Stomatologická ordinace
Nemocniční 204, Prachatice

Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

Chci tímto poděkovat,za lidský přístup,paní doktorky.Zubaře nemám-odešla do penze-a zuby bolí.Zašla jsem na středisko.Ve vedlejší ordinaci,prázdná čekárna,ale,odpověď,jeďte do CB na pohotovost,Tak jsem se odhodlala do vedlejší čekárny-a hurá!Paní doktorka,je milá,empatická a taktéž její sestřička.Moc a moc děkuji,že mě zbavily bolesti a ač nejsem,jejich pacientka,nezabouchly dveře.Více takových,zubařů-a lékařů vůbec-kteří,jsou v ordinaci,pro nás pacienty.Moc si paní doktorky vážím.A Červená

pacienty....Moc,si paní doktorky vážím....AnČervená

Profesionální přístup. Zubaře se bojím a zde jsem byl o víkendu když měla paní zubařka pohotovost a já bolesti. Kdybych ne bydlel 170 km jinde tak by byla mojí zubařkou :-) moc děkuji

Paní doktorka je velmi příjemná a poskytuje špičkovou péči. Několik let jsem měl problém s plombou, kterou mi udělal jiný zubař. Následně jsem přešel k paní doktorce, která mi tuto plombu vyndala a vyrobila novou. Od té doby vůbec nevím, že nějakou plombu mám.

Po mé první návštěvě a pak dalších u této PANÍ DOKTORKY,jsem přestala mít v 45 letech strach ze zubaře :-)).Opravdu lidský přístup a profesionalita.Dejmková

super

vždy jsem se obavala zubařů ale od té doby co jsem přešla k paní doktorce muj strach zmizel velmi příjemné vystupovaní a ochota chodi k ni i moje děti a nikdy se nestalo že by se báli nikdy na ně nezakřičela jako křičela zubařka na nás když jsme byli děti

Tak takové jednání se hned tak nevidí. Dřív jsem chodila k samým magorům Je fakt strasně hodná!!!

Skvělá,šetrná k pacientovi.Lepší jsem neměl.Služeb této paní zubařky využívá celá moje rodina.

Skvělá zubařka

Každému věnuje čas. Od té doby co chodím sem, nemám strach ze zubaře. Díky