Radlická 99, 2.patro, Praha 5, Praha

Poradenství pro rodiče • 1 200 Kč

Psychoterapie Hrazeno pojišťovnou

Psychoterapie dětí a mladistvých Hrazeno pojišťovnou

Nejčastěji hledané služby

Od 1 200 Kč

1 200 Kč

Ukončené školy

• Univerzita Jana Ámose Komenského (SPPG)

• psychoterapie

• Kaleidoskop, Solenice 2020

Certifikáty

Fotografie

Umístění: Equita Therapy, z.s.

Paní Veselská dceři velmi pomohla, dcera má k ní důvěru a úplně rozkvetla, za to opravdu velké díky.

Umístění: Equita Therapy, z.s. Konzultace 50 min

Paní Helena byla skvělá, vše mi velmi pěkně vysvětlila a počáteční obavy ze mě brzy odpadly a uvolnila jsem se. Terapie za pomoci koně byla pro mě úplně nová zkušenost, užila jsem si každou minutu a odcházela jsem klidná a spokojená. Do stáje za paní psychoterapeutkou se budu ráda vracet a věřím, že mi terapie pomocí koní pomůže překonat těžké životní období.

Umístění: Equita Therapy, z.s. Konzultace 50 min

Paní magistra je profesionálka s lidským přístupem,umí jasně a srozumitelně vysvětlit podstatu věci.

Umístění: Equita Therapy, z.s. Konzultace 50 min

po první návštěvě mohu hodnotit empatii a zájem i snahu o pomoc.Doufám,že další setkání bude v tomto duchu pokračovat.ztím jsem spokojená

Umístění: Equita Therapy, z.s.

Příjemná, chápající. Bohužel pro nás je návštěva moc daleko. Ale pro ostatní, ketří chtějí navštívit paní doktorku - doporučujeme.

Umístění: Equita Therapy, z.s.

Paní magistra je velmi empatická, stačila jedna návštěva, aby mi pomohla vyřešit můj problém. Všem její návštěvu doporučuji.

Umístění: Equita Therapy, z.s.

Dlho som sa bála vyhladať odbornu pomoc ale Pani psychologicka bola najlepsia vec co ma mohla stretnúť. Je vybornou oporou v tazkych chvilach. Vie co povedat a ako pomoct. Som velmi spokojná a odporúčam.

Umístění: Equita Therapy, z.s.

Zatím první schůzka, ale paní magistra byla velmi příjemná, krásně jsme si popovídali. A těšíme se na spolupráci.

Umístění: Equita Therapy, z.s.

Velmi empatický přístup. Nenásilná komunikace, dcera má v paní psychoterapeutku důvěru a souhlasi s další konzultací

Umístění: Equita Therapy, z.s.

Pani magistra je velmi mila, umi naslouchat a pomoci cloveku videt veci, ktere si neuvedomuje a pomaha postupne po kruckach odbouravat nefukncni schemata z detstvi. Timto jeste jednou dekuji. Jana