Gynekolog Polička

• „Ostatní pacientky napsaly už vše. Nejlepší gynekolog, jakého jsem měla. Vždy pomohl a nikdy nic nezanedbal. Navíc je moc příjemný, stejně jako sestřička. Tu samou zkušenost má moje dcera, která za žádnou cenu nechtěla gynekologa muže,ale teď je vděčná, že může být jeho pacientkou. Více

Eimova 294, Polička Mapa

• „Paní doktorka je skvělá moc doporučuji. Usměvavá, obětavá ráda si s ní pokecám. Vždy jsem se bála chodit na gyndu, ale od té doby co chodím k ní už se nám čeho bát Více

Na Podkově 25, Bystré Mapa

Samost.ord.PL - gynekologa

• „Nejlepsi lekar, odbornik s lidskym pristupem. Velmi zdvorily a vstricny k pacientum, to se malokdy vidi. Vrele doporucuji Více

Libušina 194, Svratka Mapa

Gynekologická ambulance

• „Jste nejlepší doktor, umíte velmi dobře poradit a mezi ženami jste velice obliben.

č.d. 383, Dolní Újezd Mapa

Sam. ordinace PL - gynekologa

• „Skvělý člověk, výborný lékař s lidským přístupem.....a vezmi čert všechny zločince, kteří zavřeli litomyšlskou porodnici, kterou pan doktor s láskou, péčí a pracovitostí vypiplal. Více

Trstěnická 911, Litomyšl Mapa

Ordinace gynekologa

• „Kéž by byli všichni lékaři jako je MUDr. Mach. Je to nejlepší gynekolog široko daleko. V době těhotenství věnuje ženám zvláštní péči. Mně konkrétně udělal vyšetření, že každý jiný lékař koukal. Dokonce mě dal doporučení na endokrinologii (nechtěl mi to napsat praktik), i když to není jeho práce a není za to placený. Za vše Vám, pane doktore. Doufám, že ještě dlouho vydržíte. Více

T. Novákové 79, Litomyšl Mapa

Sam. ordinace PL - gynekologa

• „Připojuji se ke stoprocetně kladnému hodnocení paní doktorky Librové. Bohužel stejně se musím ohradit proti sestře. Arogantní, někdy až sprostá osoba, na kterou člověk musí být připravený, než se s ní setká. A přitom tak mladá. Profesionál nikdy nebyla a nikdy nebude, bohužel. Ale nestojí mi za to, abych měnila gynekologa, lepšího bych nenašla! Více

Masarykova 1493, Nové Město na Moravě Mapa

Odborná ženská lékařka

• „Skvělý odborník,výborný diagnostik.Při první prohlídce určil správnou dg.,kterou rok neviděl jiný lékař...a v podstatě mi tím zachránil život...Navíc příjemný,charismatický člověk. Mikulíková. Více

Zahradní 240, Proseč Mapa

Sam. ordinace PL - gynekologa

• „Pan doktor Homola je fajn,super a vždy dobře naladěn.Chodím k němu 20 roků jako pacientka a nedám na něj dopustit.Mimo jiné k němu dojíždí i má dcera z Prahy,kde jsou lékaři tzv.kapacity....Jen ta arogance a dlouhé čekání nás odradila....I když ne všichni jsou stejní.Pan doktor mne asistoval u porodu a já pěji samou chválu....Pokud má někdo problém,vyzkoušejte např.mudr.Richtera,....A uvidíme.-).A zda pije???!!! Svitavy-město-drby,klepy,závist a pomlouvání jeden druhého....na zvracení. Více

Sam. ordinace PL - gynekologa

• „Velice příjemné vystupování a odborný výklad pana doktora. Sestřička velice milá a příjemná. Velmi si vážím vřelého přístupu v těchto dnech a ve složité situaci, všechno perfektně zorganizované. Ještě jednou velice děkuji. Více

Sam. ordinace PL - gynekologa

• „Po návštěvě u pana primáře Jiřího Hrdiny, musím uznat, že je to nejlepší gynekolog. S takovým profesionálním, příjemným, lidským přístupem jsem se nikdy nesetkala. Moc děkuji všem z gynekologického oddělení. Kamila Machová Více

Žďárská 610, Nové Město na Moravě Mapa

• „S panem doktorem jsem naprosto spokojená. Chodím k němu už cca 7 roků. Řešili jsme závažnější problém, pan doktor uklidní, vše vysvětlí, domluví se a vaše problémy opravdu řeší, dbá na své pacientky. Čekárna, jak tu většina zmiňuje, je bohužel taková, že jde většina rozhovorů slyšet, nicméně, nově je v čekárně rádio, takže tam už neuslyšíte opravdu nic a navíc hodnotí se tu lékař, ne prostředí :) sestřička také milá a vyjde vstříc, ochotná :) za mě 5 hvězdiček. Více

Olešnice, Olešnice Mapa

Ordinace ženského lékaře

• „K panu doktorovi mne přivedla před třemi lety náhoda a do dnes jsem za to ráda. Pravda je, že pan doktor je svůj (ale to jsme asi my všichni). Je to velký odborník s lidským přístupem. A to je pro mne hodně důležité. Mám hodně zdravotních problémů a pan doktor byl za hodně dlouhou dobu jediným lékařem napříč všemi obory, který se mně nevyptával, co je to za nemoc se kterou se léčím. Přesto, že moje diagnoza je jeho oboru velmi vzdálená. Věděl o jakou jde nemoc a jaké má komplikace. Při preventivní prohlídce nikdy nic nezanedbá, nenabízí drahé preparáty, které zabírají na všechno (jako moje předchozí paní doktorka) a hlavně od vždycky slyším slova útěchy a podpory. Už jsem se skoro rozloučila s nadějí na miminko. Ale pan doktor mi ji svým lidským přístupem vrátil. Díky němu zase věřím tomu, že přijde čas, kdy budu na tolik zdravá, že si budu moct miminko pořídit. Díky němu, už se netrápím a nepláču nad každým miminkem. Je to odborník každým coulem s lidským přístupem. Neměnila bych Více

Kostelní 80, Polička Mapa

Sam. ordinace PL - gynekologa

• „Mudr. Čadílková je jedna z nejlepších lékařek, co znám. Milá, vstřícná se srdcem na pravém místě

Bří Šťastných 645, Litomyšl Mapa

• „Paní doktorka komunikuje, vůbec jsem nepochopila že se se mnou snaží o běžnou konverzaci, teda pochopila, ale vždy až pár vteřin po ní...(Mám dlouhý vedení). Takto se mnou žádný jiný doktor nemluvil, proto jsem nejspíš reagovala, tak jak.. Děkuji za přístup, Dagmar Hemzová Více

Žďárská 610, Nové Město na Moravě Mapa

NEMOCNICE NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ

• „Výborný doktor, milý, naslouchá a snaží se pomoci. Nesnaží se banalizovat a nepodceňuje problémy. Mám velmi bolestivou menstruaci a narozdíl od předchozí gynekoložky neslyším věty typu... ostatní to taky zvládají tak vy musíte taky... tak jeho otázka je na projevy a snaha hledat příčinu a řešit jí :) Více

Litomyšl Mapa

• „Výborná paní doktorka. Vždy milá a poradí v každé situaci. Před několika lety mě operovala - na výbornou. Jsem jí moc vděčná. Ráda za ní jezdím. Více

Sam. ordinace PL - gynekologa

• „Dámy nechte si vyčistit uši když neslyšíte.Je to vynikající lékař a odborník.Má citlivý přístup k pacientkám.

T. Novákové 79, Litomyšl Mapa

Sam. ordinace PL - gynekologa

• „Paní dr. Mojhova je skvělá lékařka a působí přímo terapeuticky, když se vám snaží pomocí a podpořit vás. Chodím k ní na gynekologii už roky, při vyšetření je velmi jemná (u jiných dr. mě to bolelo), všechno krásné vysvetli. Snažíme se o miminko, p. Dr. Mě i přes moje nesnaze podporuje a těším se, že až se to povede, budu u ní v péči! Vypadá, jako by z toho sama měla radost, až to bude! Doporučuji!!! Více

Kollárova 22/2070, Svitavy Mapa

Svitavská nemocnice, a.s., Poliklinika

• „pan doktor je moc hodny ,kdyz mam problem vzdy mi pomuze.profesionalni a komunativni pan doktor je.nikdy bych od pana doktora neodesla protoze jsem snim velice spokojena.chodim k panu doktorovi dlouho i devet mesicu co jsem cekala prvni dite a nikdy me nesklamal.kdyz jsem mela z neceho strach tak pan doktor me stoho dostal.diky panu doktorovi se nam narodil zdravi syn ktery se ma k svetu. Více

č.d. 265, Jimramov Mapa

Gynekologická ambulance