Kotlářova 8, Ostrava-Zabřeh
GYNET ZÁBŘEH , GYNEKOLOGICKÉ CENTRUM (mapa)

Viz kalendář
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, + 5 Více
590 99.....
731 44.....

Gynet AH s.r.o., (mapa)

Viz kalendář
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, + 3 Více
596 51.....

Gynet AH s.r.o., (mapa)

GYNET HAVÍŘOV (mapa)

596 41.....
734 80.....

Kyretáž

Ultrazvuk +11 Více

Laparoskopie

Vedoucí lékař GYNET GROUP Centra ambulantní gynekologie a porodnictví: Ostrava-Zábřeh - Výškovice - Havířov - Karviná - Orlová 1993 Promoce na...

• děložní myom

• 2012 Nottingham Trent University - MBA Senior Executive

Znalost jazyků

Angličtina, Němčina

Umístění: GYNET ZÁBŘEH , GYNEKOLOGICKÉ CENTRUM Zákrok

Chtěla bych touto cestou moc poděkovat veškerému personálu kliniky Gynet.Klinika vkusně vybavená, kvalitní péče, vstřícnost, úsměv a mile chování.
Byla jsem u vás poprvé,a obávala jsem se co bude,ale vše mi bylo vysvětleno,nikdo se mě zbytečně na nic neptal.Opravdu všichni s úsměvem i doktoři-chválím!!!
Ještě jednou všem moc děkuji a přejí vám hodně uzdravených a spokojenych pacientů.Gabzdylová

Umístění: GYNET ZÁBŘEH , GYNEKOLOGICKÉ CENTRUM ambulantni ošetřeni v celkové narkoze

Dobrý den
Chtěla jsem se pochlubit, že mam toho nejlepšího .lékaře MUDr.Hynka Kudělku.Kvalitní peče i lidskost ,vždy naslouchá.
Děkuji Vám Pane doktore, že jste a že mohu, byt Vaši kolientkou.Spozdravem Monika

Umístění: GYNET ZÁBŘEH , GYNEKOLOGICKÉ CENTRUM Odstranění polypů

Před půl rokem jsem absolvovala odstranění polypů v celkové anestezii (ambulantně), vše naprosto bez problémů. Dostalo se mi lidského a etického přístupu a velmi mě překvapila i následná telefonická kontrola. Pan doktor je profesionálem ve svém oboru a mohu ho pouze doporučit.

Umístění: GYNET ZÁBŘEH , GYNEKOLOGICKÉ CENTRUM endoskopické vyšetření dělohy

Absolvovala jsem vyšetření u pana Mudr. Kudělky, který mě seznámil, jak bude zákrok proveden, po celou dobu se mnou mile komunikoval, samotný zákrok nebyl nijak bolestivý, přes všechny mé obavy jsem byla s personálem velmi spokojená, touto cestou bych ráda poděkovala celému kolektivu včetně sestřiček Martinky a Terezky za jejich duševní podporu.

Přímo k panu doktorovi jsem chodila 16 let. Pokud jsem chodila pouze na preventivní prohlídku a nechala si napsat antikoncepci, na nic se nevyptavala a nezdržovala, bylo vše v pořádku. Vždy jsem byla nejpozději do 5-10 minut včetně preventivní prohlídky venku z ordinace. Což mi zpětně opravdu nepřijde v pořádku. Když jsme se snažili o miminko, doporučil mi, abych si koupila konkrétní značku vitamínů přímo v jeho lékárně. Samozřejmě jsem se zařídila dle svého uvážení... A už jen z principu zvolila jiného výrobce a lékárnu. Když jsem otěhotněla a koupila si u něj zlatý balíček (2.nejdražší) se se mnou pan doktor rozloučil, protože on se stará výhradně o pacientky s diamantovým balíčkem. Samozřejmě nechyběla nabídka k doplacení do diamantového balíčku. Bylo to velmi postupné. Avšak jsem tuto možnost s radostí odmítla, neb o takového lékaře nestojím. Při každé návštěvě musíte platit poplatek ve výši 70 Kč, ke kterému nikdy nedostanete žádný doklad! Celou dobu jsem žila v domění, že je to poplatek za zrcátka, ultrazvuk, fotky atp. Tento poplatek je však za nadstandardní služby: parkoviště (hned vedle kliniky je několik veřejných parkovišť, samozřejmě, že někdo nové parkoviště včetně kliniky zaplatit musí), televizi (kterou pořádně neslyšíte, navíc v dnešní době internetu, kdy se můžete online dívat na různé stanice... Opět naprosto zbytečné, přece, když máte zákonnou povinnost platit rozhlasové a televizní poplatky, nebudete platit ze svého, máte na to dost lidí) a o poplatku za klimatizaci, o kterou osobně vůbec nestojím ani nepíši. Mrzí mě, že tento poplatek není nikde uveřejněn (čekárna nebo webové stránky) a ani sestřičky vám (pokud se přímo nezeptáte) neřeknou za co vlastně musíte zaplatit. Zaplaťte 70 Kč a následnou. Opravdu chcete platit za něco, co vůbec nepotřebujete a nevyužijete?! Já rozhodně NE!!! Pan doktor má velice dobře naučené vystupování, které může řada klientek vnímat pozitivně do chvíle, než odmítnou platit nejvyšší ceny a chtít znát bližší informace a vysvětlení ke svému zdravotnímu stavu (více času s pacientem = málo peněz) Byť může být ve svém oboru opravdu dobrý, lidskost, která by u lékařů neměla chybět mu chybí. Za to smysl pro obchod a získání co nejvíce peněz, v tom se opravdu řadí na přední místo!!!

Vážený pane MUDr. Kudělko,
chtěla bych Vám moc poděkovat za včerejší zákrok. Mé poděkování patří také panu MUDr. Pospíšilovi za příjemné uspání a rovněž děkuji všem sestřičkám a ošetřovatelkám. Děkuji celému týmu Gynet centra za milý přístup a laskavou péči. Vaše pracoviště budu určitě doporučovat.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: GYNET HAVÍŘOV Běžný termín

Pan doktor je velmi milý,vstřícný,ochotný naslouchat a odborník na svém místě.vždy vše vysvětlí,že tomu rozumí i laik.
Už to,že když vejdete,vás mile osloví,podá vám ruku a zeptá se jak se vám daří,není u všech lékařů obvyklé.
Je to velmi dobrý lékař a slušný člověk :-)
Jarka Syrová

Umístění: jiné místo

Srdecny a laskavy pristup mel pan dr.Kudelka byla jsem u nej poprve ve stredu 8.11.2017 v Karvine usmevavy clovek.Doporucuji

Umístění: GYNET ZÁBŘEH , GYNEKOLOGICKÉ CENTRUM

Srdečně děkuji panu doktoru Kudělkovi za laskavou vstřícnost a úžasný profesionální přístup, který jsem jako pacientka měla možnost 26. října poznat. Byla jsem opravdu mile překvapena ochotou, lidskostí a úsměvem. Velmi si toho vážím! Přeji Vám, pane doktore, i celému Vašemu týmu hodně pozitivní energie a spoustu spokojených pacientek. Ještě jednou velmi děkuji.
Mgr. Renata Mikolašová

Umístění: GYNET ZÁBŘEH , GYNEKOLOGICKÉ CENTRUM odstraneni polypu

Dobrý den,jsem moc ráda,že se touto cestou mohu podělit o svou velice pozitivní zkušenost.Jsem z Opavy a v Gynetu jsem absolvovala ambulantní zákrok ablace polypu a dost jsem nechápala,připadala jsem si jak Alenka v říši divů,už při vstupu do zařízení mazec ,všechno moderní,krásné,všude čisto.Když mě sestřička odvedla do přípravné místnosti ,tak další překvapení,úplné soukromí,možnost se osprchovat,vše připravené,osuška,vložky,mýdlo,jak na wellness :) :).A to nejlepší na konec,přivítal mě pan doktor KUDĚLKA,moc milý,hodný,fakt profesionál,vlastně ani nevím,kdy mi zákrok dělal,nic nebolelo,celou dobu se mnou srandoval,fakt paráda,7.15 objednaná,7.40 jsem jela domů,všem ženám vřele doporučuji,žádná narkóza,předoperační vyšetření,vím o čem mluvím,před 3 lety jsem byla na stejném zákroku v Opavě,bylo to zdlouhavé,než jsem oblítala všechny doktory,pořad něco špatné,přeléčeni a znovu,stálo mě to hodně stresu a taky strach z narkózy,jsem moc ráda, že GYNET nabízí možnost ambulantních zákroku,měly by o této možnosti vědět všechny ženy, takže pokud se mi ta mrška zase udělá,tak se budu těšit na pana doktora KUDĚLKU a samozřejmě na sestřičky,jsou to zlatíčka.Mooc Vám všem děkuji a přeji mnoho úspěchů ve vaší skvělé práci Alenka z Opavy :)

Kyretáž

Laparoskopie

Vaginální chirurgie

Antikoncepce

GYNET HAVÍŘOV

Revize dutiny děložní při reziduích po porodu

GYNET HAVÍŘOV

Revize dutiny děložní po spontánním potratu

Labioplastika

Umístění: GYNET ZÁBŘEH , GYNEKOLOGICKÉ CENTRUM Odstranění polypů

Umístění: GYNET ZÁBŘEH , GYNEKOLOGICKÉ CENTRUM endoskopické vyšetření dělohy

Vážený pane MUDr. Kudělko,

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: GYNET HAVÍŘOV Běžný termín

Je to velmi dobrý lékař a slušný člověk :-)
Jarka Syrová

Umístění: jiné místo

Mgr. Renata Mikolašová

Umístění: GYNET ZÁBŘEH , GYNEKOLOGICKÉ CENTRUM odstraneni polypu

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den vážený pane MUDr. Kudělko,

před časem jsem se přestěhovala do Havířova.
    Jsem 60tiletá zdravá žena, poctivě navštěvující pravidelně KO.
    Dle recenzí jste skvělý lékař a přála bych si , aby jste mě měl v péči pro příště Vy.

Děkuji za jakoukoliv odpověď

Dobrý den , není to žádný problém - napište a objednejte se předs naše webové stránky

budu se na Vás těšit

s pozdravem

MUDr. Hynek Kudělka

• Otázka k tématu hysteroskopie

Dobry den pani doktorko,
    Chtela bych se zeptat jestli mate zkusenosti v provedeni hysteroskopii?
    Mela jsem uz 2-krat hysteroskopii, ale polypy furt rostou.
    A ta posledni hysteroskopie byla nejaka velmi neuspesna - zacali se mi tmavo-hnede spineni hnedka po hysteroskopii.
    Takze hledam zkuseneho a profesionalniho doktora.

Dekuji

Dobrý den, je důležité zhodnotit jaká byla technika provedení odstranění polypů v minulosti. Je nutné vyšetřit Vás a stanovit nejlepší postup s ohledem na mnoho anamnestických údajů, které z Vaší otázky nejsou jasné. S pozdravem Kudělka, Ostrava

MUDr. Hynek Kudělka

• děložní myom