výborně vybavená. Poprvé jsem se přestala na ORL tak příšerně bát, paní doktorka mi i před "obyčejným" výplachem ucho částečně znecitlivěla jakýmsi sprejem. Opravdu jsem byla spokojená. Dvořáková Jana

Pani Dr. je naprosto uzasna, setrna, pecliva, mila, vse vysvetli, proste pani doktorka s velkym "D" !!!

Ověřeny pacient

Naprosto fantastická paní doktorka! Precizní, rychlá, se zájmem o problém a smyslem pro humor, vše zřetelně vysvětlí, NASLOUCHÁ, nic neopomene důkladně prohlédnout, zachránila mě ze 6 týdnů trvající nemoci, praktická doktorka mi bez výtěru z krku nasadila neúčinná antibiotika a na vleklé potíže s mandlemi a ukrutné záchvaty kašle, chrapot reagovala, že tam nic nevidí, že jsou úplně čisté, že to je alergie (na alergie netrpím!). Další den jsem se obrátila na MUDr. Tuzarovou, která ochotně provedla celkové vyšetření uší, nosu, krku i dutin, mandle rozhodně za zdravé nepovažovala, s úžasnou rychlostí a jemností udělala výtěr, ze kterého zjistila problém co zapříčinil mé nepříjemné problémy a nasadila patřičný typ antibiotik! Paní doktorko, máte jedničku a já měním praktickou lékařku...

Paní doktorka je velice milá, vstřícná.....Po mé 1.neblahé zkušenosti s ORL, kdy mi v 8.tř.dělali punkci, jsem při slovech ORL upadala do mdlob. Sice i u paní dr.jsem měsíc před porodem během jednoho týdne absolvovala 3 punkce, ale všechno mi vysvětlila, postupně mi říkala, co se bude dít.... Chodím k ní i se svými 2 syny a i k těm je velice hodná, milá, kluci se nebojí.... Mohu jen doporučit!!!

Ověřeny pacient

paní doktorka se mi zdá být fajn.

Ověřeny pacient

Souhlasím s předchozím hodnocením. P. doktorka je velmi pečlivá, umí vše vysvětlit a dokáže s vámi při vyšetření i zasmát.

F

Vstřícný, pečlivý přístup, doporučuji.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti