MUDr.

Hynek Kudělka

verifiedCreated with Sketch.

Gynekolog přijímá nové pacienty

49 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 273 návštěv profilu během posledních 30 dní

Vedoucí lékař GYNET GROUP Centra ambulantní gynekologie a porodnictví: Ostrava-Zábřeh - Výškovice - Havířov - Karviná - Orlová 1993 Promoce na Lékařské fakultě Univerzity Palackého… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

• V
    Umístění: GYNET ZÁBŘEH , GYNEKOLOGICKÉ CENTRUMSlužby: Odstranění polypů

Před půl rokem jsem absolvovala odstranění polypů v celkové anestezii (ambulantně), vše naprosto bez problémů. Dostalo se mi lidského a etického přístupu a velmi mě překvapila i následná telefonická kontrola. Pan doktor je profesionálem ve svém oboru a mohu ho pouze doporučit.

• Umístění: GYNET ZÁBŘEH , GYNEKOLOGICKÉ CENTRUMSlužby: endoskopické vyšetření dělohy

Absolvovala jsem vyšetření u pana Mudr. Kudělky, který mě seznámil, jak bude zákrok proveden, po celou dobu se mnou mile komunikoval, samotný zákrok nebyl nijak bolestivý, přes všechny mé obavy jsem byla s personálem velmi spokojená, touto cestou bych ráda poděkovala celému kolektivu včetně sestřiček Martinky a Terezky za jejich duševní podporu.

• L

Přímo k panu doktorovi jsem chodila 16 let. Pokud jsem chodila pouze na preventivní prohlídku a nechala si napsat antikoncepci, na nic se nevyptavala a nezdržovala, bylo vše v pořádku. Vždy jsem byla nejpozději do 5-10 minut včetně preventivní prohlídky venku z ordinace. Což mi zpětně opravdu nepřijde v pořádku. Když jsme se snažili o miminko, doporučil mi, abych si koupila konkrétní značku vitamínů přímo v jeho lékárně. Samozřejmě jsem se zařídila dle svého uvážení... A už jen z principu zvolila jiného výrobce a lékárnu. Když jsem otěhotněla a koupila si u něj zlatý balíček (2.nejdražší) se se mnou pan doktor rozloučil, protože on se stará výhradně o pacientky s diamantovým balíčkem. Samozřejmě nechyběla nabídka k doplacení do diamantového balíčku. Bylo to velmi postupné. Avšak jsem tuto možnost s radostí odmítla, neb o takového lékaře nestojím. Při každé návštěvě musíte platit poplatek ve výši 70 Kč, ke kterému nikdy nedostanete žádný doklad! Celou dobu jsem žila v domění, že je to poplatek za zrcátka, ultrazvuk, fotky atp. Tento poplatek je však za nadstandardní služby: parkoviště (hned vedle kliniky je několik veřejných parkovišť, samozřejmě, že někdo nové parkoviště včetně kliniky zaplatit musí), televizi (kterou pořádně neslyšíte, navíc v dnešní době internetu, kdy se můžete online dívat na různé stanice... Opět naprosto zbytečné, přece, když máte zákonnou povinnost platit rozhlasové a televizní poplatky, nebudete platit ze svého, máte na to dost lidí) a o poplatku za klimatizaci, o kterou osobně vůbec nestojím ani nepíši. Mrzí mě, že tento poplatek není nikde uveřejněn (čekárna nebo webové stránky) a ani sestřičky vám (pokud se přímo nezeptáte) neřeknou za co vlastně musíte zaplatit. Zaplaťte 70 Kč a následnou. Opravdu chcete platit za něco, co vůbec nepotřebujete a nevyužijete?! Já rozhodně NE!!! Pan doktor má velice dobře naučené vystupování, které může řada klientek vnímat pozitivně do chvíle, než odmítnou platit nejvyšší ceny a chtít znát bližší informace a vysvětlení ke svému zdravotnímu stavu (více času s pacientem = málo peněz) Byť může být ve svém oboru opravdu dobrý, lidskost, která by u lékařů neměla chybět mu chybí. Za to smysl pro obchod a získání co nejvíce peněz, v tom se opravdu řadí na přední místo!!!

• S
    Umístění: GYNET ZÁBŘEH , GYNEKOLOGICKÉ CENTRUM

Vážený pane MUDr. Kudělko,
    chtěla bych Vám moc poděkovat za včerejší zákrok. Mé poděkování patří také panu MUDr. Pospíšilovi za příjemné uspání a rovněž děkuji všem sestřičkám a ošetřovatelkám. Děkuji celému týmu Gynet centra za milý přístup a laskavou péči. Vaše pracoviště budu určitě doporučovat.

• J
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: GYNET HAVÍŘOVSlužby: Běžný termín

Pan doktor je velmi milý,vstřícný,ochotný naslouchat a odborník na svém místě.vždy vše vysvětlí,že tomu rozumí i laik.
    Už to,že když vejdete,vás mile osloví,podá vám ruku a zeptá se jak se vám daří,není u všech lékařů obvyklé.
    Je to velmi dobrý lékař a slušný člověk :-)
    Jarka Syrová

• Umístění: jiné místo

Srdecny a laskavy pristup mel pan dr.Kudelka byla jsem u nej poprve ve stredu 8.11.2017 v Karvine usmevavy clovek.Doporucuji

• Umístění: GYNET ZÁBŘEH , GYNEKOLOGICKÉ CENTRUM

Srdečně děkuji panu doktoru Kudělkovi za laskavou vstřícnost a úžasný profesionální přístup, který jsem jako pacientka měla možnost 26. října poznat. Byla jsem opravdu mile překvapena ochotou, lidskostí a úsměvem. Velmi si toho vážím! Přeji Vám, pane doktore, i celému Vašemu týmu hodně pozitivní energie a spoustu spokojených pacientek. Ještě jednou velmi děkuji.
    Mgr. Renata Mikolašová

• A
    Umístění: GYNET ZÁBŘEH , GYNEKOLOGICKÉ CENTRUMSlužby: odstraneni polypu

Dobrý den,jsem moc ráda,že se touto cestou mohu podělit o svou velice pozitivní zkušenost.Jsem z Opavy a v Gynetu jsem absolvovala ambulantní zákrok ablace polypu a dost jsem nechápala,připadala jsem si jak Alenka v říši divů,už při vstupu do zařízení mazec ,všechno moderní,krásné,všude čisto.Když mě sestřička odvedla do přípravné místnosti ,tak další překvapení,úplné soukromí,možnost se osprchovat,vše připravené,osuška,vložky,mýdlo,jak na wellness :) :).A to nejlepší na konec,přivítal mě pan doktor KUDĚLKA,moc milý,hodný,fakt profesionál,vlastně ani nevím,kdy mi zákrok dělal,nic nebolelo,celou dobu se mnou srandoval,fakt paráda,7.15 objednaná,7.40 jsem jela domů,všem ženám vřele doporučuji,žádná narkóza,předoperační vyšetření,vím o čem mluvím,před 3 lety jsem byla na stejném zákroku v Opavě,bylo to zdlouhavé,než jsem oblítala všechny doktory,pořad něco špatné,přeléčeni a znovu,stálo mě to hodně stresu a taky strach z narkózy,jsem moc ráda, že GYNET nabízí možnost ambulantních zákroku,měly by o této možnosti vědět všechny ženy, takže pokud se mi ta mrška zase udělá,tak se budu těšit na pana doktora KUDĚLKU a samozřejmě na sestřičky,jsou to zlatíčka.Mooc Vám všem děkuji a přeji mnoho úspěchů ve vaší skvělé práci Alenka z Opavy :)

• Monika K-Dobrý den, jsem ráda,že se mohu touto cestou podělit o své zkušenosti s ostatními pacienty,kteří opravdu hledají lidský a zároveň nadstardantní přístup lékaře k nemocnému.Pan doktor Kudělka včas zakročil a udělal vše proto,aby zachránil můj život ,přestože mne sám operovat nemohl.Jsem imunologicky komplikovaný pacient u kterého je jakýkoliv-zásah do organismu rizikem .Pan-doktor se měujal a přístoupil k řešení mých vážných komplikací.Zajistil tým oparaterů a sledoval nejen průběh operace,ale i pooperačního hojení.Byla mi poskytnuta velmi nadstardantní a nejlepší péče ,dnes není běžná.Tímto z celého srdce děkuji za velmi profesionalní přístup a veškerou péči a přeji všem kteří budou tyto recenze číst ,aby určitě své zdraví vložili do rukou takovéhoto svědomitého ,pečlivého a skvělého lékaře mnohokrát Vám děkuji Monika K.

• B

Pan doktor Kudělka je úžasný člověk a lékař kterých je opravdu málo. Je pozitivní, příjemný, precizní a vynikající ve svém oboru. Důvěřovala jsem mu a cítila jsem, že jsem v dobrých rukou. Po dobu registrace mohu panu lékaři poděkovat za špičkovou péči. Byla jsem před i po operaci v klidu. Nesmím také zapomenout na příjemné prostředí v ordinaci a sestřičky. Určitě všem ženám doporučuji, neměnila bych.
    Bohdana Richterová

Dotazy od pacientů (1)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Vedoucí lékař GYNET GROUP Centra ambulantní gynekologie a porodnictví:
    Ostrava-Zábřeh - Výškovice - Havířov - Karviná - Orlová
    1993 Promoce na Lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci
    1996 Atestace I. stupně v oboru gynekologie a porodnictví
    2000 Atestace II. stupně v oboru gynekologie a porodnictví
    2012 Promoce MBA Senior Executive - Nottingham Trent University
    2002 Licence ČLK pro výkon samostatné praxe, odborného zástupce, poradenských služeb v oboru gynekologie a porodnictví
    2004 Licence ČLK pro výkon funkce vedoucího lékaře a primáře v oboru gynekologie a porodnictví
    1997 - 2003 Zástupce primáře porodnicko-gynekologické oddělení nemocnice v Bohumíně
    1999 - 2000 Náměstek ředitele pro léčebnou péči nemocnice v Bohumíně
    2000 - 2002 Ředitel nemocnice v Bohumíně