Ordinace specialisty - ORL
Hostinského 1533, Praha

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Připojuji se k ostatním s kladným hodnocením. Dnes jsem navštívila paní doktorku poprvé a byla jsem velice spokojená s jejím pečlivým přístupem, bystrým úsudkem a šetrným vyšetřením. Překvapilo mě, že je v tak pokročilém věku. Moc si vážím toho, že stále ještě pracuje a snad ještě nějakou dobu bude. Objednaná jsem nebyla a čekala jsem asi 20 min. (byl pátek poledne a zřejmě jsem měla štěstí, že přede mnou byl jen jeden pacient).

Paní doktorka je velice příjemná, svědomitá a pečlivá....zkrátka takhle to má i u jiných doktorů vypadat :)

Vynikající odborník, pečlivá, svědomitá a úžasná osobnost.

Velmi pečlivá, svědomitá a přívětivá lékařka.

Tato odborná lékařka je dle mého názoru jednou z nejlepších ve svém oboru. Navštevuji paní Rosickou již od mého dětství a mohu konstatovat, že svému oboru opravdu rozumi. Ikdyž je čekací doba o něco delší než u jiných lékařů, pořád je lepší déle čekat v čekárně než ležet o týden nebo i více déle v postely.

Je to zkušená a dobrá doktorka, ale strašně dlouho se u ní čeká.

Výborná doktorka po profesní i lidské stránce. Velice pečlivá i starostlivá. Sestřička je rovněž šikovná, příjemná a ochotná.

mohu potvrdit,velice pecliva,vysvetli vas problem,jak se lecit,poznala moji obavu,ze snad mam nador a toto vyvratila...mam k ni velkou duveru a doporucuji

Pečlivá, ochotná, trpělivá. Velmi dobré zkušenosti osobní i mými dětmi !
Měla jsem k ní vždy velikou důvěru, profesionální ! Přestěhovali jsme se, nyní bo-
hužel chybí. Jediná věc, která nebyla moc příjemná, dlouhé čekání v čekárně, než
se přišlo na řadu.

Velmi dobrá paní doktorka v oboru ORL z těch lékařů, které jsem kdy musela navštívit. A hlavně mi pomohla!!! Je klidná a dodává klid i pacientům, alespoň mám takové zkušenosti z nedávné doby, kdy jsem musela navštívit její ordinaci. Doporučuji.