Praktický lékař pro dospělé
Zdrav. středisko 1097, Stonava, Karviná

Těrlicko-Horní Těrlicko 420, Karviná

Plně spokojený, kdykoliv na telefonu, poradí, pomůže, z mé strany doporučení... Jsem u paní doktorky asi 11 let a vše OK!

jsem naprosto spokojený pacient (8 let!) nikdy sem nezažila, že by mé problémy zlehčovala. vždy se mi dostalo plné pozornosti. sestřička taktéž skvělá.

Chodim k teto pani doktorce nekolik let, a vzdy me dala dohromady nebo doporucila spravneho specialistu.
V budoucnu menit lekare nebudu vsem doporucuji.

velmi příjemná, působí pečlivě

Velice příjemný, milý a odborný přístup paní doktorky i zdravotní sestry.Díky za to, že se můžeme s důvěrou svěřit do velmi dobrých rukou.Paní doktorky si hlídá preventivní kontroly,má zájem o Vaše zdraví, při onemocnění se samozřejmostí provádí sedimentaci a další základní vyšetření, poradí a hlavně projevuje upřímný zájem o Váš zdravotní stav.Chválím po všech stránkách!

Není to dlouho, co chodím k této paní doktorce a musím říct, že jsem s ní spokojená, co se týká lečení a přístupu k pacientům. Jediné takové mínus je objednávání i akutních případů, např. s vysokou horečkou, ale zase z druhé strany vyhoví a po zavolání přijme hned jak je to možné. Třeba ještě v ten den. Je o 100% lepší než má bývala lékařka, která na všechno dávala ibuprofen a málokdy léčila to, co měl pacient.

Paní doktorka se zajímá nejen o fyzické zdraví, ale i o psychicky stav pacienta. Je pečlivá, např. nenasadí antibiotika dokud nemá vysledky sedimentace, provádí pravidelné odběry a vyšetření krve. A navíc sestřička odvádí výbornou práci.

velmi dobra doktorka,ktera se zajima o zdravi pacientu a snazi se jim pomoci

velmi dobra doktorka,stara se o pacienty se zajmem jim pomoci.posle na oddborne vysetreni a snazi se nemocnemu dat veskerou peci az do uplneho vyleceni.

X

Má jen svůj okruh pacientů o které se nadstandartně stará a zbytek pacientů odbývá.Včas nerozeznává závažné choroby na které by se dalo přijít preventívníma prohlídkama které neprovádí.