Praktická lékařka
Palackého 1-3, Brno

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Praktická lékařka Jiný

Chodím k paní dr. již od studií a v té době o ní kolovaly různé zvěsti. Já však na ni nedám dopustit, jelikož je pečlivá, precizní a nemá problém odeslat vás ke specialistovi, pokud má pochyby. Vždy řádně vyšetří, léky neplýtvá a má zmapované odborníky po Brně, tudíž poradí poblíž vašeho bydliště... Doufám, že bude ještě dlouho pracovat!!!

Pečlivá a svědomitá, zkušená a studenty veteriny zocelená. Věcná až stručná, sleduje novinky a provádí drobnější vyšetření na počkání.
Určitě bych neměnil!

Paní doktorka poslední dva roky není dvakrát příjemná, nekomunikuje, člověk se musí ptát, co mu vlastně je, jinak se její diagnózu ani nedozví. Pokaždé když tam jdu s nějakým problémem, tak mám pocit, že se na mě tváří jak na hypochondra, a to chodím většinou až už to začíná být k nevydržení.
Netvrdím, že je špatná lékařka, ale s osobním přístupem by měla něco udělat.

Dnes jsem byla u paní doktorky, klasika: zchvácená, teplota, příšerný kašel....paní doktorka se mě poptala a ačkoli bylo jasné, že skončím na ATB, řekla sestřičce, ať mi udela CRP test!!!! To se mi stalo poprvé v životě, že by se s tím někdo takhle zabýval a paní doktorka se tímto u mě zařadila mezi nejpečlivější lékaře, co znám! Raději obětovala 5 min času za CRP test, než aby mi dala ATB na eventuální virovou infekci! Tohle JE racionální farmakoterapie v praxi a lékařka, které záleží na pacientech! :)

K paní doktorce chodím 26 let a nikdy bych neměnila i po odstěhování z Brna k ní dojíždím 50 km.
Je klidná, milá , opravdu umí naslouchat.

K paní doktorce chodím 15 let,byla vždy velice profesionální,pečlivá,při jakýchkoli pochybnostech mě pošle na specializované vyšetření.Je vždy milá,vyslechne a poradí.Sestřička nynější i bývalá byla taky vždy velice milá a šikovná.Jsem moc spokojená a neměnila bych.

Paní MUDr. Hana Samotná je špičková lékařka, ke které chodím přes 20 roků, jenom mě mrzí, že si jako chronický pacient nemohu objednat léky přes e-mail. Asi tak nutí pacienty k pohybu ale já jsem shnilej. Bééééé...

Vzácná syntéza odbornosti a etiky. Neměnil bych. Dík za vše.

Chodím k paní doktorce přes dvacet let a v žádném případě bych ji nevyměnila. Doufám,že bude ordinovat co nejdéle.

K paní doktorce Samotné patřím již mnoho let a jsem tomu ráda.Nejenže je skvělý diagnostik,pozorný a vnímavý posluchač pacienta,ale velmi svědomitý a ochotný lékař.Pomůže kdykoliv,když je to v jejích silách.Někdo jí vyčítá spoustu času ,který při vyšetření věnuje pacientovi,ale právě toto je o komunikaci,citlivosti a neodbývání pacientů.Děkuji,že jste právě taková.