Adresa

Soukromá ordinace PL pro dospělé
Drobného 48, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

4 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Umístění: Soukromá ordinace PL pro dospělé Jiný

Nejlepší doktorka, jakou jsem kdy potkala. Na člověka se dívá opravdu jako na člověka, ne jako ostatní, že jen do počtu. Nevzdala se řešení mých zdravotních problémů, které jsem zprvu odmítala řešit, vždy ta správná diagnóza, a jako člověk je paní doktorka Fasorová naprosto úžasná a empatická., její sestřička taky a chci jim poděkovat za péči.

P
Umístění: Soukromá ordinace PL pro dospělé Jiný

“Takových skvělých doktorů jako je MuDr. Fasorová je jako šafránu a personál to stejný, vstřícnost, ochota, úsměv...co si víc přát a hlavně jste objednaní na určitou hodinu, tak-že nemusíte ztrácet čas v čekárně”

Ověřený profil
Umístění: Soukromá ordinace PL pro dospělé pravidelná kontrola a akutní potíže

Po celou dobu pobytu v Brně jsem tam pravidelně chodil, hlavně na kontroly. Byl jsem velice spokojený, paní MUDr. Fasgorová i obě sestry se o mě dobře staraly. Děkuji.


K
Ověřený profil

Důrazně nedoporučujeme!!! Neprofesionalita. Při akutním stavu odmítli ošetřit s odůvodněním, že ošetřují jen na tzv. "časovky" a nemocného pacienta v akutním stavu v 7 ráno pošlou pryč s odkazem, ať přijde za tři hodiny. Velmi nekompromisně a arogantně.


Došlo k chybě, zkuste to znovu