Praktický lékař pro děti a dorost
Zenklova 39/1545, Praha

C
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Pani doktorka byla vždy skvělá, bohužel, toto se neda rici o jejim nastupci, pan doktor lecil kasel miminku s tim, ze staci sirupek, po opakovane navsteve obratil oci v sloup s tim, ze co jako zase chceme. Dite se jen zhorsovalo, tak jsme sli k jinemu pediatrovi, ten okamžitě nasadil lecbu s tim, ze se jedna o streptokoka.
Pan doktor vubec nebral v pptaz, ze dite ma vysoke horecky, dusi se kaslem.
Samozrejme prechazime jinam a rozhodne tohoto pediatra nedoporucuji!

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Naprosto skvělá doktorka i její syn p. doktor velmi profesionální a vstřícní.. Jezdím až z Nehvizd někdy bych je nevyměnila.
Doporučuji

Mám holčičku 6 měsíců starou a návštěv u tohoto lékaře jsem podstoupila za tu dobu několik. Jak paní doktorka tak sestra jsou velmi milé. Sestra při nějakém problému ochotně poradila po telefonu nebo předala dotaz dál, případně pozvali na návštěvu.
Jejich striktní přístup v separaci nemocných pacientů a kontrol miminek a zdravých dětí je super a chápu, že jednání s těmi co neakceptují je takové jaké je.
Co se týká informací pro maminky miminek, tak jsou super. I když se mi nejdřív zkoušení potravin hned po 4. měsíci nezdálo. Vycházela jsem ze zavádění příkrmů na kojeni.net, kde doporučují začínat až po 6 měsíci. Ale málo kde se píše např. o imunologickém okně, o kterém mě paní doktorka informovala.

Doktorka velmi příjemná, ochotná, ale bohužel setra, která ji asistuje by měla přehodnotit, jestli pracuje na správném místě. Tato dáma je velmi arogantní, nepříjemná na děti i rodiče a často se chová jako by tam byla doktorka ona. Rozhodně nedoporučuji!! Pokud hladáte dětskou lékařku, tak ve stejném vchodě na pravo je velmi milá a ochotná paní doktorka, která nemá chybu..

Paní doktorka je velmi vstřícná a laskavá k dětem. Zná své vlastní možnosti a zbytečně děti netrápí léčbou pokus-omyl. Když neví, nezabírá její léčba na poprvé, posílá ke specialistům. Jednou jsme skončily s dcerkou v nemocnici, schodou okolností s úplně stejnými obtížemi jako jiný stejně starý chlapeček. Ale na rozdíl od něj a jsme byli v nemocnici již po 3 dnech od objevení problémů a ne po 3 týdnech a dvojich antibiotikách.
Sestřička opravdu byla hrozná, ale už tam nepracuje. Nová sestřička je velmi milá a korektní.

K paní doktorce Jakoubkové chodím s dcerou 8 let a jí si opravdu pochvaluji. Milá, vstřícná, i dcerka k ní chodí ráda. Sestra to je děs a běs a paní doktorka jakkoli jsou sehrané, by měla přemýšlet o výměně, protože jí hodně kazí pověst.
Sestra hubatá, nepříjemná, tváří se, že pozřela všechno moudro světa, co ta si dovolí jeden žasne. Občas mám pocit, že si plete svou roli... Do telefonu nepříjemná, osobně také, lepší nic po ní nechtít.. Přesto svou paní doktorku nezměníme. (a asi proto na to hřeší, neboť nás je jistě dost se stejným rozhodnutím..)

K pani doktorce chodim jednak ja od cca tri let a nyni mam u ni vedene obe sve deti. Navic jsem u ni v ordinaci stravila tyden odborne praxe v ramci studia na vyssi zdravotnicke skole. Tudiz se zname drahnou radku let.
Pani doktorka - mila, prijemna, vse vysvetli do puntiku. Nicmene popravde nemam zkusenost s akutnimi komplikacemi. Pokud deti maji zraneni, beru je rovnou na rtg do nemocnice, pri vyrazce jdeme rovnou na kozni, pri zanetu stredniho ucha rovnou na ORL. A pri kasli, ryme k ni nechodime vubec, lecim si deti sama. Delala to tak se mnou i moje maminka. V tomhle mam bohuzel pocit, ze by mi nepomohla... Jako clovek prijemna, ale jinak nevim. Mozna to je jen muj pocit.
K sestricce: Ano, vetsinou neprijemna, ale asi to s ni clovek musi umet. Ja ji vpodstate neposloucham a myslim si svoje. ;-)

velmi dobra lekarka

Velmi příjemná paní doktorka, na sestru si člověk musí nějak zvyknout. Měla by si konečně pořídit CRP, atd.

Ako bývalá zdravotná sestra niesom spokojná s profesionalitou Paní Doktorky Jakoubkové, mam dojem že ich vývoj sa zastavil. Mam 10 mesačne bábo toto zdravotnícke zariadenie som navštevovala pomerne často a stále sa opakoval moj pocit kedy na moje otázky ohladne prikrmovania a iných dotazov iba mlkvo prikivovali, pochopila som že niesom velmi schopná ked si neviem poradit.

Malého iba zvažili zmerali to som nemala istotu či to bolo poctive, par krat sa stal opak. To bolo všetko, žiadne novodobe vychytavky, čo ma sklamalo a nemilo prekvapilo. Viac sa toči o nepodstatnom ako o doležitom.

Pracovat v zdravotníctve nieje sranda, je to praca s ludmi praca aj s empatiou a to že to niekto robí 30 40 rokov to ho neospravedlnuje ak ho to nenaplna a nedáva pacientom to čo novodobí lekari a sestri ano tak v tomto obore nemá čo robit.

Som presvedčená o zmene.