Praktická lékařka
Jana Babáka 11, Brno

Je mi líto, že paní doktorka ordinuje už pouze 1 den v týdnu.
Vážím si jejího citlivého a lidského přístupu i schopnosti "pofoukat" lidskou dušičku. Nikdy mi neváhala doporučit další odborné vyšetření, bylo li třeba. Těžko, velmi těžko budu hledat náhradu...

Mohu se ztotožnit s kladnými hodnoceními paní doktorky,chodím k ní od začátku, kdy se stala naší závodní lékařkou,a zůstala jsem u ní i v důchodu, ačkoliv to nemám ze svého domova moc blízko.Ale ráda k ní zajedu, neboť je nejen vstřícná k lidem,pečlivá,laskavá,všechno vysvětlí,je velmi dobrý diagnostik a když je potřeba pošle i k odborníkovi. Kéž by bylo takových lékařů hodně.
V.B. Brno

Výborná lékařka s velkým zájmem o pacienta,příjemná,trpělivá a pečlivá.Chodím k ní již hodně let a vždy jsem spokojená s jejím lidským i odborným přístupem.Je to nejlepší praktický lékař,jakého jsem kdy měla a vřele doporučuji.
M.P.Brno

výborná lékařka, výborný diagnostik

Milá, pozorná, ochotná, odborně na výši

Paní doktorka má lidský přístup,při tom náporu pacientů člověk žasl,že si na každého ten čas udělala.Touhle cestou ji chci poděkovat a popřát hodně zdraví a síly.A věřím,že je nás více spokojených pacientů.Protože všichni víme,že ty doktory potřebujeme.

MUDr.Žáková Helena je velmi solidní lékařka na odborné úrovni.
Mohu to potvrdit,že tato paní doktorka dlouhá léta pracovala i jako závodní lékař v TELECOMU.Já pracovala patnáct let v TELECOMU a mohu jen zdúraznit,že o této problematice něco vím a takzvaní stěžovatelé byli jen ti,kteří se snažili ulít na neschopenku,nepracovat,chcete-li,HODIT SE MAROD !
To však měli počítat s tím,že lékař s takovouto dlouholetou praxí
a zkušenostmi,jako má tato lékařka , to pozná.Mrzí mne,že lze na takovýchto portálech umožnit se vyjadřovat ´´mstivým a předujatým ´´lidem,jako jsou tito.
Může tu,bez jakéhoko-li postihu psát člověk,který se nestydí pošpinit druhého člověka,jen proto,aby se zdálo, že jsou ve skutečnosti horší , než doopravdy jsou.
S lékažem jsem SPOKOJENA a již několikrát mi doslova svojí odborností a včasnou diagnozou zachránila život.
Hana Krkavcová
Brno

Velmi příjemná, ochotná lékařka, s evidentním zájmem o pacienta. Nejlepší praktický lékař, jakého jsem potkala.

Ahoj, chtěla jsem napsat hodnocení ale zjistila jsem, že by to bylo na dvě stránky tak se omezím na to, že paní doktorka je sice vlídná ale tak nějak nejde do hloubky, než by odeslala člověka ke specialistovi tak jej nejdřív léta (neúspěšně) léčí sama (ale to je asi individuální). Myslím taky, že trochu chybí takové to informování pacienta a vysvětlování (po novu), které je podle mě potřebné. Co jsem slyšela tak těží hodně z toho, že dělala dříve závodní lékařku. Je to možná věc názoru (možná je lepší než mnoho ostatních) ale já příliš nedoporučuji.

nemám sebenších námitek