Laserové centrum Anděl
Karla Engliše 3221/2, Praha

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Názory pacientů se rychle objeví

Napište svůj první názor

Už jste navštívili Gréta Wohlová? Podělte se o svůj názor. Ostatní pacienti budou vděční za pomoc při výběru nejlepšího specialisty.

Přidejte svůj názor

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

dobry vecer na cele a na tvarih, brade se mi udelala vyrarka,alergie to neni v lekarne mi na to dali Bepanthen Sensidem krem,ten pomohl kratce pak se zas objevila i kdyz to nebylo stoprocentne zahojene.Pak Hydrcortison,Calcium pantothenicum krem,tez ty masticky mely snahu to vylecit,tak tri ctyridny to bylo naruzovele, pak to zas s cervenalo,vysousi se to,jestli na to pusoby slunce,podil to ma,jeste kevsemu kojim. tak prosim oradu jestli byste mi neporadili neco na ten oblicej.jsem alergicka na parfemy,bizuterii, predem moc dekuji pani

Dobrý den, bohužel Vám nedokáži takto přes internet poradit. V případě Vašeho zájmu se prosím objednejte na konzultaci, ta se poprvé hradí částkou 400,-, tam Vás lékařka prohlédne a doporučí Vám, jak postupovat dál.

Hezký den,

Barbora Dvořáková, LC Anděl