MUDr.

Hynek Kudělka

Gynekolog přijímá nové pacienty

45 názorů +přidat

Objednat se 354 návštěv profilu během posledních 30 dní

Vedoucí lékař GYNET GROUP Centra ambulantní gynekologie a porodnictví: Ostrava-Zábřeh - Výškovice - Havířov - Karviná - Orlová 1993 Promoce na Lékařské fakultě Univerzity Palackého… Více

Objednat se

Je to velmi jednoduché

Vyberte si vhodný termín, zadejte údaje a potvrďte...Hotovo. Objednali jste si návštěvu!

Je spolechlivé

Termín návšětvy bude hned zapsán v online kalendáři lékaře a Vám zašleme připomenutí o návštěvě.

Je zdarma

Používání portálu a našeho objednávkového systému je pro pacienty zdarma.

Dotazy od pacientů (1)

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Vedoucí lékař GYNET GROUP Centra ambulantní gynekologie a porodnictví:
    Ostrava-Zábřeh - Výškovice - Havířov - Karviná - Orlová
    1993 Promoce na Lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci
    1996 Atestace I. stupně v oboru gynekologie a porodnictví
    2000 Atestace II. stupně v oboru gynekologie a porodnictví
    2012 Promoce MBA Senior Executive - Nottingham Trent University
    2002 Licence ČLK pro výkon samostatné praxe, odborného zástupce, poradenských služeb v oboru gynekologie a porodnictví
    2004 Licence ČLK pro výkon funkce vedoucího lékaře a primáře v oboru gynekologie a porodnictví
    1997 - 2003 Zástupce primáře porodnicko-gynekologické oddělení nemocnice v Bohumíně
    1999 - 2000 Náměstek ředitele pro léčebnou péči nemocnice v Bohumíně

Hodnocení pacientů

• J
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: GYNET HAVÍŘOVSlužby: Běžný termín

Pan doktor je velmi milý,vstřícný,ochotný naslouchat a odborník na svém místě.vždy vše vysvětlí,že tomu rozumí i laik.
    Už to,že když vejdete,vás mile osloví,podá vám ruku a zeptá se jak se vám daří,není u všech lékařů obvyklé.
    Je to velmi dobrý lékař a slušný člověk :-)
    Jarka Syrová

• Umístění: jiné místo

Srdecny a laskavy pristup mel pan dr.Kudelka byla jsem u nej poprve ve stredu 8.11.2017 v Karvine usmevavy clovek.Doporucuji

• Umístění: GYNET ZÁBŘEH , GYNEKOLOGICKÉ CENTRUM

Srdečně děkuji panu doktoru Kudělkovi za laskavou vstřícnost a úžasný profesionální přístup, který jsem jako pacientka měla možnost 26. října poznat. Byla jsem opravdu mile překvapena ochotou, lidskostí a úsměvem. Velmi si toho vážím! Přeji Vám, pane doktore, i celému Vašemu týmu hodně pozitivní energie a spoustu spokojených pacientek. Ještě jednou velmi děkuji.
    Mgr. Renata Mikolašová

• A
    Umístění: GYNET ZÁBŘEH , GYNEKOLOGICKÉ CENTRUMSlužby: odstraneni polypu

Dobrý den,jsem moc ráda,že se touto cestou mohu podělit o svou velice pozitivní zkušenost.Jsem z Opavy a v Gynetu jsem absolvovala ambulantní zákrok ablace polypu a dost jsem nechápala,připadala jsem si jak Alenka v říši divů,už při vstupu do zařízení mazec ,všechno moderní,krásné,všude čisto.Když mě sestřička odvedla do přípravné místnosti ,tak další překvapení,úplné soukromí,možnost se osprchovat,vše připravené,osuška,vložky,mýdlo,jak na wellness :) :).A to nejlepší na konec,přivítal mě pan doktor KUDĚLKA,moc milý,hodný,fakt profesionál,vlastně ani nevím,kdy mi zákrok dělal,nic nebolelo,celou dobu se mnou srandoval,fakt paráda,7.15 objednaná,7.40 jsem jela domů,všem ženám vřele doporučuji,žádná narkóza,předoperační vyšetření,vím o čem mluvím,před 3 lety jsem byla na stejném zákroku v Opavě,bylo to zdlouhavé,než jsem oblítala všechny doktory,pořad něco špatné,přeléčeni a znovu,stálo mě to hodně stresu a taky strach z narkózy,jsem moc ráda, že GYNET nabízí možnost ambulantních zákroku,měly by o této možnosti vědět všechny ženy, takže pokud se mi ta mrška zase udělá,tak se budu těšit na pana doktora KUDĚLKU a samozřejmě na sestřičky,jsou to zlatíčka.Mooc Vám všem děkuji a přeji mnoho úspěchů ve vaší skvělé práci Alenka z Opavy :)

• Monika K-Dobrý den, jsem ráda,že se mohu touto cestou podělit o své zkušenosti s ostatními pacienty,kteří opravdu hledají lidský a zároveň nadstardantní přístup lékaře k nemocnému.Pan doktor Kudělka včas zakročil a udělal vše proto,aby zachránil můj život ,přestože mne sám operovat nemohl.Jsem imunologicky komplikovaný pacient u kterého je jakýkoliv-zásah do organismu rizikem .Pan-doktor se měujal a přístoupil k řešení mých vážných komplikací.Zajistil tým oparaterů a sledoval nejen průběh operace,ale i pooperačního hojení.Byla mi poskytnuta velmi nadstardantní a nejlepší péče ,dnes není běžná.Tímto z celého srdce děkuji za velmi profesionalní přístup a veškerou péči a přeji všem kteří budou tyto recenze číst ,aby určitě své zdraví vložili do rukou takovéhoto svědomitého ,pečlivého a skvělého lékaře mnohokrát Vám děkuji Monika K.

• B

Pan doktor Kudělka je úžasný člověk a lékař kterých je opravdu málo. Je pozitivní, příjemný, precizní a vynikající ve svém oboru. Důvěřovala jsem mu a cítila jsem, že jsem v dobrých rukou. Po dobu registrace mohu panu lékaři poděkovat za špičkovou péči. Byla jsem před i po operaci v klidu. Nesmím také zapomenout na příjemné prostředí v ordinaci a sestřičky. Určitě všem ženám doporučuji, neměnila bych.
    Bohdana Richterová

• MUDr. Kudělka je mým lékařem již delší dobu a v současné době jsme společně řešili operační zákrok, který již máme za sebou a který mi pečlivě a trpělivě vysvětlil. Za toto mu náleží můj velký dík :).
    Po celou dobu kdy jsem jeho pacientkou mohu říct, že jeho přístup je profesionální, vstřícný a lidský. Jako lékaře mohu jen doporučit.
    Přeji hodně úspěchů v práci.

R. Otrubová

• M

Děkuji panu dr. Kudělkovi za jím provedený zákrok, který proběhnul hladce, a za jeho profesionální přístup. Také děkuji panu dr. anesteziologovi a paní ošetřovatelce kliniky Gynet. Jsem ráda, že jsem zvolila právě tuto kliniku. Mgr. Hulová

• S

Velice milý,citlivý a profesionální přístup.U pana doktora jsem absolvovala hysteroskopii,které jsem se neskutečně bála. Pan doktor ukázal,že není nutná žádná obava z výkonu. Ochotný vše vysvětlit. Naprostá spokojenost. Spolu s paní doktorkou Kudělkovou a sestřičkou Kudlovou tvoříte skvělý tým. Jste úžasní!!!Děkuji

• Moja pierwsza wizyta po czeskiej stronie u Pana doktora była bardzo miłym zaskoczeniem. Pomimo nieznajomości języka udało się nam bardzo dobrze porozumieć. Pan doktor jest delikatny, uważny, w trakcie badania nie czuje się najmniejszego stresu. Bardzo dobrze wyposażony gabinet, przyjazny personel pielęgniarski. Jeśli wizyty u lekarza mogą być przyjemnością, to ta bez wątpienia do takich należała. Szczerze polecam. Ja wrócę na pewno na kolejne badanie.