Holýšov

Jakého specialistu hledáte?
  • „Dnes moje první návštěva v ordinaci. Vše jak má být, nemohu nic vytknout. Sestra i pan doktor velmi ochotní.

Terezie Brzkové 15, Plzeň Mapa

Ortopedická ambulance Zdravcentrum Skvrňany

• Psychoterapeut, Psycholog

„Zatím proběhla pouze první návštěva, ale paní Voláková byla moc příjemná a cítila jsem se u ní sama sebou. Měla jsem z návštěvy psychologa obavy, teď se těším na další sezení. Více

Komenského 4 (prostory autoškoly Hrabík), Domažlice Mapa

Psychotesty pro řidiče

• Gynekolog

Třída 1. máje 1300, Dobřany Mapa

GP-san s.r.o.

• „Velmi milá paní doktorka s úžasným přístupem k dětem. Narozdíl od jiných ORL nás neodbyla, a i přesto, že necítíme žádné obtíže, nás důkladně vyšetřila. Kéž by to takto fungovalo všude :) Více

Nová 956, Dobřany Mapa

VS LASERA, s.r.o. ORL ordinace - zdravotnické středisko

• „Pan doktor je strašně milý a sympatický člověk a také skvělý lékař, který Vám rád vše vysvětlí a přidá ještě něco navíc. Doporučuji ;-) Více

Lábkova 16, Plzeň Mapa

Interní ordinace B.Braun Avitum s.r.o.

• „Pan MUDr. Petr Kocek je mladý vstřícný doktor. Oceňuji především jeho přístup k pacientovi, kdy dokáže i naprostému laikovi vysvětlit daný problém a případný zákrok. Vše ochotně zodpoví a nezažila jsem, že by se na nějakého pacienta mračil. V době, kdy jsem docházela do jeho ordinace, mi dokázal napravit a zachránit spoustu zubů, aniž by to výrazně zasáhlo můj rozpočet. Do ničeho Vás nenutí a u všeho sdělí případné plusy i minusy. Z jeho práce je vidět, že se ve svém oboru neustále vzdělává. Kdybych se neodstěhovala, docházím k němu nadále. Být takových zubních lékařů více, lidé by určitě nechodili do ordinací se strachem a o svůj chrup pečovali mnohem víc. Více

Benešova 511, Stříbro Mapa

Poliklinika Stříbro

Bělení zubů

od 2 500 kč

• „Nejlepší gynekolog široko daleko. Vždy pomůže, všechno vysvětlí, často se po sms zeptá na vývoj situace. Je opravdu skvělý, neměnila bych. Více

Plzeňská 435, Chotěšov Mapa

Ženská ambulance

Boh. Kašpara 450, Chlumčany Mapa

Ženská ambulance

• Praktický lékař

„Paní doktorka je moc vstřícná a umí poradit. Zajímá se opravdu o pacienta. Mělo by být víc takových doktorů. Doporučuji všem. Více

Terezie Brzkové 942/15, Plzeň Mapa

Zdravotní středisko Skvrňany Plzeň

• Masarykovo náměstí 142, Přeštice Mapa

PRAKTICKÉ LÉKAŘSTVÍ Vlčkovi s.r.o.

• „Paní doktorka je pečlivá a ochotná. Nic nenechá náhodě a vše vysvětlí. Vřele doporučuji všem kteří potřebují interní pomoc. Takových doktorů je již málo. Více

Tř. 1. máje 1300, Dobřany Mapa

Interní ambulance Dobřany

• „Mám hrůzu ze zubaru. Po 4 letech nekonečného hledání toho správného jsem našla toho nejlepšího. Děkuji velice. Celý personál je úžasný. Viera Více

Branská 55, Domažlice Mapa

Kadlec dent, s.r.o.

• „Vždycky jsem byla vyklepaná, když jsem měla navštívit zubaře. Od té doby, co jezdím k MUDr. Procházkovi, se v podstatě těším. Pan doktor mi vše před zákrokem vysvětlí, tak se nebojím, ovládá velice dobře psychologii člověka. A důležité je, že nevybírá za výkony hrazené pojišťovnou jako v jiných ordinacích a má velice lidské ceny, žádný zlatokop. Doporučuji. Linda Více

U Porcelánky 230, Chotěšov Mapa

• „Skvělý přístup a radost pohledět :) pan doktor byl příjemný a pomohl mi od akutní bolesti bederní páteře.

Terezie Brzkové 15, Plzeň Mapa

CHIRURGIA - CENTER s.r.o.

• „Výborná zdravotní péče a hlavně perfektní příjemný a milý přístup k pacientům jak skvělé paní doktorky tak její skvělé sestřičky,který vede k tomu,že se poprvé za život,bez obav z bolesti,těším k zubaři. VÝBORNÉ Více

Praktický zubní lékař

• „Nejlepší doktor co si můžete přát. K panu doktorovi se vždy těšíme. Je jedinej,který Vás vezme i přes to,že je teď slyšet všude záležitost covid-19.Jinde jenom čekají! Moc děkuji panu doktorovi.Sestřicky také super Více

ORL ambulance

• „Výborný lekár, špecialista, vedomý si svojich kvalít :-) Pri hľadaní príčin mojej záhadnej choroby ochotný bádať, zisťovať, študovať. Jed to už pár rokov a choroba sa aj napriek nejasnej prognóze nevrátila. Ak by som mala v budúcnosti nejaké ďalšie gastroenterologické problémy, určite sa na MUDr. Hejdu opäť obrátim. Více

Dr. E. Beneše 13, Plzeň Mapa

• „Pan primář MUDr. Václav Šauer mi zachránil v Českém Krumlově 13.3.2013 život skutečně v hodině dvanácté, (měla jsem tzv. "prezidentskou nemoc"), neboť dokázal okamžitě poznat příčinu mého utrpení a bezodkladně mě operovat.. Ale nejen to, při druhé operaci 25.5.2013 mi zachránil kvalitu života, když mi dokázal opět zanořit umělý vývod, tudíž nyní - rok a půl po operaci - vůbec (kromě samozřejmě velkých jizev) necítím jakékoliv omezení. Jsem mu neskonale vděčná, neboť je to vynikající odborník, přitom s velmi lidským přístupem k pacientům. Helena Kazárová Více

Kozinova 292, Domažlice Mapa

Chirurgie - primář, Domažlická nemocnice

• „Již řadu let, mám dýchací potíže a pan doktor, je velmi pečlivý, moc mi pomohl, vše vysvětlí. Já jsem s léčbou i ostatním personálem, velmi spokojena. Více

Terezie Brzkové 942/15, Plzeň Mapa

Zdravotní středisko Skvrňany Plzeň

• „Moc děkuji za kontrolu v šestinedělí, která byla velmi přínosná a zároveň příjemná. Podpořila mě zvládnout i několik dní vysokých teplot a nepřestat kojit a cítit se jako schopná matka přesto, že jsem měla první dítě a byla jsem v mnoha ohledech nejistá. Takovou podporu by měla dostat každá novopečená maminka. Více

Terezie Brzkové 60, Plzeň Mapa

Kontaktní pracoviště porodní asistentky