Psychiatrická ambulance
Na Dlouhém lánu 11/563, Praha

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Psychiatrická ambulance Jiný

Milá a lidská paní psychiatrička, velmi doporučuji

Umístění: Psychiatrická ambulance Jiný

Jsem dlouholeta pacientka a pani doktorka mě vždy pomohla.
Vždy vás vyposlechne dokáže se do vás vcítit .
Dělá vše aby vám co nejlépe poradila i když jste na dně vzdy mě z toho vytáhla!!!
Nemohu říct na pani doktorku kriveho slova!
Je úžasná!

X
Umístění: Psychiatrická ambulance Jiný

Paní doktorka mi bohužel nevyhovovala, moje problémy byly neustále zlehčovány, nepřipadalo mi, jako že by mě vůbec vnímala, vkládala mi slova do pusy a nenechala si vymluvit, že to tak není. I přes to, že jsem se jí svěřila se sebevražednými myšlenkami a poruchou příjmu potravy, i tak mi řekla, že jsem podle ní psychicky naprosto v pořádku. Mladším pacientům trpícím depresemi a výše uvedenými problémy bych jí pravděpodobně nedoporučila.

Umístění: Psychiatrická ambulance Jiný

Pani doktorka je skvela, konzultace u ni byla pohlazenim na mou rozbolavelou psychiku a verim, ze v jeji peci a s jeji pomoci zvladnu vaznou nemoc v rodine. Ziskala si naprosto moji duveru a to je urcite pri teto lecbe dulezite.

C
Umístění: Psychiatrická ambulance deprese

Pani doktorka je clovek na svem miste. Pomohla mi prekonat velmi tezke obdobi, kdy mi se tremi malymi detmi diagnostikovali roztrousenou sklerozu a jednim z vedlejsim ucinku nasazene lecby byly tak rozkolisane nalady, ze to bez antidepresiv neslo zvladnout. Nicmene po roce uz to nebylo potreba. Antidepresiva uz neberu a v pani doktorce mam stale odbornika a skveleho cloveka, o kterem vim, ze mi dokaze pomoci si odpocinout i znovu nabrat vitr. Kdyby bylo vic takovych doktoru, mohlo by byt min doktoru a nejspis i min pacientu :))).

Vynikající lékařka. Citlivá, chápavá, komunikativní, lidská, podporující. Jedná se o první doktorku, která mi v životě skutečně pomohla, nikdy se nade mne nepovyšovala jako jiní lékaři v minulosti, ponechala mi pocit vlastní hodnoty, vždy mne vyslechla, poradila, nasměrovala a zároveň mne do ničeho netlačila. Na návštěvy k ní se vždy těším a odcházím od ní s dobrou náladou. Rozhodně doporučuji.

Umístění: Psychiatrická ambulance Deprese, uzkost,..

Pani doktorka je velice mila osoba, i pres par sezeni mi pomohla a bylo mi hned lepe :). Pokud mate tedy nejaky problem tak se urcite objednejte k pani doktorce Fouskove. Doporucuji!!!

Paní doktorka mi moc pomohla...po pár sezeních jsem z ní měla dojem, že by jsme spolu mohli vyrazit na kávu a bylo by o čem si VZÁJEMNĚ povídat... :)
Děkuji

Mohu se jen vřele přidat k té většině velmi dobrých hodnocení. Chodím k paní doktorce přes 20 let a jsem spokojen s milým, odborným a empatickým jejím jednáním. Pomohla mně v době nejhorší deprese před více než 20 lety i nyní se na ni obracím se svými problémy a názory včetně trvající neurozy..Děkuji tímto a doporučuji paní doktorku všem, ale mám pocit, že už nové pacienty nebere.

Jsem velmi spokojená, paní doktorka je velmi milá a příjemná, má velké pochopení a je opravdu člověk na správném místě, velmi ji věřím a jsem ráda že jsem ji našla. Vystřídala jsem více doktorů ale paní doktorka je nejlepší.