Doporučení gynekologové s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Litomyšl

• „Ostatní pacientky napsaly už vše. Nejlepší gynekolog, jakého jsem měla. Vždy pomohl a nikdy nic nezanedbal. Navíc je moc příjemný, stejně jako sestřička. Tu samou zkušenost má moje dcera, která za žádnou cenu nechtěla gynekologa muže,ale teď je vděčná, že může být jeho pacientkou. Více

Eimova 294, Polička Mapa

• „Jste nejlepší doktor, umíte velmi dobře poradit a mezi ženami jste velice obliben.

č.d. 383, Dolní Újezd Mapa

Sam. ordinace PL - gynekologa

• „Skvělý člověk, výborný lékař s lidským přístupem.....a vezmi čert všechny zločince, kteří zavřeli litomyšlskou porodnici, kterou pan doktor s láskou, péčí a pracovitostí vypiplal. Více

Trstěnická 911, Litomyšl Mapa

Ordinace gynekologa

• „Kéž by byli všichni lékaři jako je MUDr. Mach. Je to nejlepší gynekolog široko daleko. V době těhotenství věnuje ženám zvláštní péči. Mně konkrétně udělal vyšetření, že každý jiný lékař koukal. Dokonce mě dal doporučení na endokrinologii (nechtěl mi to napsat praktik), i když to není jeho práce a není za to placený. Za vše Vám, pane doktore. Doufám, že ještě dlouho vydržíte. Více

T. Novákové 79, Litomyšl Mapa

Sam. ordinace PL - gynekologa

• „Mám jen pozitivní zkušenost. Díky profesionálnímu vyhodnocení situace, mám dnes zdravého devítiletého syna. Myslím si, že jsem měla štěstí na gynekologa a pan doktor je nejen profesionál, ale i sympaťák a jeho vystupování bylo vždy perfektní. Díky. Di. Více

Potoční 267, Jablonné nad Orlicí Mapa

Sam.ord. PL - gynekologa

• „Pan doktor Homola je fajn,super a vždy dobře naladěn.Chodím k němu 20 roků jako pacientka a nedám na něj dopustit.Mimo jiné k němu dojíždí i má dcera z Prahy,kde jsou lékaři tzv.kapacity....Jen ta arogance a dlouhé čekání nás odradila....I když ne všichni jsou stejní.Pan doktor mne asistoval u porodu a já pěji samou chválu....Pokud má někdo problém,vyzkoušejte např.mudr.Richtera,....A uvidíme.-).A zda pije???!!! Svitavy-město-drby,klepy,závist a pomlouvání jeden druhého....na zvracení. Více

Kijevská 16, Svitavy Mapa

Sam. ordinace PL - gynekologa

• „Velice příjemné vystupování a odborný výklad pana doktora. Sestřička velice milá a příjemná. Velmi si vážím vřelého přístupu v těchto dnech a ve složité situaci, všechno perfektně zorganizované. Ještě jednou velice děkuji. Více

Kijevská 16, Svitavy Mapa

Sam. ordinace PL - gynekologa

• „Pan doktor je fajn i jako člověk,tak i jako doktor,ale ta jeho sestra,tak to je mazec!!!! Dovolat se tam,tak to nemáte šenci a když už tam zajdu se objednat,protože nevydržím to volání,tak vždy prodává ten svuj po-dě-la-nej oriflame,je to vážně děs!!Ale taky si myslím,že doktor tuto stránku ani nečte,protože kdyby jo,tak by s tím už dávno něco udělal a nebo je pravda to co se o nich říká-valo??Dnes u něho byla i moje matka a přišla po 3 hodinách tak na....ná a první co bylo,tak že chce taky odejít,ale komu to vadí,když to náš pan doktor zřejmě ani neví,no škoda ho,ale ta sestra je opravdu neochotná a nechápe pořadí klientů a já nechápu prodávání oriflamu v sesterně!!! Více

Čs. armády 284, Ústí nad Orlicí Mapa

Sam. ord. PL - gynekologa

• „K panu doktorovi mne přivedla před třemi lety náhoda a do dnes jsem za to ráda. Pravda je, že pan doktor je svůj (ale to jsme asi my všichni). Je to velký odborník s lidským přístupem. A to je pro mne hodně důležité. Mám hodně zdravotních problémů a pan doktor byl za hodně dlouhou dobu jediným lékařem napříč všemi obory, který se mně nevyptával, co je to za nemoc se kterou se léčím. Přesto, že moje diagnoza je jeho oboru velmi vzdálená. Věděl o jakou jde nemoc a jaké má komplikace. Při preventivní prohlídce nikdy nic nezanedbá, nenabízí drahé preparáty, které zabírají na všechno (jako moje předchozí paní doktorka) a hlavně od vždycky slyším slova útěchy a podpory. Už jsem se skoro rozloučila s nadějí na miminko. Ale pan doktor mi ji svým lidským přístupem vrátil. Díky němu zase věřím tomu, že přijde čas, kdy budu na tolik zdravá, že si budu moct miminko pořídit. Díky němu, už se netrápím a nepláču nad každým miminkem. Je to odborník každým coulem s lidským přístupem. Neměnila bych Více

Kostelní 80, Polička Mapa

Sam. ordinace PL - gynekologa

• „U pana doktora jsem byla v roce 2019 na prvotrimestrialnim screeningu a ted, v listopadu 2021. Vždy na mě působil velmi mile, vyšetření bylo podrobné, říkal mi co sleduje a proč, když jsem se na něco zeptala, odpověděl. Sestřička byla také velmi milá a pozitivně naladěná. Před návštěvou jsem měla trochu obavu z důvodu recenzí na pana doktora, ale jak v roce 2019, tak teď jsem odcházela spokojená. Více

Čs. armády 284, Ústí nad Orlicí Mapa

Sam.ord. PL - gynekologa

• „Chodím k němu 24 let a jsem moc spokojená. Nyní jsem potřetí těhotná a vše mi vždy ochotně vysvětlí. Vyšetření, která neprovádí např. Prvotrimestrální screening mi vždy vysvětlil a odkázal mě na jiná pracoviště. Jeho přístup je jemný. Sestřička je také velmi příjemná. Určitě bych neměnila. Více

Husova 166/IV, Vysoké Mýto Mapa

Sam.ord. PL - gynekologa

• „Výborný doktor, milý, naslouchá a snaží se pomoci. Nesnaží se banalizovat a nepodceňuje problémy. Mám velmi bolestivou menstruaci a narozdíl od předchozí gynekoložky neslyším věty typu... ostatní to taky zvládají tak vy musíte taky... tak jeho otázka je na projevy a snaha hledat příčinu a řešit jí :) Více

Litomyšl Mapa

• „Já jsem k doktorovi Kellerovi přestoupila od Dr. Mořkovského a jsem spokojená. Pan doktor je na mě vždy milý a příjemný. Vyšetření mě nijak nebolí, o všem s ním mohu hovořit. Teď jsem na začátku těhotenství, tak uvidím, jak se projeví dál. :-D Více

Purkyňova 115/I, Vysoké Mýto Mapa

• Gynekolog