Hana Pivolusková (dříve Tomicová), psycholog Brno

Mgr.
Hana Pivolusková (dříve Tomicová) verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeut

Adres

Pellicova 8b, Brno-střed, Brno
TERAPIE SPOLU (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Hotovost
733 15.....

Individuální psychoterapie (60min) (700 Kč)

V rámci své praxe se setkávám s lidmi s nejrůznějšími potížemi, které je trápí, nebo otázkami, které by chtěli mít zodpovězené. Často na prvních sezen...

• poruchy příjmu potravy
  • stavy úzkosti, nepohody
  • depresivní a smutné nálady

Ukončené školy

• magisterská psychologie, Fakulta sociálních studií, Masarykova univerzita
  • čtyřletý psychoterapeutický výcvik "Cestou systemických terapií", Institut pro systemickou zkušenost - MC

Znalost jazyků

Angličtina

Umístění: TERAPIE SPOLU

Paní Tomicovou velmi doporučuji. Napsala jsem jí v akutní situaci, kdy jsem potřebovala pomoc co nejdříve. Byla velmi ochotná a vyšla mi vstříc. Kontaktovala mě, že se jí zrovna uvolnilo místo, a tak jsem na první návštěvu nemusela čekat.
Všechny návštěvy probíhají více méně stejným způsobem. Na začátku i na konci zhodnotíte svůj psychický stav, který se v průběhu terapie monitoruje, a tak můžete vidět pokroky.
Paní Tomicová se snaží všechna sezení přizpůsobit vašim požadavkům a zavádí metody, které mohou pomoci s konkrétním problémem. Pokud vám však metoda nevyhovuje, můžete to sdělit a vyzkoušet metodu jinou. V průběhu sezení vás paní Tomicová i zastavuje a zopakuje vám vámi sdělený problém svými slovy, což vás utvrdí, zdali problému rozuměla správně. Je také velmi otevřená a upřímná, což je ve vztahu s psychologem velmi důležité. Cena sezení určitě odpovídá kvalitě služby. Vřele doporučuji.

Mgr. Hana Pivolusková (dříve Tomicová)

Zdravím Barboro, děkuji za recenzi. Přistupovala jste ke spolupráci velmi otevřeně a aktivně, a za to také děkuji. Přeji ať Vás Váš hluboký optimismus provází životem i nadále :-).

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

K terapeutce Hance jsem přišel s velice konkrétním problém, který mě obtěžoval v každodenním životě již dlouhé roky. Postupně jsme se při rozebírání daného problému dostali k daleko závažnějším tématům jako je má sebedůvěra, vnímání sama sebe a především to, jakou váhu přikládám tomu, jak mě vnímají ostatní. Série sezení mi pomohla pochopit a hlavně se oprostit od spousty zbytečně negativních pocitů a výsledkem bylo i úplné vyřešení prvotního problému. Vřele doporučuji všem, kteří mají problém, který nechtějí řešit s blízkými a mají chuť ho vyřešit, aby paní terapeutku navštívili. Ochotně Vás vyslechne a pomůže Vám. Jsem jí moc vděčný! Vít Brabec

Mgr. Hana Pivolusková (dříve Tomicová)

Moc děkuji Vítku, spolupráce s Vámi byla příjemná a velmi produktivní. Přeji, ať se daří i nadále!

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Poznala jsem paní magistru, když mi nebylo právě dobře,hroutil se mi život a byla jsem mile překvapená. S velikou empatií, pozorným nasloucháním a citlivě volenými otázkami mi pomáhala uvědomovat si zdroje mých potíží. Ale také mi pomohla najít jejich řešení. Zdůrazňuji ,,pomohla najít,,! Terapie u ní byla hlavně o tom, jak si já sama přijdu s její nenápadnou pomocí na to, co se mi v životě pokazilo. O to rychleji jsem se svých potíží zbavovala, ptž jsem si na jejich příčinu přišla sama. A to je jak známo, to nejlepší pro pacienta, co se chce uzdravit. Paní Tomicová mi umožnila svým přístupem objevit v sobě zdroje a sílu pro změnu mé stávající situace. Vřele doporučuji její způsob terapie všem, co sice mají potíže a problémy ale chtějí se s nimi prát. Paní magistra vám pomůže vyhrát! Marie Hodaňová

Mgr. Hana Pivolusková (dříve Tomicová)

Moc děkuji, jsem ráda, že jsem mohla přispět k dosaženým změnám, ale hlavní práce a zásluhy nejsou mé :-)

Individuální psychoterapie (60min)

700 Kč