Ordinace specialisty - psychiatrie
Hostinského 9/1535, Praha

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Dobrý den, jsem v šoku, když čtu tyto recenze, protože já chodím k paní doktorce 15 let a vždy mne vyslechla, vysvětlila, na co se ptám a nikdy mi nevyprávěla nic, ze svého života. U paní doktorky se čeká jak kdy. Někdy je to půl hodiny, někdy hodinu a půl. Ale déle než 2 hodiny jsem nečekala. I přes to, že má mnoho pacientů, když je akutní problém, vždy se snaží najít co nejbližší návštěvu. S paní doktorkou i jejím přístupem jsem naprosto spokojena. Léky mám vždy bez úhrady.

nezbývá mi nic jiného, než souhlasit, dlouhé čekání, pak si musíte vyslechnout předlouhé nezáživné vyprávění lékařky, která vás snad ani neposlouchá, skáče vám do řeči, je hlučná a zívá...pokud hledáte lékaře, který se bude věnovat vám a ne líčit vám svůj životní příběh, běžte jinam

NEDOPORUČUJI, nejdřív nekonečně dlouho čekáte, je jedno, zda je tam pacient sám, nebo je plná čekárna naštvaných lidí, od kterých se dozvíte, že paní doktorka se pravděpodobně potřebuje vypovídat, takže když už se k ní dostanete, tak mele a mele. Vyslechnete si dlouhý monolog, její životní zážitky, nemoci, bolesti a jiné dlouhé příběhy. Dostanete recept a jdete obohacen-i o něco, co vás zase, tolik nezajímá. Pokud se vás zeptá, jak vám je, často vás stejně nepustí ke slovu a hlasitě vám skáče do řeči.
Pokud je takto rozvláčná u všech pacientů, není se co divit, že někdy čekáte i hodiny. Občas při ordinování i hlasitě zívá - to je pro depresivního pacienta obrovská vzpruha.
Takže přijdete sednete a zjistíte: vezme pacienta, vypovídá se, pak dlouhá pauza, vezme pacienta, vypovídá se, dlouhá pauza.....atd.
Změnila jsem ordinaci a jsem spokojená.

ztotožňuji se plně s minulým názorem, je neúnosné přečkávat pauzy Dr. Dundové, čeká se 2 i více hodin, na příští kontrolu už nejdu, pokud to lékařka nezvládá, ať předá praxi někomu svižnějšímu

chodím k paní doktorce už dlouho, ale uvažuju o změně lékaře...pravda, pomohla mi, zbavila spousty nepříjemných pocitů, ale v posledních měsících je už neúnosné čekání, nevím, co v oprdinaci dělá, ale třeba půl hodiny nezavolá dalšího pacienta...nebo pacient v čekárně vyloženě dobře naložený u ní trčí velmi dlouhou dobu, pravděpodobně se tam velmi dobře baví a ostatní nekonečně čekají, klepou na sestřičku kvůli přeobjednání nebo prostě nevydrží a odejdou, není to jen můj názor, ale uvažují o změně i pacienti jiní - dle hovorů v čekárně

Nechápu jak tato antipatická arogantní paní může léčit duševně nemocné. Já jsem zdravá a po setkání s ní jsem měla traumatický zážitek. Naší mamince předepisovala léky aniž s jistotou věděla že je určitě potřebuje. A mělo to dost ošklivé následky

***

Fajn ženská s příjemným a klidným přístupem. Pomohla mi. Můžu doporučit.

Špatná

Raději bez komnetáře