Gynord plus s.r.o., gynekologie
Slavníkovců 7, Ostrava

Umístění: Gynord plus s.r.o., gynekologie gynekologické vyšetření

Moc milá paní doktorka i sestřičky, lidský přístup, všechno podrobně vysvětleno i přes mé občas složité dotazy. Velké plus dávám za recept on-line, večer objednám a odpoledne jenom přijdu, zaklepu a jdu, je to fakt rychlovka.

K MUDr. Fouskové jsem chodila šest let. S jejím chováním jsem nebyla nikdy spokojená, ale překousla jsem to Po poslední návštěvě jsem se ale rozhodla, že od ní odejdu. Přišla jsem k ní s opakovanou kvasinkovou infekcí. Udělala mi ultrazvuk, na kterém viděla zvětšený vaječník. Bez jakéhokoli stěru mi napsala Entizol (chemoterapeutikum, dost velký driák). Napsala ho i příteli s tím, že mám ASI nějakou bakteriální infekci a mám ji už rozlezlou všude možně. Opakuji - stěr neprovedla. Entizol je v kontraindikaci s kvasinkovou infekcí, přesto mi ho napsala a ještě mi řekla, ať si na ty kvasinky koupím nějakou mast. Po Entizolu jsem měla já i přítel nežádoucí účinky. Lék jsme vysadili, já jsem přešla k jinému lékaři, který mi na ultrazvuku ukázal, že mám oba vaječníky naprosto v normě, takže mi MUDr. fousková napsala takový driák naprosto bezdůvodně.

Nejdříve bych chtěla moc pochválit sestřičky v ordinaci paní doktorky. Jsou velmi milé a ochotné, většinu pacientek si pamatují jménem a stále se usmívají. Paní doktorka je velká profesionálka a nezdržuje pacientky zbytečným tlacháním. Vždy mě informuje o novinkách v oblasti gynekologie, např. možnost očkování, genetických testů, nový typ antikoncepce atd. Vyšetření není nepříjemné a v budoucnu se nebudu bát svěřit ji do péče mé těhotenství a porod. Celou ordinaci moc chválím.

Také vůbec nechápu ta negativní hodnocení. K paní Fouskové chodím již 15 let a je úžasná. A neřekla bych že jsem bezproblémová pacientka. A česká závist je opravdu hrozná.

Úžasná lékařka a odborník.

KDYŽ SI ČTU VAŠE NEGATIVNÍ KOMENTÁŘE-CHCE SE MI ZVRACET....TI,KTEŘÍ PÍŠOU TYTO HNUSNÉ VĚCI JSOU JEN UBOŽÁCI!!!PANÍ DOKTORKA JE NESKUTEČNÁ!!!!POMÁHÁ JAK MŮŽE A VŠEM SE CHOVÁ ÚCTIVĚ!!! A JAKO GYNEKOLOG? STOJÍ ZA VŠE!!!!

Nechápu negativní hodnocení na paní doktorku Fouskovou. Vděčím jí za druhé dítě a za vyléčení zanedbaných zánětů vaječníků. Ani po týdenním vyšetření v nemocnici mi nebyli schopni říct proč mám ukrutné bolesti a nemohu víc jak 6 let otěhotnět.
Odvezli mě z práce s bolestma přímo k ní a po ročním léčení kdy mne přibraly se setřičkama do svého inventáře / byla jsem tam snad každý týden / a mněla jsem si vybrat lázně. Už k lázním nedošlo, podařilo se mi otěhotnět. Cysty a záněty jsou hlavně s přechlazení . Mnohé jsou snadno léčeny bylinama a teplem se zábaly.
Ale musíme také pro sebe něco udělat a ne jen chtít vše po lékařích a pak je odsoudit.Jsem její pacientkou již 15 let a v žádném případě bych neměnila. Její kolega, který ji zastupoval a byla jsem za ním s bolestma mi řekl jestli si neumím v lékarně koupit Brufen. Tento přístup se mi zdá poněkud nehodný vúbec toho aby lékař něco takového vyslovil.Paní doktorce děkuji a přeji spoustu spokojených pacientů a hodně trpělivosti s nevrlými pacienty.

Paní doktorku jsem vyhledala náhodně a jsem s ní velmi spokojena, když porovnám s předchozím lékařem, který byl spíš podnikatel než doktor, tak paní doktorka je velmi pečlivá a vyšetření jakého semi dostalo u ní jinde nepamatuji. Velmi doporučuji!!!

Před 11 lety mi včasnou diagnozou a velmi ochotným přístupem zachránila pí. doktorka život.
V poradně u paní doktorky jsem již 22 let, velmi si ji cením jako lékařky i jako člověka.

K paní doktorce chodím už 17 let a jsem s ní velmi spokojená jak s jejím přístupem k pacientům tak s odbornou péčí,Dcera ji navštěvuje už 8 let,protože měla zdravotní potíže a nemá vůbec obavy z gynekolog.vyšetření. Mohu jen a jen doporučit.