Adresa

Soukromá ordinace ORL
Úvalská 17a, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

11 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Umístění: Soukromá ordinace ORL Jiný

K paní doktorce chodím již od dětství a teď už i má dvojčata, vždy je o nás perfektně a efektivně postaráno. Paní doktorka i sestřička jsou velmi milé, ohleduplné a vstřícné. Vždy vše vysvětlí, důkladně vyšetří a léčba od ní nám vždy zabrala. Jinde jsme si zažili peklo, sem se nebojíme. :)

J
Umístění: Soukromá ordinace ORL Jiný

Moje maminka je neslyšící osoba, která Dr. Pokornou navštívila. Paní doktorka měla roušku, což logicky znamená, že jí neslyšící osoba, která je odkázána na odezírání ze rtů, nemůže rozumět. Lze však použít průhledný štít nebo tužku a papír a komunikovat pacientovi cokoli je třeba touto jednoduchou formou. Tato lékařka absolutně postrádá bazální sociální dovednosti, je netrpělivá, vzteklá při vysvětlování a používá chemické zkratky k popisu léčiv (čemuž rozumí asi tak čtvrtina dospělých osob, je to stejné, jako bych na paní doktorku začala mluvit portugalsky). Ve chvíli, kdy se lékař chová takto neeticky, je jeho odborná znalost druhotnou záležitostí, protože pacienta svým chováním nehonestuje a ponižuje. Považuji tuto lékařku za sociálně značně omezenou a nekompetentní.

Ověřený profil
Umístění: Soukromá ordinace ORL

Paní doktorku všem doporučuji. Více než deset let jsem k ní chodila s dcerou, kterou ona jediná dokázala vždy vyléčit. A teď už k ní chodím i s vnoučaty, protože vstřícnější a schopnější doktorka snad ani neexistuje. Své blízké bych k jinému lékaři nevzala.


2
Ověřený profil

Skvělá lékařka, trpělivá, udělá si čas, hodná na děti i dospělé.


P
Ověřený profil

Myslím, že je výborná.


Paní doktorka vždy o všem komunikuje - posílá výtěry a do 4 dnů máme výsledky. Jsme nadmíru spokojeni.


Ověřený profil

S paní doktorkou jsem velmi spokojená.CHodím k ní se čtyřletým synem už tři roky.Trpěl několikrát do roka záněty středního ucha,má zúžené zvukovody.Doporučila vytržení nosních mandlí a od té doby máme klid od antibiotik a vysokých horeček.Paní doktorka má skvělý přístup k pacientům,vše vysvětlí a vyšetření provádí profesionálně.Dalším kladem je,že se dlouho nečeká,což mi u pana doktora Tomáška vadilo nejvíce.


S prací paní doktorky jsem vždycky moc spokojený.


Paní doktorka nám také nedoporučila vyndání mandlí a měla pravdu, po měsíci jsme byli tam co předtím. Moderní přístup, rychlé výsledky rozborů, velmi dobrá komunikace. Všem doporučuji


Ověřený profil

S péčí, s přístupem k dětem a hlavně s léčením paní doktorky nejsem vůbec spokojená.Chodila jsem k ní s tříletým synem kvůli opakujícím se angínám.Ohledně vytržení krčních mandlí jsem od ní pořád slyšela, že dneska se už mandle moc netrhají pokud to není nutné. A kdy je to nutné? Během 7měsíců měl syn 9x antibiotika a pořád se jí to nezdálo dost?! Jsem dětská sestra a tak tomu taky trochu rozumím. Co třeba kultivace na začátku angíny a pak i po skončenění? Nabrala je 10 dní po dobrání antibiotik. Jak mohla vědět, jestli byl doléčený, jestli nemůže být v jeho okolí nějaký bacilonosič? Při první nebo druhé angíně bych byla schopna to pochopit, ale po třetí, čtvrté,....A sestřička? Je to vůbec sestřička a nebo jen sekretářka? Neměla by být přítomna vyšetření? Sedí za stolem s podepřenou hlavou a kouká... Od paní doktorky jsme přešli k panu doktorovi Tomášovi a jeho péči si nemůžu vynachválit. Během měsíce synovi vzali krční mandle a od té doby měl angínu 1x a to je to už skoro 3 roky... Rozhodně nedoporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
může se silným mechanickým zatlačením prstu do ušního boltce porušit nějaká část vnitřního ucha (např. nějaké kůstky), respektive způsobit chronické zaléhání a odléhání ucha?
Děkuji
LD

Dobrý den, je to velmi nepravděpodobné. Obtíže může působit pouze cerumen, které zkrátí délku zvukovodu a tím zvýší možnou pravděpodobnost zatlačení na bubínek...taktéž může působit opakující se zaléhání ucha.Pokorná

MUDr. Hana Pokorná

Dobrý den, před rokem jsme koupili venkovní vířivku, kterou používáme celoročně a od té doby trpím na záněty v uších. Myslíte, že to má spolu souvislost a jestli ano, mohl by jste mi poradit jak tomu předejít?
Předem děkuji za odpověď

Dobrý den, myslím, že ano.
Doporučovala bych zvýšit dezinfekci vody. Pokorná

MUDr. Hana Pokorná

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

Související vyhledávání