Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Slavníkovců 7, Ostrava
Gynord plus s.r.o., gynekologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Ověřeny pacient
Umístění: Gynord plus s.r.o., gynekologie gynekologické vyšetření

Moc milá paní doktorka i sestřičky, lidský přístup, všechno podrobně vysvětleno i přes mé občas složité dotazy. Velké plus dávám za recept on-line, večer objednám a odpoledne jenom přijdu, zaklepu a jdu, je to fakt rychlovka.

M
Ověřeny pacient

K MUDr. Fouskové jsem chodila šest let. S jejím chováním jsem nebyla nikdy spokojená, ale překousla jsem to Po poslední návštěvě jsem se ale rozhodla, že od ní odejdu. Přišla jsem k ní s opakovanou kvasinkovou infekcí. Udělala mi ultrazvuk, na kterém viděla zvětšený vaječník. Bez jakéhokoli stěru mi napsala Entizol (chemoterapeutikum, dost velký driák). Napsala ho i příteli s tím, že mám ASI nějakou bakteriální infekci a mám ji už rozlezlou všude možně. Opakuji - stěr neprovedla. Entizol je v kontraindikaci s kvasinkovou infekcí, přesto mi ho napsala a ještě mi řekla, ať si na ty kvasinky koupím nějakou mast. Po Entizolu jsem měla já i přítel nežádoucí účinky. Lék jsme vysadili, já jsem přešla k jinému lékaři, který mi na ultrazvuku ukázal, že mám oba vaječníky naprosto v normě, takže mi MUDr. fousková napsala takový driák naprosto bezdůvodně.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

E
Ověřeny pacient

Nejdříve bych chtěla moc pochválit sestřičky v ordinaci paní doktorky. Jsou velmi milé a ochotné, většinu pacientek si pamatují jménem a stále se usmívají. Paní doktorka je velká profesionálka a nezdržuje pacientky zbytečným tlacháním. Vždy mě informuje o novinkách v oblasti gynekologie, např. možnost očkování, genetických testů, nový typ antikoncepce atd. Vyšetření není nepříjemné a v budoucnu se nebudu bát svěřit ji do péče mé těhotenství a porod. Celou ordinaci moc chválím.

Také vůbec nechápu ta negativní hodnocení. K paní Fouskové chodím již 15 let a je úžasná. A neřekla bych že jsem bezproblémová pacientka. A česká závist je opravdu hrozná.

Úžasná lékařka a odborník.

KDYŽ SI ČTU VAŠE NEGATIVNÍ KOMENTÁŘE-CHCE SE MI ZVRACET....TI,KTEŘÍ PÍŠOU TYTO HNUSNÉ VĚCI JSOU JEN UBOŽÁCI!!!PANÍ DOKTORKA JE NESKUTEČNÁ!!!!POMÁHÁ JAK MŮŽE A VŠEM SE CHOVÁ ÚCTIVĚ!!! A JAKO GYNEKOLOG? STOJÍ ZA VŠE!!!!

Nechápu negativní hodnocení na paní doktorku Fouskovou. Vděčím jí za druhé dítě a za vyléčení zanedbaných zánětů vaječníků. Ani po týdenním vyšetření v nemocnici mi nebyli schopni říct proč mám ukrutné bolesti a nemohu víc jak 6 let otěhotnět.
Odvezli mě z práce s bolestma přímo k ní a po ročním léčení kdy mne přibraly se setřičkama do svého inventáře / byla jsem tam snad každý týden / a mněla jsem si vybrat lázně. Už k lázním nedošlo, podařilo se mi otěhotnět. Cysty a záněty jsou hlavně s přechlazení . Mnohé jsou snadno léčeny bylinama a teplem se zábaly.
Ale musíme také pro sebe něco udělat a ne jen chtít vše po lékařích a pak je odsoudit.Jsem její pacientkou již 15 let a v žádném případě bych neměnila. Její kolega, který ji zastupoval a byla jsem za ním s bolestma mi řekl jestli si neumím v lékarně koupit Brufen. Tento přístup se mi zdá poněkud nehodný vúbec toho aby lékař něco takového vyslovil.Paní doktorce děkuji a přeji spoustu spokojených pacientů a hodně trpělivosti s nevrlými pacienty.

R

Paní doktorku jsem vyhledala náhodně a jsem s ní velmi spokojena, když porovnám s předchozím lékařem, který byl spíš podnikatel než doktor, tak paní doktorka je velmi pečlivá a vyšetření jakého semi dostalo u ní jinde nepamatuji. Velmi doporučuji!!!

S

Před 11 lety mi včasnou diagnozou a velmi ochotným přístupem zachránila pí. doktorka život.
V poradně u paní doktorky jsem již 22 let, velmi si ji cením jako lékařky i jako člověka.

L

K paní doktorce chodím už 17 let a jsem s ní velmi spokojená jak s jejím přístupem k pacientům tak s odbornou péčí,Dcera ji navštěvuje už 8 let,protože měla zdravotní potíže a nemá vůbec obavy z gynekolog.vyšetření. Mohu jen a jen doporučit.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti