Psychiatrická ambulance
Na Markvartce 8, Praha

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

K tomuto lékaři docházím pro recepty přes 15 roků. Po současné nepěkné zkušenosti, kdy jsem doprovodila svou zhroucenou dceru a v čekárně jen němě zírala, co se odehrává mezi lékařem, plačící dcerou a zdravotní sestrou, jsem se rozhodla pro urychlenou výměnu lékaře-psychiatra. Lékař nezvládl svou úlohu a požádal svojí sestru, aby s dcerou promluvila v jiné ordinaci a sám čekal na výsledek "výslechu". Sestra plačící dceru osočila z "vydírání pláčem". Sestra přes letitou praxi nevyplnila dostatečně ani IV.díl žádosti o nemocenskou (chybělo razítko a podpis lékaře). K tomuto lékaři proto nemám již žádnou důvěru.

Nekompetentní psychiatr, automat na recepty, diagnózu stanoví bez jakéhokoliv testu. Doporučuji rychle od něj pryč!!!! Nemá rád děti, vyhodil moje děti z ordinace,protože se trošku zasmály. Absolutně nedoporučuji!! Pan doktor umí být velmi nepříjemný, což je u lékaře této profese hrubá chyba. Nempatický, v čekárně hraje rádio, které ruší čekající pacienty. Jak známo mnoho lidí s psychickým handicapem nesnáší rádio, to by mohl pan doktor vědět!!!!!!!

Lekar arogantní,nezajímá se a hlavně rychle z ordinace...nedoporučuji...léky si člověk skoro ordinuje sám....

Chodil jsem jistou dobu k panu doktorovi a s tak strašným přístupem psychiatra jsem se ještě nesetkal!! Arogantní, nepříjemný, nochotný se o čemkoliv bavit. Jen vám v podstatě předepíše recept a nazdar. Mne nezajímají nálady a problémy pana doktora, které si na pacientech ventiluje. Já jsem očekával profesionální a zároveň i lidský přístup - a ne že se se mnou bude bavit v podstatě "stroj na recepty"!! Absolutně NEDOPORUČUJI!!!!!

Vynikající psychiatr. Má vhled do problému, umí vyladit léčbu. Empatický, pozorný. Je pacientovi oporou. Všem doporučuji. Jarmila.

Vychází z předpokladu, že - např. při bipolární poruše- je primární oscilace neurotransmiterů, prožívání je sekundární. Psychofarmatika regulují aktivitu neurotransmiterů, takže následně je pak možné si upravit i to prožívání. Že se dnešní medicína soustředí na symptomy (t.j. pohyb neurotransmiterů) spíš než na příčiny může člověka dráždit, ale v podstatě je to asi nejpraktičtější - fakta jsou jednoznačná, příčiny mohou být všelijaké. A že Vás nehladí po rameni neznamená, že o Vás nemá zájem, zkuste si to při takovém počtu pacientů.

Jedná se schopného doktora a odborníka ve svém oboru. Jeho specifický „mírně silový“ přístup k pacientovi přináší jednoznačně pozitivní výsledky. Nikdy se k pacientům nechová neslušně nebo urážlivě. Naopak jedná velmi kultivovaně. Ví, co dělá a hlavně ví, kam chce pacienta při terapii dostat. A umí si v tom poradit. Až u něj si člověk uvědomí, že psychiatr léčí bolavou hlavu a teprve psycholog léčí bolavou duši. Bolavá hlava někdy zlobí a potřebuje i občas pokárat od lékaře-psychiatra. Bolavá duše bolí a potřebuje někdy pohladit od léčitele duší psychologa. Vynikající doktor mohu jen doporučit.

Pan doktor "léčí" mého přítele na disociativní poruchu osobnosti, přítel mívá záchvaty podobné generalizovaným epileptickým záchvatům a mrzí mě že s přítelem nikdy nerozebral proč se tak vystresuje a co je pravou příčinou ale vždy když s přítelem jdem k doktorovi napíše mu prášky a konec. Stačilo by do čekárny umístit automat na výdej receptů a pan doktor by tam vůbec nemusel být.

Hodlám příští týdem s panem doktorem o tomto léčebném postupu promluvit protože pokud hodlá jen vydávat léky a neřešit pravou příčinu tak přítele na prosinec už neobjednám a najdu mu jiného lékaře, který bude skutečně léčit a nebude jen hromadně vydávat recepty.

Skvělý odborník v oblasti bipolární poruchy (maniodeprese), velmi mi pomohl.

Pan doktor odpoví na pozdrav a dále následuje otázka jak se máte nebo co je nového. Máte prášky? Snad vidí kolik napsal prášků minule a jaké má pacient užívání, tak by měl mít přehled jak pacient užívá prášky/zvlášť u duševně nemocných/.O nějakém rozebírání stavu pacienta neni ani řeč a léčba duše to
samé.