Gynekolog Bystřice

• „Pan doktor Rapsa, je vynikající lékař, který má smysl pro humor. Vždy když jsem potřebovala radu a zavolala mu kdykoli, tak byl milý a ochotný. Mohu ho vřele doporučit a jsem ráda, že takový lékař existuje. Moc děkujeme Synkova ‍ Více

Zahradní 1242, Sedlčany Mapa

Gynekologicke Sedlčany - MUDr. Jan Rapsa

• „K panu doktorovi chodím už víc jak 12 let. Moje mamka k němu chodí, ségra též. Je to lékař na svém místě a hlavně odborník. Každá prohlídka naprosto bez problému a ještě se tam člověk kolikrát navíc nasměje. Děkuju pane doktore. Mikulášová Ž Více

Lidická 667, Vlašim Mapa

• Gynekolog, Onkolog, Anestezi… olog Více

„K panu doktorovi chodím už několik let a jsem nadmíru spokojená.Neměnila bych ani náhodou,ba naopak mohu doporučit.Pan doktor je velice pilný,vstřícný ke svým pacientům, a hlavně je to člověk jako jsme my.popravdě řečeno někdy ho lituji,protože svou práci nemá vůbec jednoduchou.A co se týče jeho sestřičky,tak je to úžasná ženská,prostě jsou super TÝM.pokud má někdo jiný názor tak ať se od pana doktora odregistruje jinam a nešpiní nám jeho pověst.Měli byste si to vyzkoušet na jeho místě a hned byste změnili názor!!!!!!!!!!!!!!! Více

Nádražní 106, Sedlčany Mapa

Ord. prakt. lékaře - gynekologa

• „K pa u doktoru jsem přešla od jiného gynekologa. Líbí se mi jeho empaticka přístup, že vše do posledního detailu vysvětlí a kdyz potřebujete něco probrat vyslechne, vysvětlí, poradí a je ochotný k diskuzi. Přesně tohle jsem hledala. V tehotenstvi je pan doktor moc pečlivý a kdyz mi haproval tlak radeji me poslal na vyšetření než aby neco podcenil a udělal dobře, od té doby me to velmi zlobilo a ikdyz ten tlak mi byl osudným k vyvolavani, vydržela jsem hezky s dcerkou do 38+0. Takže tímto moc děkuji. Jediná nevýhoda, ja osobne bych uvítala rezervační systém. Někdy bylo fajn přijít a jít na řadu, ale taky se mi stalo, že jako tehotna jsem tam cekala 2,5 hodiny což nebylo příjemné tedy... Více

Gynekologicko-porodnická ambulance

• „Naprostá profesionalita s vlídným a jemným přístupem na úrovni duše i vyšetření. Vím, že je pro mne štěstí, že jsem u tohoto pana doktora. Více

Máchova 400, Benešov Mapa

Gynekologická ordinace

• „Pana doktora chválím pomohl mi při porodu když syn měl problemi musím také pochválit sestřičku je milá vždy usměvavá a hlavně trpělivá pan doktor také je příjemný usměvaví a vždy krásné vysvětlí hlavně přistupuje k maminkám v klidu je ostražití pana doktora doporučuji všem Více

Samostatná ordinace PL - gynekologa

• „Nejlepší gynekolog kterého znám - velice milý a příjemný, lidský přístup k pacientovi, vše vysvětlí že tomu člověk hned porozumí, případně neváhá udělat "nákres", aby člověk jako laik vše pochopil. Jak on tak i sestřička jseou velmi profesionální, a příjemným přístupem k pacientkám. Dojíždím k němu až z Prahy a neměnila bych !!!! Všem doporučuji!!!! Více

Rákosníkova 225, Neveklov Mapa

Sam.ord. PL - gynekologa

• „Děkuji panu doktorovi za jeho báječnou, empatickou, milou a vstřícnou péči, vždy mi moc pomohl a jsem ráda, že je můj gynekolog, mám s ním za x let velmi dobré zkušenosti a vždy se k němu těším, je to moc milý člověk, který mě svým přístupem vždy uklidní... děkuji! Více

Masarykovo náměstí 4, Benešov Mapa

Samostatná ordinace PL - gynekologa

• „K panu doktorovi chodíme celá rodina a jsme zcela spokojené:) Zatím jsem neměla závažnější problémy, ale doposud mi vše skvěle vysvětlil a pomohl mi. Má skvělý přístup a určitě bych za jiného lékaře neměnila.. Je velmi ochotný a vychází vstříc. Jsem spokojená a mohu jen doporučit. Více

Smetanova 390, Votice Mapa

PROFEM s.r.o. - gynekologická praxe

• „Pan doktor je velice hodný,vše vysvětlí a poradí,při komplikacích odešle na spec. pracoviště, mohu jen doporučit.Pravda je, že ordinace není super moderní, ale jeho přístup a ochota to vynahradí.Sestřička je vždy příjemná. Více

Samostatná ordinace PL - gynekologa

• „S panem doktorem jsem velice spokojená. Vyslechne, poradí a díky jeho téměř stále dobré náladě se k němu i těším :) mám jen dobré zkušenosti, nemůžu si na nic stěžovat :) Více

č.d. 16, Netvořice Mapa

Samostatná ordinace PL - gynekologa

• „Já tedy s Paní Klenkovou problém nemám :-) je to výborná gynekoložka!!...milá jak ona tak i sestřička :-)

Komenského 303, Sedlec-Prčice Mapa

Samostatná ordinace PL - gynekologa

• „S panem doktorem mám jen pozitivní zkušenosti. Vždy když jsem měla akutní problém zavolala jsem a ihned jsem mohla přijet. Velmi lidský přístup. Pozitivní člověk, vždy pomohl, poradil. Úžasný gynekolog. Více

K Náklí, Týnec nad Sázavou Mapa

Samostatná ordinace PL - gynekologa

• „Výborná lékařka. Upřímná a vždy mi vyřešila každý problém. Personál skvělý. A připlatit si za kvalitu mi nedělá absolutně žádný problém. Za mě jednička s hvězdičkou! Více

Benešovská 621, Vlašim Mapa

Samostatná ordinace PL - gynekologa

• „Obrovská spokojenost, odbornost a chování super, dovedl mě zdárně ke dvěma porodům. Sice zánět také téměř pokaždé mám, ale ty léky (nebarví nešpiní :-)))jednou za půl roku se dají zvládnout :-) Více

K Náklí, Týnec nad Sázavou Mapa

Samostatná ordinace PL - gynekologa

• „Výborná paní doktorka, profesionál každým coulem :-)

Divišov Mapa

Samostatná ordinace PL - gynekologa

• „Nedávno jsem u něj byla poprvé, je to sympatak a vypada to, ze je peclivy......prvni dojem super, doporučuji.

Komenského nám. 155, Votice Mapa

Gynekologická ambulance Profem

• „Velmi milý a vstřícný lékař, který vždy pomůže, poradí, jeho léčba je vždy účinná. MNOHOKRÁT mu DĚKUJI

Benešov Mapa

• „o to by mne zajímalo které myslíte,tady lepší není!!!

Lidická 1715, Vlašim Mapa