Úvalská 17a, Praha
Soukromá ordinace ORL

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Soukromá ordinace ORL

Paní doktorku všem doporučuji. Více než deset let jsem k ní chodila s dcerou, kterou ona jediná dokázala vždy vyléčit. A teď už k ní chodím i s vnoučaty, protože vstřícnější a schopnější doktorka snad ani neexistuje. Své blízké bych k jinému lékaři nevzala.

Skvělá lékařka, trpělivá, udělá si čas, hodná na děti i dospělé.

Myslím, že je výborná.

Paní doktorka vždy o všem komunikuje - posílá výtěry a do 4 dnů máme výsledky. Jsme nadmíru spokojeni.

S paní doktorkou jsem velmi spokojená.CHodím k ní se čtyřletým synem už tři roky.Trpěl několikrát do roka záněty středního ucha,má zúžené zvukovody.Doporučila vytržení nosních mandlí a od té doby máme klid od antibiotik a vysokých horeček.Paní doktorka má skvělý přístup k pacientům,vše vysvětlí a vyšetření provádí profesionálně.Dalším kladem je,že se dlouho nečeká,což mi u pana doktora Tomáška vadilo nejvíce.

S prací paní doktorky jsem vždycky moc spokojený.

Paní doktorka nám také nedoporučila vyndání mandlí a měla pravdu, po měsíci jsme byli tam co předtím. Moderní přístup, rychlé výsledky rozborů, velmi dobrá komunikace. Všem doporučuji

S péčí, s přístupem k dětem a hlavně s léčením paní doktorky nejsem vůbec spokojená.Chodila jsem k ní s tříletým synem kvůli opakujícím se angínám.Ohledně vytržení krčních mandlí jsem od ní pořád slyšela, že dneska se už mandle moc netrhají pokud to není nutné. A kdy je to nutné? Během 7měsíců měl syn 9x antibiotika a pořád se jí to nezdálo dost?! Jsem dětská sestra a tak tomu taky trochu rozumím. Co třeba kultivace na začátku angíny a pak i po skončenění? Nabrala je 10 dní po dobrání antibiotik. Jak mohla vědět, jestli byl doléčený, jestli nemůže být v jeho okolí nějaký bacilonosič? Při první nebo druhé angíně bych byla schopna to pochopit, ale po třetí, čtvrté,....A sestřička? Je to vůbec sestřička a nebo jen sekretářka? Neměla by být přítomna vyšetření? Sedí za stolem s podepřenou hlavou a kouká... Od paní doktorky jsme přešli k panu doktorovi Tomášovi a jeho péči si nemůžu vynachválit. Během měsíce synovi vzali krční mandle a od té doby měl angínu 1x a to je to už skoro 3 roky... Rozhodně nedoporučuji.

S přístupem paní doktorky jsem velmi spokojená. Diagnózu stanovuje zásadně na základě laboratorního rozboru, a ne jen tak od oka. Je schopná vyslechnout, poradit, její přístup je velmi příjemný a lidský.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    může se silným mechanickým zatlačením prstu do ušního boltce porušit nějaká část vnitřního ucha (např. nějaké kůstky), respektive způsobit chronické zaléhání a odléhání ucha?
    Děkuji
    LD

Dobrý den, je to velmi nepravděpodobné. Obtíže může působit pouze cerumen, které zkrátí délku zvukovodu a tím zvýší možnou pravděpodobnost zatlačení na bubínek...taktéž může působit opakující se zaléhání ucha.Pokorná

MUDr. Hana Pokorná

• Dobrý den, před rokem jsme koupili venkovní vířivku, kterou používáme celoročně a od té doby trpím na záněty v uších. Myslíte, že to má spolu souvislost a jestli ano, mohl by jste mi poradit jak tomu předejít?
    Předem děkuji za odpověď

Dobrý den, myslím, že ano.
    Doporučovala bych zvýšit dezinfekci vody. Pokorná

MUDr. Hana Pokorná