Doporučení gynekologové s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Semily

• „Pan doktor je skvělý. Chodím k němu od puberty a nemohu si ho vynachválit. Vždy mi pomohl, když jsem měla problém, má skvělý lidský a empatický přístup. Na pacientkách mu záleží. Sestřička je také skvělá, moc milá a profesionální. Více

Poštovní 174, Tanvald Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „Paní doktorka je velice důkladná šetrná laskavá lidská a okamžitě se mě zhostil vnitřní klid. Je to anděl jako její maminka, erudovaná lékařka paní Urbanová, která kdysi zachránila život mojí mamince! A já tak mohla prožít krásné dětství!! Doufám, že mě paní doktorka Šoufková jednou bude rodit :-))). Má mou absolutní důvěru. Děkuji, že vykonáváte svoje povolání s láskou. Více

Poštovní 8, Jablonec nad Nisou Mapa

GYNMEDI s.r.o.

• „Bylo pro mně už velké trauma se po 12 letech objednat znova na prohlídku. Přístup sestry po telefonu byl velmi uklidňující a mile působilo i to, když mně oslovovala jménem. V ambulanci její přístup byl nadále klidný a příjemný. Pak doktor taktéž velice příjemný, i on oslovuje jménem a to na mně působilo moc pěkně a mile. Jsou to dva správní lidé na správném místě ! Přeji jim jen to nejlepší :-) Jiřina Iblová Více

Obránců míru 866, Lomnice nad Popelkou Mapa

Gynekologická ordinace

• „Pan doktor je prostě jednička ve svém oboru. Jsem moc ráda, že jsem k němu přestoupila. Až jsem se styděla co jsem všechno o svém těle nevěděla od předešlé doktorky. Momentálně se mi podařilo otěhotnět, těším se na celý průběh těhotenství, protože už teď vím, že se nic nezanedbá ;) Více

Palackého 2136/14, Jablonec nad Nisou Mapa

• „Vynikající lékař,zde se může říct Profesionalita na svem místě je mi 47 let a až nyni jsen se setkala s opravdu dobrým lékařem ,který je pečlivý a ochotny odpovědět na dotazy pacientek, sestřička úplně perfektni milá nemáte pocit ze obtěžujete když se na něco zeptáte. Chodi sem i ma dcera které je 15 let a měla přeci jen obavu z prvniho vyšetření a byla nadšená přístupem a ochotou. Vřele Doporučuji Více

Metyšova 468, Jilemnice Mapa

Provoz gynekologické ordinace

• „Pan doktor je pro mě ztělesněním odborníka na svém místě. Je velmi profesionální, ale přitom stále lidský, umí navodit příjemnou atmosféru a má smysl pro humor. Vše detailně vysvětlí a popíše, ochotně odpoví na všechny otázky. Rozhodně doporučuji. Více

Čechova 494, Rychnov u Jablonce nad Nisou Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „K panu doktorovi jsem utekla od jisté doktorky ze Mšena, jelikož ta mi sprasila i obyčejný preventivní každoroční výtěr, po kterém jsem vždy krvácela a byl velice bolestivý. Přešla jsem k doktorovi Kavanovi a u něj jsem doposud nic takového nezažila. Je milý, naslouchá a vyjde vstříc. A se sestřičkou taktéž problém nemám, je veselá a velmi přátelská. Více

Jarní 53 468, Železný Brod Mapa

Poliklinika Železný Brod, s.r.o.

• „Za celých 18 let, co k panu doktorovi chodím, jsem s ním neměla jedinou negativní zkušenost. Obě těhotenství perfektně pohlídané, zdravotní problém včas objevený. V ordinaci je vždy pohoda a příjemná atmosféra, ani si nestačím uvědomit, že jsem na gynekologii, pan doktor je samý humor. Má i výborný nos na sestřičky, ať měl jakoukoliv, vždycky velmi milé a usměvavé. Více

Hlavní 696, Smržovka Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „K panu doktorovi chodím už patnáct let. Je to nejlepší gynekolog, kterého jsem kdy měla a znám. Doporučuji s pěti vykřičníky. Bude na vás vždy milý, ochotný, se vším poradí, pečlivý, citlivý, vtipný . Více

Masarykovo náměstí 323, Nová Paka Mapa

Gynekologická a sexuologická ambulance

• „Pan doktor Hep mě přivedl na svět, takže od dob svého aktivního sexuálního života chodím jen k němu co každý půlrok. Jsme na sebe zvyklí, on ví, že nezhubnu a nepřestanu kouřit a já vím, že mě to při každé návštěvě připomene. Ale dost už srandy, je velmi pečlivý, ale nekompromisní. Avšak s jakýmkoli problémem za ním můžete jít a nemusíte se stydět. Lepšího gynekologa určitě v JC není. Všem ho vřele doporučuji. Více

Masarykovo náměstí 323, Nová Paka Mapa

Sam. ordinace PL - gynekologa

• „Velmi kvalitní lékařka , pokud se týká článků některých nespokojených , nechť tedy k paní doktorce nechodí paní která se domnívá , že má zastaralé názory pak si já myslím , že ne vše dříve bylo špatné ne li lepší a v pátém týdnu omezit práci s kovy a proč , je to o tom , že všichni moc sledujete OVRZ a potom z vás nevypadne nic jiného než pomluvy, doktorka Urbanová je jistě velmi erudovaná lékařka a každý má právo na nějaké svoje pocity je to především člověk jako my všechny. Více

Poštovní 8, Jablonec nad Nisou Mapa

GYNMEDI s.r.o.

• „Pan Hassa má skvělý přístup k pacientům...poradí a působí uklidňujícím dojmem :)

Žižkova 268, Semily Mapa

Ordinace gynekologa a radiodiagnostiky

• „Paní doktorka je super! Nemá problém si popovídat, vysvětlit! Ke mě jako těhotné před dvouma rokama měla příjemný přístup! Za mě jednička! Více

(zdravotní středisko) č.d. 321, Jablonec nad Jizerou Mapa

Praktický lékař gynekolog+gyn.dětský

• „K pani doktorce chodim dlouha leta a ma mou duveru. Ano, je pravda, ze informace dostanete po zeptani, ale ono je to nekdy lepsi. Mela jsem problematicky zacatek tehotenstvi a informace z webu mne vzdy vydesily. Pani doktorka mne vzdycky dokazala uklidnit a krizovou situaci s prehledem vyresila. Mohu take porovnat pristup doktora specialisty z Prahy, ktery je pro mne dodnes traumatizujici. Jsem rada jaka pani doktorka je a navic, ma uzasnou sestricku. ;) Více

Jablonec nad Nisou Mapa

• „K paní doktorce chodím již spoustu let, je velmi pozorná a vždycky mi vyšla vstříc. Při vyšetření je velmi šetrná, zdravotní problémy pacientek řeší bez odkladu a zodpovědně. MOhu ji dalším pacientkám jen doporučit. J.M.C. Nová Paka Více

Pražská 501, Nová Paka Mapa

Gynekologická ambulance

• „Paní doktorka je velmi pečlivá, alespoň tak soudím z osobní zkušenosti. Působí možná odměřeným dojmem, ale to je zřejmě spíš snaha o profesionální vystupování. Po prapodivných zkušenostech s Mudr. Hassou jsem u p. doktorky velmi spokojena. Více

Nádražní 241, Jilemnice Mapa

Praktický lékař gynekolog+gyn.dětský

• „Prave mi pan doktor udelal v Jbc nemocnici obrat miminka zevnimi hmaty. Mimi bylo KP a melo nozicku v panvi. A ted je spravne hlavou dolu. Jsem nadsena. :) Povedlo se. A to mam mam malo plodove vody. Takze me zachranil od cisarskeho rezu. :)))) Více

Pasecké náměstí 4, Jablonec nad Nisou Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „Všechny ženy celé naší rozvětvené rodiny ho zbožňují..... ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ``` Více

č.d. 518, Desná Mapa