Helena Fousková, psychiatr Praha

MUDr. Helena Fousková

Psychiatr

21 názorů

Uložit


Adresa

Na Dlouhém lánu 11/563, Praha
Psychiatrická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
21 názorů

  • Péče
C
Ověřeny pacient
Umístění: Psychiatrická ambulance deprese

Pani doktorka je clovek na svem miste. Pomohla mi prekonat velmi tezke obdobi, kdy mi se tremi malymi detmi diagnostikovali roztrousenou sklerozu a jednim z vedlejsim ucinku nasazene lecby byly tak rozkolisane nalady, ze to bez antidepresiv neslo zvladnout. Nicmene po roce uz to nebylo potreba. Antidepresiva uz neberu a v pani doktorce mam stale odbornika a skveleho cloveka, o kterem vim, ze mi dokaze pomoci si odpocinout i znovu nabrat vitr. Kdyby bylo vic takovych doktoru, mohlo by byt min doktoru a nejspis i min pacientu :))).


V
Ověřeny pacient

Vynikající lékařka. Citlivá, chápavá, komunikativní, lidská, podporující. Jedná se o první doktorku, která mi v životě skutečně pomohla, nikdy se nade mne nepovyšovala jako jiní lékaři v minulosti, ponechala mi pocit vlastní hodnoty, vždy mne vyslechla, poradila, nasměrovala a zároveň mne do ničeho netlačila. Na návštěvy k ní se vždy těším a odcházím od ní s dobrou náladou. Rozhodně doporučuji.


Ověřeny pacient
Umístění: Psychiatrická ambulance Deprese, uzkost,..

Pani doktorka je velice mila osoba, i pres par sezeni mi pomohla a bylo mi hned lepe :). Pokud mate tedy nejaky problem tak se urcite objednejte k pani doktorce Fouskove. Doporucuji!!!


J
Ověřeny pacient

Paní doktorka mi moc pomohla...po pár sezeních jsem z ní měla dojem, že by jsme spolu mohli vyrazit na kávu a bylo by o čem si VZÁJEMNĚ povídat... :)
Děkuji


Ověřeny pacient

Mohu se jen vřele přidat k té většině velmi dobrých hodnocení. Chodím k paní doktorce přes 20 let a jsem spokojen s milým, odborným a empatickým jejím jednáním. Pomohla mně v době nejhorší deprese před více než 20 lety i nyní se na ni obracím se svými problémy a názory včetně trvající neurozy..Děkuji tímto a doporučuji paní doktorku všem, ale mám pocit, že už nové pacienty nebere.


E
Ověřeny pacient

Jsem velmi spokojená, paní doktorka je velmi milá a příjemná, má velké pochopení a je opravdu člověk na správném místě, velmi ji věřím a jsem ráda že jsem ji našla. Vystřídala jsem více doktorů ale paní doktorka je nejlepší.


K
Ověřeny pacient

Paní doktorka zpočátku působila velmi mile, taže jsem jí bez obav řekla svůj problém. Pak mě vyhodila. Nevím, co si o tom mám myslet.


P
Ověřeny pacient

Paní doktorka působí hned při prvním kontaktu velice mile, příjemně. Měla jsem v ní okamžitě důvěru a jistotu, že jsem u pravého lékaře, kterému se otevřu se svým problémem a očekávám pomoc. Život bohužel přináší i velmi těžké situace, se kterými si člověk neví sám rady. Nemýlila jsem se. Velice mne pomohla, a pomáhá stále. Neumím si představit, nikoho jiného, kdo by mne vyslechl, poradil, pochopil.
Její práce má velký smysl a jsem moc ráda, že můžu navštěvovat takového odborníka. Moc děkuji za všechno.


Paní doktorka mi moc pomohla. Působila na mne velmi příjemným uklidňujícím dojmem již při podání ruky, její přístup je velmi lidský, citlivý, odborný, považuji ji za zkušeného odborníka, měla jsem k ní naprostou důvěru již při prvním setkání. Děkuji!


Paní doktorka mi pomohla překonat těžkou životní situaci. Jsem jí velmi vděčná za skvělý přístup.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti