Ordinace Brno centrum
Masarykova 31, Brno-střed, Brno

Paní doktorka chodí pozdě, ordinovat má od 8 hodin. Je schopná přijít v 8:30.
Je občas zmatená a neposloucha. Když jsem měla dostat ATB, požádala jsem o menší nepotahované tablety, předepsala mi velké potahované.
Jediné pozitivum je velmi šikovná a příjemná sestra, která zachraňuje dojem ze zmatené lékařky.
Nejvíce mi však vadí nedochvilnost.

Umístění: Ordinace Brno centrum

Bohužel jsem s návštěvou nebyla spokojená. Při silné infekci horních cest dýchacích, kterou jsem chytla od rodiny, kde již měli napsaná ATB, mi řekla, ať si koupím Coldrex, Paralen a odpočívám,.. Nemoc neustoupila ani po 12 dnech, šla jsem k jiné doktorce, ta mi napsala ATB a bylo po problému.

Umístění: Ordinace Brno centrum

Hana Picková je líný a neschopný lékař.
Jednou jsme potřebovali zdravotní osvědčení od praktického lékaře, aby získali komerční pojištění (jsme cizinci).

Paní Picková napsala "Nedokažu posoudit", od níž byla požadována lékařská stanoviska. Proto jsme byli nuceni co nejdříve vyhledat normální lékaře.

Nikomu nedoporučuji.

Umístění: Ordinace Brno centrum nemoc

Paní doktorka je velice vstřícná a ochotná, rozumí mým zdravotním problémům a se zájmem je řeší. Nemá problém mi udělat jakýkoli test, což u jiných doktorů není běžné.

Umístění: Ordinace Brno centrum Potvrzení o schopnosti pracovat

Lékařka je vemi slabá a nebyla schopna vysvětlit základní věci. Potřeboval jsem jen souhlas s výkonem práce, který nebyla schopna vydat. Na výtku, že objednávací systém nefunguje jak má, mě odkázala na jejich IT správce :D Ještě že má schopnou sestru, která vše zařídila. Nicméně pocit z této doktorky hrozný.