Bydliště dle záznamu v rejstříku:
Hodonínská 1090/3, Praha 4, Praha

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí
Pracoviště: Poliklinika AGEL Česká Třebová
Nám. Jana Pernera 446, Česká Třebová

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Jako atestovaný klinický psycholog a psychoterapeut mám mnohaleté zkušenosti práce s klienty, s řešením jejich problémů a s léčbou jejich psychických ...

• klinická psychologie
  • psychoterapie

Umístění: Pracoviště: Poliklinika AGEL Česká Třebová Jiný

Nejen naprostou profesionalitu, ale i lidský přístup a obrovskou dávku empatie můžete očekávat od návštěvy ordinace PhDr. Chodury.
Vlídného přijetí a erudovaného přístupu se Vám dostane už po příchodu na pracoviště, a sice ze strany odborné asistentky pana doktora.
Sám PhDr. Chodura je odborníkem s mnohaletou praxí, mj. působí též jako soudní znalec a v odborných kruzích je právem respektovanou osobností. Výše uvedené samo o sobě představuje záruku kvalitní péče. Když však ke znalosti, odbornosti a praxi přidáte ještě lidskost a opravdu upřímný zájem o pacienta / klienta, vyjde vám z toho nad očekávání skvělá zkušenost.
Nelze než doporučit; přesvědčte se sami.
Panu doktorovi a jeho týmu - velké DÍKY!

Byl jsem u něj a přišel mi naprostý profesionál. Mám pocit, že si zde vybíjí vztek lidé, kteří neuspěli svou přetvářkou a pan doktor na to nenaletěl.

PhDr. Ilja Chodura

Děkuji klientovi za pozitivní zhodnocení našeho kontaktu.

Nejhorší psycholog , jakého znám. Ostuda psychologů. Svým chováním a přístupem stigmatizuje celý psychologický obor. Dělá podobné posudky na více lidí. Z toho plyne otázka,zda nepoužívá nějaké šablony. Těžce negativně uvažující člověk. Ve vysokém důchodovém věku sitroufá na věci, které nezvládá. Vypracoval posudek na dálku , bez toho, že by osobu viděl. Vývody jeho fantazijí v závěrech jeho posudků nemají žádné reálné podklady.Měl by být vyškrtnut ze seznamu znalců. Odborníci hodnotí jeho metody, jako nepřípustné. Preferuje lidi podle pohlaví. Používá netransparentní metody v jiných zemích dávno zakázané. Neopírá se o důkazy, když ty vysloveně odmítá.

PhDr. Ilja Chodura

Toto hodnocení bylo napsáno otcem, na kterého jsem, spolu se dvěma dalšími znalci, vypracovával soudem vyžádaný znalecký posudek. Jeho závěry se cítil dotčen a obdobné námitky vznesl i vůči spoluznalcům. V jeho textu jsou navíc logické rozpory, které jsou zřejmé při pozorném čtení.