Adresa

U Hřiště 6, Brno
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
8 názorů

W
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Prevence

Paní doktorka,je úžasna s přátelským přístupem a vždy se věnuje tomu co je třeba
Řekla bych že je ukázkovým lékářem...
V mém případě a že jich bylo dost vždy profesionální...


M
Ověřeny pacient

Jsem u paní doktorky nový, nicméně tak skvělý přístup a přátelská komunikace se jen tak nevidí. ATB na angínu jsem dostal přímo v ordinaci, v čem vidím výhodu, že se nemusím vláčet do lékárny, pro jistotu jsem dostal ještě prášky na případnou alergickou reakci z ATB. Za mě určitě doporučuji, pro mě nejlepší praktický lékař.


Ověřeny pacient

Po přestěhování jsem si našla tuto paní doktorku v blízkém okolí. Mám syna s autismem, tak potřebuji mít ji blízko. Poprvé naši návštěvu moc nezvládla, synek křičel, osočila se na něj, jemu to byl šumák, že...podruhé už byl i on lepší. Ona byla nachlazená. Výsledek moči za 3 dny!!! Byl dřív...asi za 2, u gynekologa na poliklinice hned! škoda jen, že je tak daleko...Žádanku na ortopedii vypsala hned, kdybych nebyla na té gyndě, tak asi by to asi tak hladké možná nebylo. Pak když jsem tam byla sama s jednoznačnou zprávou z ortopedie, tak obrátila a snažila se být profík, byla i milejší.


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka na to,že bydlí ve svém,se občas zapomene včas dostavit do své ordinace.V její nepříromnosti ji zastupuje sestra,která vás pomalu i "vyšetří",napíše diagnózu a předá vám patřičný lék za nepatřičně vysoký poplatek.Je to výhoda jediná - lékař i lékárník vjednom.Ale jinak palec dolů


péče paní doktorky je opravdu nezapomenutelná-diagnózu mi vzkazovala přes sestru, rovnou připojila i vzkaz, že mi má sestra vydat antibiotika a vybrat nehoráznou sumu jako doplatek, na což lékař nemá právo, tato práce jse v rukou lékárníků (mimochodem bych v lékárně doplácela mnohem méně). Když jsem léky odmítla a požadovala recept s tím, že si je vyzvednu, tak mě odmítli vyšetřit úplně. Zásadně nedoporučuji, paní doktorka mě několikrát odbyla slovy "mně je taky blbě". Tak co bychom vlastně chtěli?


E

No ono spíš jde o to, že paní doktorka je převážně závodní lékař a od něj se neočekává moc lidský přístup. Prostě vyšetří, napíše, že pacient jen simuluje a že se může vrátit k mašině... Ne, je fakt trochu ukecaná, ale svému řemeslu rozumí a dělá jej dobře. Byl jsem u ní dvakrát, jednou na vstupní prohlídce a jednou s chřipkou. Vše v pohodě. Jako doktorku pro lidi z naší fabriky doporučuji...


M

Příjemná sympatická doktorka. Občas toho řekne víc než má,je upovídaná,ale práci dělá dobře. Výhoda je malá čekací doba.


P

No, hlavně by mohla chodit včas do práce...


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti