Nemocniční 204, Prachatice
Stomatologická ordinace

Profesionální přístup. Zubaře se bojím a zde jsem byl o víkendu když měla paní zubařka pohotovost a já bolesti. Kdybych ne bydlel 170 km jinde tak by byla mojí zubařkou :-) moc děkuji

Paní doktorka je velmi příjemná a poskytuje špičkovou péči. Několik let jsem měl problém s plombou, kterou mi udělal jiný zubař. Následně jsem přešel k paní doktorce, která mi tuto plombu vyndala a vyrobila novou. Od té doby vůbec nevím, že nějakou plombu mám.

Po mé první návštěvě a pak dalších u této PANÍ DOKTORKY,jsem přestala mít v 45 letech strach ze zubaře :-)).Opravdu lidský přístup a profesionalita.Dejmková

super

vždy jsem se obavala zubařů ale od té doby co jsem přešla k paní doktorce muj strach zmizel velmi příjemné vystupovaní a ochota chodi k ni i moje děti a nikdy se nestalo že by se báli nikdy na ně nezakřičela jako křičela zubařka na nás když jsme byli děti

Tak takové jednání se hned tak nevidí. Dřív jsem chodila k samým magorům Je fakt strasně hodná!!!

Skvělá,šetrná k pacientovi.Lepší jsem neměl.Služeb této paní zubařky využívá celá moje rodina.

Skvělá zubařka

Každému věnuje čas. Od té doby co chodím sem, nemám strach ze zubaře. Díky

Skvělá stomatoložka bořící svým citlivým přístupem špatnou pověst zubařů