Irena Sýbová, otorinolaryngolog Praha

MUDr. Irena Sýbová

Otorinolaryngolog

náměstí Českého povstání 227, Praha
Privátní ordinace ORL

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Privátní ordinace ORL Jiný

Prisel jsem za pani doktorkou kvuli problemum s nosohltanem. Pani doktorka mi poradila ucinnou lecbu a hodne to pomohlo.
Jsem velmi spokojen s pristupem a mam pocit, jako bych mel soukromou lekarku na kterou se mohu kdykoliv obratit. Jednoznacne doporucuji.

Velmi pratelsky pristup, p. dokrotka je velmi ochotna a navic malokdy se ceka

Byla jsem u paní doktorky s mou malou Terezkou, chovala se velmi příjemně a vstřícně. Terezce vše pomalu a trpělivě vysvětlila a pohodově ji vyšetřila, takže Terezka nebyla ve stresu jako jinde a věděla dopředu co se bude dělat. Než paní doktorka píchla ucho, dala do ucha nějakou umrtvující vodičku, takový klid jsme při píchání ještě neměly. Více takovýchto lékařek

Byla jsem u paní doktorky se svou dcerou, kterou bolelo ouško. Terezka měla velký strach, ale paní doktorka jí vše vysvětlila a uklidnila ji. Dokonce ji před píchnutím ucha nastříkala do ucha nějaký umrtvující sprej. Takto svkělý přístup k dítěti jsem ještě u lékaře nezažila.

Pred 6 dni jsem dobrala antibiotika a opet jsem nemocna, tak jsem sla k pani doktorce, ani neposlouchala co ji rikam koukla do hrdla a napsala dalsi antibiotika, asi 10ty tento rok. Bez vyteru bez odberu, vyberu antibiotika a za tyzden muzem jit na dalsi. Tak to je tedy fakt lecba, k tomu si necitim polku hlavy jak se mi tlaci zapal z dutin. Ale to asi neni potreba vysetrit. Detem nchtela napsat doporuceni na vybrati nisnych mandli i kdyz nas detska lekarka posilala uz pol roka ze mame jit na posouzeni. Po pol roku natahovani to napsala, dalse 3 mesice jsme cekali az sme se dostali do Motola na rad, tam nam rekli ze mandle jsou obrovske z hnisem, Sybova rikala ze mandle zvecsene nejsou. Po roku co deti ani nebyli v skelce a v lekarni mesicne skoncilo 5000 jsme se dockali vybrati mandli a deti jsou uz 5 mesicu zdravi. Pani doktorka ale prisla o body za nemocne, to je smula.

Paní doktorka je neuvěřitelná a úžasná žena. Pečlivá a svědomitá. Jen citliví jedinci si musí zvyknout na její osobité, leč kouzelné chování.
Děkuji a vřele doporučuji. :o) Petra K.

Mohu se jen připojit k poděkování za péči, se kterou se vždy v její ordinaci setkám. A také s maximální ochotou a vstřícností, akutní problém mi pomohla řešit i o víkendu. Přeji všem ostatním pacientům, ale hlavní paní doktorce, hodně zdraví.

Kdyby mělo naše zdravotnictví přístup, jako ona, máme ho nejlepší na světě. Sám k ní chodím již 4 roky a dnes jsem měl u ní 23 měsíčního syna. Jsem nadmíru spokojen.

Paní doktorka je neskutečně hodný a ochotný člověk. Je až podivné,že v dnešním zdravotnictví se najde tak úžasný doktor. Kromě jejich nesporných lidských kvalit,je také velmi vynikající lékařka.
Jen jediné přání na závěr: VÍCE TAKOVÝCH LÉKAŘŮ,JAKO JE PANÍ DOKTORKA SÝBOVÁ.

Paní doktorka Sýbová je naprosto úžasná - pečlivá, ochotná, příjemná. Chodím k ní sama i s malým a vždycky nás bez problémů vezme i mimo pracovní dobu. Všem ji mohu jen a jen doporučit a jsem ráda, že můžeme chodit právě k ní. Je to opravdu odborník na svém místě:o)