Adresa

Ambul. praktického lékaře pro dospělé
Makovského náměstí 2, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

13 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Umístění: Ambul. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Svérázná a vulgární doktorka, která naprosto postrádá empatii vůči pacientovi, zpochybňuje postup léčby odborných lékařů, o nichž se nevybíravým způsobem vyjadřuje. V případě prosby o vysvětlení zprávy z vyšetření nevyhověla se slovy, že tomu nerozumí.

K
Ověřený profil

Neochota,sprostá,prostě moc nespokojená dokud po ni nic nechcete je to vklidu ale bacha jak musi něco dělat a vypisovat strašná neochota

B
Ověřený profil

S paní doktorskou jsem byla spokojená do doby, dokud jsem byla zdravá a nic jsem nepotřebovala. Ve chvíli, kdy jsem potřebovala od paní doktorky doporučení ke specialistovi, jsem si už musela poslechnout poměrně nepříjemné nadávky na všechny lékaře (vyjma jí, samozřejmě). A ve chvíli, kdy jsem později potřebovala vyšetření před operací, už paní doktorka nenadávala jen na ostatní lékaře (často sprostě), ale nadávala i mě, a to byla poslední kapka. Pokud někomu podobné vystupování vyhovuje, nic nenamítám, ale já na něj stavěná nejsem.


K
Ověřený profil

Já nejsem moc spokojený, zkusím najít někoho jiného. Očekávám od lékaře zájem o můj celkový zdravotní stav, tady se setkávám jen s tím, plníme čísla pro zdravotní pojišťovnu a lečíme podle zaběhnutých postupů.


Z
Ověřený profil

Paní doktorka je typickým a vzorným příkladem tzv. "Rodinného lékaře". Perfektní lékařská péče začíná již v čekárně před její ordinací, kdy její zdravotní sestra dokáže správně selektovat pacienty a nemá žádný problém když potřebujete jen nějakou maličkost. Jsem přesvědčen, že lékař by se měl hodnotit jako celek, tedy komplexní ordinace a ne pouze jako doktor - člověk - odborník. Nicméně i zde je mé hodnocení pouze to nejlepší. Velmi doporučuji. Také jsem si přečetl komentáře a hodnocení výše uvedené a se všemi plně souhlasím , kromě osoby L.V. Za dvacet let jsem v její ordinaci neviděl nic z toho, co L.V. zmiňuje. Přestože nikdo z nás jistě nechodí k žádnému lékaři rád, tak zde mohu říci, že se k paní Haně docela těším, když už tam musím.


Pani doktorka dokaze byt ponekud ostrejsi v mezilidske komunikaci a i kdyz to u ni jde rychle, tak jde videt, ze premysli a nechce nic podcenit. Jakmile se objevi neco co se ji nezda, nejak to nezapada do celkoveho obrazu dopta se, dovysetri sama nebo posle ke specialistovi.


K
Ověřený profil

Nemůžu říci jednu špatnou věc,vždy ochotná ,při sebemenším problému pošle na odborné vyšetření.Sestřička též velice dobré stvoření.Jsem spokojená.


M

Veľmi príjemná pani doktorka a ako už bolo spomínané s rýchlym a svedomitým prístupom.


B

Jsem spokojen s rychlým a současně pečlivým přístupem.
Na rozdíl od jiných ordinací není přetížena počtem obsluhovaných klientů


T

jak uz bylo psano, umi se postavit problemu. rikavam ze du ke kroftce..pani doktorka je totiz takove akcni stvoreni. general hadra! :o)) sestra jen kmita. byvam venku s receptem driv nez si zahreju zidlicku. o sve diagnoze nikterak nepochybuje, nad nicim neduma a kdyz uzna za vhodny tak me posle treba na alergologii pres pul brna az do julianova. a ja otevru mapku a s chuti se tam vydam, protoze verim ze me tam pomuzou..


Došlo k chybě, zkuste to znovu