MUDr.

Hynek Kudělka , MBA

Gynekolog Combined ShapeCreated with Sketch. přijímá nové pacienty

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 425 návštěv profilu během posledních 30 dní

Vedoucí lékař GYNET GROUP Centra ambulantní gynekologie a porodnictví: Ostrava-Zábřeh - Výškovice - Havířov - Karviná - Orlová 1993 Promoce na Lékařské fakultě Univerzity Palackého… Více

Objednat se

info-iconCreated with Sketch. Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Dobrý den vážený pane MUDr. Kudělko,

před časem jsem se přestěhovala do Havířova.
    Jsem 60tiletá zdravá žena, poctivě navštěvující pravidelně KO.
    Dle recenzí jste skvělý lékař a přála bych si , aby jste mě měl v péči pro příště Vy.

Děkuji za jakoukoliv odpověď

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Hynek Kudělka

Dobrý den , není to žádný problém - napište a objednejte se předs naše webové stránky

budu se na Vás těšit

1993 Promoce na Lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci
    1996 Atestace I. stupně v oboru gynekologie a porodnictví
    2000 Atestace II. stupně v oboru gynekologie a porodnictví
    2012 Promoce MBA Senior Executive - Nottingham Trent University
    2002 Licence ČLK pro výkon samostatné praxe, odborného zástupce, poradenských služeb v oboru gynekologie a porodnictví
    2004 Licence ČLK pro výkon funkce vedoucího lékaře a primáře v oboru gynekologie a porodnictví
    1997 - 2003 Zástupce primáře porodnicko-gynekologické oddělení nemocnice v Bohumíně
    1999 - 2000 Náměstek ředitele pro léčebnou péči nemocnice v Bohumíně

• samovolný únik moči

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Umístění: jiné místo

Srdecny a laskavy pristup mel pan dr.Kudelka byla jsem u nej poprve ve stredu 8.11.2017 v Karvine usmevavy clovek.Doporucuji

• Umístění: GYNET ZÁBŘEH , GYNEKOLOGICKÉ CENTRUM

Srdečně děkuji panu doktoru Kudělkovi za laskavou vstřícnost a úžasný profesionální přístup, který jsem jako pacientka měla možnost 26. října poznat. Byla jsem opravdu mile překvapena ochotou, lidskostí a úsměvem. Velmi si toho vážím! Přeji Vám, pane doktore, i celému Vašemu týmu hodně pozitivní energie a spoustu spokojených pacientek. Ještě jednou velmi děkuji.
    Mgr. Renata Mikolašová

• A
    Umístění: GYNET ZÁBŘEH , GYNEKOLOGICKÉ CENTRUMSlužby: odstraneni polypu

Dobrý den,jsem moc ráda,že se touto cestou mohu podělit o svou velice pozitivní zkušenost.Jsem z Opavy a v Gynetu jsem absolvovala ambulantní zákrok ablace polypu a dost jsem nechápala,připadala jsem si jak Alenka v říši divů,už při vstupu do zařízení mazec ,všechno moderní,krásné,všude čisto.Když mě sestřička odvedla do přípravné místnosti ,tak další překvapení,úplné soukromí,možnost se osprchovat,vše připravené,osuška,vložky,mýdlo,jak na wellness :) :).A to nejlepší na konec,přivítal mě pan doktor KUDĚLKA,moc milý,hodný,fakt profesionál,vlastně ani nevím,kdy mi zákrok dělal,nic nebolelo,celou dobu se mnou srandoval,fakt paráda,7.15 objednaná,7.40 jsem jela domů,všem ženám vřele doporučuji,žádná narkóza,předoperační vyšetření,vím o čem mluvím,před 3 lety jsem byla na stejném zákroku v Opavě,bylo to zdlouhavé,než jsem oblítala všechny doktory,pořad něco špatné,přeléčeni a znovu,stálo mě to hodně stresu a taky strach z narkózy,jsem moc ráda, že GYNET nabízí možnost ambulantních zákroku,měly by o této možnosti vědět všechny ženy, takže pokud se mi ta mrška zase udělá,tak se budu těšit na pana doktora KUDĚLKU a samozřejmě na sestřičky,jsou to zlatíčka.Mooc Vám všem děkuji a přeji mnoho úspěchů ve vaší skvělé práci Alenka z Opavy :)

• Monika K-Dobrý den, jsem ráda,že se mohu touto cestou podělit o své zkušenosti s ostatními pacienty,kteří opravdu hledají lidský a zároveň nadstardantní přístup lékaře k nemocnému.Pan doktor Kudělka včas zakročil a udělal vše proto,aby zachránil můj život ,přestože mne sám operovat nemohl.Jsem imunologicky komplikovaný pacient u kterého je jakýkoliv-zásah do organismu rizikem .Pan-doktor se měujal a přístoupil k řešení mých vážných komplikací.Zajistil tým oparaterů a sledoval nejen průběh operace,ale i pooperačního hojení.Byla mi poskytnuta velmi nadstardantní a nejlepší péče ,dnes není běžná.Tímto z celého srdce děkuji za velmi profesionalní přístup a veškerou péči a přeji všem kteří budou tyto recenze číst ,aby určitě své zdraví vložili do rukou takovéhoto svědomitého ,pečlivého a skvělého lékaře mnohokrát Vám děkuji Monika K.

• B

Pan doktor Kudělka je úžasný člověk a lékař kterých je opravdu málo. Je pozitivní, příjemný, precizní a vynikající ve svém oboru. Důvěřovala jsem mu a cítila jsem, že jsem v dobrých rukou. Po dobu registrace mohu panu lékaři poděkovat za špičkovou péči. Byla jsem před i po operaci v klidu. Nesmím také zapomenout na příjemné prostředí v ordinaci a sestřičky. Určitě všem ženám doporučuji, neměnila bych.
    Bohdana Richterová

• MUDr. Kudělka je mým lékařem již delší dobu a v současné době jsme společně řešili operační zákrok, který již máme za sebou a který mi pečlivě a trpělivě vysvětlil. Za toto mu náleží můj velký dík :).
    Po celou dobu kdy jsem jeho pacientkou mohu říct, že jeho přístup je profesionální, vstřícný a lidský. Jako lékaře mohu jen doporučit.
    Přeji hodně úspěchů v práci.

R. Otrubová

• M

Děkuji panu dr. Kudělkovi za jím provedený zákrok, který proběhnul hladce, a za jeho profesionální přístup. Také děkuji panu dr. anesteziologovi a paní ošetřovatelce kliniky Gynet. Jsem ráda, že jsem zvolila právě tuto kliniku. Mgr. Hulová

• S

Velice milý,citlivý a profesionální přístup.U pana doktora jsem absolvovala hysteroskopii,které jsem se neskutečně bála. Pan doktor ukázal,že není nutná žádná obava z výkonu. Ochotný vše vysvětlit. Naprostá spokojenost. Spolu s paní doktorkou Kudělkovou a sestřičkou Kudlovou tvoříte skvělý tým. Jste úžasní!!!Děkuji

• Moja pierwsza wizyta po czeskiej stronie u Pana doktora była bardzo miłym zaskoczeniem. Pomimo nieznajomości języka udało się nam bardzo dobrze porozumieć. Pan doktor jest delikatny, uważny, w trakcie badania nie czuje się najmniejszego stresu. Bardzo dobrze wyposażony gabinet, przyjazny personel pielęgniarski. Jeśli wizyty u lekarza mogą być przyjemnością, to ta bez wątpienia do takich należała. Szczerze polecam. Ja wrócę na pewno na kolejne badanie.

• U pana Doktora jsem prozatim byla poprve. Pan Doktor byl moc prijemny i sestricky mluvil semnou uprijmne a narovinu .Vysetreni u nej nebylo neprijemne a nebolelo .Zarizeni v ambulanci je velice moderni kdyz jsem odchazela moje dojmy byly ze jsem se ocitla nekde v zahranici na spickove klinice a pripadala jsem si jak alenka v risi divu ... Pana Doktora Kudělku vrele doporucuji ...