Praktická lékařka
Obilní trh 4, Brno

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Praktická lékařka Jiný

Nedoporučuji. Nevrlá, neochotná, nezvládá práci bez sestry a odnáší to pacienti. Pokud jsem nic odborného nepotřebovala, tak vypsat papír nebo potvrzení OK, i když bez sestry a počítače dlouho p.doktorce zabírá administrativa. Snažím se o své zdraví pečovat sama bez "obtěžování" lékařů. Např.když jsem požádala o preventivní prohlídku, viděla jsem překvapení a neochotu. Nejhorší bylo v době covidu, kdy jsem potřebovala povinnou registraci na test, odbyla mne, že nemá čas, ať jedu do nemocnice. Praktický lékař bere na každého zaregistrovaného od pojišťovny pravidelnou platbu, i když tam člověk nechodí, to je pro praktika ten nejlepší klient. Bojím se toho, pokud bych opravdu onemocněla. Hledám si jiného lékaře, ale zveřejňují se jen pozitivní reference, tak to vypadá že jsou všichni dokonalí.

Umístění: Praktická lékařka Jiný

Moje p.doktorka je nejlepší lékařka kterou kdy jsem měl Vašina

Umístění: Praktická lékařka Jiný

Paní doktorka má lidský přístup a s pacienty má svatou trpělivost. Cením si upřímné ochoty pomoci. Jsem velmi rád, že k ní mohu chodit.

Umístění: Praktická lékařka Jiný

Příjemná a komunikativní lékařka, velmi pečlivá, vše vysvětlující, nesnažící se na pacientech napakovat - v dnešní době naprostá výjimka. Ze "staré školy" s komplexním uvažováním v souvislostech, na rozdíl od mladších lékařů zaměřených jen na "svou jednu oblast".

Já jsem s paní doktorkou velmi spokojena, vždy mi vyšla vstříc, vždy se snažila poradit a je velmi milá a hodná. Nikdy po mě nechtěla 30 kč poplatek, to je tedy velká vzácnost. Velmi doporučuji.

Paní doktorka Pirková je velmi pečlivá lékařka, každý rok mi udělá celkové vyšetření a co
se mi nejvíce líbí, že neléčí vše sama, okamžitě odesílá k odborníkům, což velmi se
synem hodnotíme. Máme k paní doktorce velkou důvěru.

Paní doktorka Pírková dělá čest svému povolání a je lékařem, ke kterému mám naprostou důvěru. Všechny prolbémy, se kterými jsem u ní byla, vždy spolehlivě a rychle vyřešila. Navíc neznám žádného jiného lékaře s tak laskavým, vstřícným a ochotným přístupem - víc takových doktorů! Doporučuji všem, kteří jsou skeptičtí ke schopnostem praktických lékařů...

Paní doktorka Pírková mi zachránila život. Před touto paní doktorkou mne nikdo neléčil,pouze udržoval na infuzích. Lékaři, které jsem měla před paní doktorkou Pírkovou, mne nechali po nemocnicích a nikdo nebyl schopný mé zdravotní potíže dát dohromady. Dnes po 11 letech léčby kdy 6 let jsem byla na pokraji smrti mohu v klidu říct, že paní doktorka je šikovná, o své pacienty, kteří pomoc opravdu potřebují se stará.

Výborná, chápající s lidským přístupem.

K paní doktorce jsem chodila několik let, aniž by mi třeba jen jednou vzala krev, tak téměř vždy napsala antibiotika, takze jsem je mam dojem jedla snad i kvuli ryme, ale vysetreni mi nikdy zadne poradne neudelala. Pozdeji pri prechodu k jinemu lekari se zjistilo, ze jsem prodelala mononukleozu, kterou vsak tato lekarka nerozpoznala a tudiz ani nelecila, coz ma pro mne bohuzel v podobe snizene funkce stitne zlazy dozivotni naledky. Tuto lekarku tedy opravdu nemohu doporucit, mohl by tam sedet automat na recepty a vyslo by to nastejno. K.V.