Praktická lékařka
Černovická 2b, Brno

U paní doktorky jsem spokojená. S dětskými obvodními lékaři se moje zkušenost nedá vůbec srovnat a nechápu negativní komentáře. Chápu je vůči sestřičce, ale tak každej jsme nějakej. Není třeba se z toho osypat či rozlítit na internetu.

Blanka B taky už jsem jinde od této doktorky. A toto je hodnocení, tak lidi mají právo vyjádřit svůj názor! Prostě tato doktorka podle mého názoru nestojí za nic a jak tak koukám, tak rozhodně nejsem sama!

K pani doktorce chodím řadu let. Jsem velice spokojený s jejím přístupem a péčí. Rovněž tak s přístupem sestry. Milý úsměv a přístup paní doktorky k pacientovi je psychická podpora, která léčí i bez medikamentů. S paní Dr. Kneblovou jsem nad míru spokojený a velice si ji vážím.

no tak to je masakr,když vám tolik vadí doktorka i sestřička,nechápu proč tam teda lezete!!!!!!!!!!!!!V životě sem neslyšela o starchu z praktické doktorky nebo sestřičky,to je fakt na hlavu.Já sem tam spokojená a nemám problém,možná to nebude v nich ale ve vás,nééééééé.Tak prostě běžte jinam a nestěžujte si,je určitě spousta jiných komu paní dr a sestřička vyhovují.

Do této ordanice se snažím chodit opravdu co nejméně.Nejsem spokojena s přístupem sestry i lékařky.Přijde mě,že oběma jejich povolání pomáhat lidem bylo snad velkým omylem.Obě jsou chladné a člověk tam cítí,že obtěžuje.Musela jsem si vyslechnout od sestry,že mám tlustou paži.Strašně se mě to dotknulo,neboť to nesouviselo s odběrem krve,ale jen s osobním výpadem na moji osobu.Nechápu tu aroganci.Co se týče léčby,tak nic zásadního se neléčilo,takže nemohu posoudit odbornost této lékařky.Ale sestra je machr na odběry krve a píchání injekcí,jen ten lidský přístup chybí.............Z.K

Jsem tolerantní člověk, ale musím říci, že poprvé ve svém životě, a to je mi 40 let, jsem poznala, co je to nenávist. Chování paní doktorky je tak necitlivé, že nechápu, jak tato osoba může toto povolání vůbec vykonávat. Podle toho, jak sedí a ťuká si do počítače, měla dělat raději sekretářku, nežli doktorku. A když náhodou zvedne od obrazovky hlavu a na pacienta se podívá, tak je to jen proto, že skoumá jestli se nejedná o simulanta. Pro jistotu se ho ještě zeptá, jestli si může dovolit být nemocen a co na to říká zaměstnavatel. Což by lékaře nemělo vůbec zajímat. Udělala jsem to samé, co mnoho mých známých - utekla jsem k jinému lékaři. A i když nebývám téměř vůbec nemocná nechodím již k lékaři vystresovaná. Sestru snad ani nebudu komentovat. Ti, kteří sem píší kladné ohlasy asi chodí k jiné Mudr. Kneblové.

Pokud je vůbec možno z pohledu pacienta hodnotit profesionalitu jakéhokoli lékaře (my všichni-pacienti jsme jen laiky v oboru), hodnotím paní doktorku jako výbornou praktickou lékařku, vstřícnou, obětavou, zodpovědnou s velice korektním a lidským přístupem k pacientovi. Jsem maximálně spokojen s péčí o moje zdraví. Martin P.

Paní doktorka je sice velmi vstřícná, ovšem sestra je opravdu děsná... navic když vedle má dr. Mašlánovou a ta má sestřičku velmi hodnou . já jsem s toho taky nervozni když k ni jdu. chtelo by to trošku jiné chováni... a pak uvidíme!!!

Bohužel musím taky souhlasit s většinovým názorem. Troufnu si říct že nejsem nijak zlostný človek, nebo že bych se nechal snadno strhnout většinou. Pravdou je, že návštěvy v této ordinaci bývají opravdu dosti nepříjemné a nikde jinde jsem se zatím s horším nebo stejným přístupem nesetkal. Paní doktorka, ale hlavně sestřička, se chovají k lidem jako k nejnuznějšímu póvlu. Chápu že člověk někdy nemá den, ale já tam nikdy nezažil nic jinýho. Člověk někdy až s údivem pozoruje při pobytu v čekárně jak sprostě se dá tato práce vykonávat. O nějakých úsměvech a příjemné atmosféře, se kterou se člověk setká u jiných lékařů, vůbec nemůže být řeč. Co se týče kvalit a znalostí paní doktorky, nemám žádný důvod si na cokoliv stěžovat, ale to chováni k pacientům to je fakt děs. Návštěvám se vyhýbám co jen můžu.

Ja souhlasim s tim nazorem, ze obcas pacienti dokazou byt pekne neprijemni, jak se silene dozaduji vysetreni.. sama jsem toho byla v cekarne svedkem, jak drze se chovaji k sestricce. Sestricka je v pohode, prece necekate ze vam bude mazat med kolem pusy, chova se normalne a mile, a pani doktorka totez, profesionalni a pomohla mi, kdykoliv jsem neco potrebovala. Ja jsem proste spokojena, jelikoz od doktora pozaduji profesionalitu a odbornost, coz obe splnuji, tak co vic chtit.