Doporučení gynekologové s Všeobecná zdravotní pojišťovna Trutnov

• „Mě p,doktor vždy pomohl. Smůla , že není v ordinaci pravidelně,jak bývávalo, proto jsem přešla k p.doktorce Koulové, kterou najdu v ordinaci pravidelně. Více

Sam. ordinace PL - gynekologa

• „Velmi doporučuji. Příjemné jednání, vysoká odbornost. Navíc hezké prostředí a příjemné sestry. Neznám lepšího gynekologa. Více

Palackého 201, Trutnov Mapa

Sam. ordinace PL - gynekologa

• „Nejlepší lékař, profesionalita, skvělé jednání, lidskost. Vyzkoušela jsem už tři lékaře v oblasti gynekologie a pan doktor Špáta mi opravdu pomohl, je trpělivý a jeho snahou je skutečně pomoci a naplno vyhovět pacientce. Nemůžu si ho vynachválit!!!Díky němu se nám podařilo po dvou letém boji počít miminko:-) Více

Němcové 738, Náchod Mapa

Poliklinika Náchod

• „pan dokor červíček má hezky přistup k ženám

Horská 64, Trutnov Mapa

• „pan doktor je velice ochotny

MUDr. Karel Červíček s.r.o., gynekolog

• „Možná vyzní to divně, ale na prohlídky jsem se i docela těšila. Velice milý pan, profesionální doktor, umí úžasně odlehčit atmosféru, na všechny dotazy jsem vždy dostala vyčerpávající odpověď (a proto mě ani netrápil časový skluz v pořadí pacientek)... Holt věnuje tomu tolik času, kolik je toho situace vyžaduje. Sestřičky jsou taky úžasné ( jak v Úpicích tak i ve Dvoře Králové). Bohužel aktuálně bydlím v Praze a je to k němu daleko, jinak bych za nic takového doktora nevyměnila! Více

Bratří Čapků 773, Úpice Mapa