Pana dktora si velice vážím.Můj syn je v jeho péči 15 let a udělal pro něho maximum.Má lidský přístup

Dykova 31, Praha
Psychoterapeutická klinika HERMÉS Group, s.r.o. Praha - psychiatrická a psychoterapeutická ambulance (mapa)

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Hotovost, + 1 Více

Psychoterapeutická konzultace (1 hodina) • od 1 000 kč

Hypnoterapie (1 hodina) • od 1 500 kč

Párová či rodinná konzultace (1 hodina) • od 1 500 kč +3 Více

Psychiatrické vyšetření - komplexní (2 hodiny) • od 2 000 kč

Psychiatrické vyšetření - cílené (1 hodina) • od 1 000 kč

Psychiatrické vyšetření - kontrolní (20 - 30 min. dle potřeby) • od 500 kč

Psychoterapeutická klinika HERMÉS Group, s.r.o., Dykova 31, Praha 10 - Vinohrady prim. MUDr. František Matuška vedoucí lékař kliniky, psychiatr, psy...

Chodila jsem k panu Matuškovi na individuální i manželskou psychoterapii a můzu o něm napsat jen to nejlepší!!! Pan doktor se nám vždy plně věnoval, dobře poradil, byl k nám milý. Pan doktor vyniká i smyslem pro humor. Vůbec se mi nelíbi, že o panu Matuškovi někteří tak špatně píší, těmto kritikám já nevěřím, k nám se pan doktor choval vždy velmi pěkně a také na Ondřejově má velmi dobrou pověst! Petra Venturová

Mám s panem doktorem jen tynejlepší zkušenosti! Je milý, vysoce inteligentní, pozitivně smýšlející, své práci rozumí, také je skromný, laskavý, má široký rozhled a vyniká smyslem pro humor. Tohoto lékaře mohu jen doporučit!!!

Léčím se u něho 7 let, dostal mě z hrozných stavů, perfektně odhadl stav a dal vždy vyhovující léky. Je to jeden z mála psychiatrů, se kterým se dá rozumně mluvit, poslouchá a když něco řekne, tak to sedí.

Pomohlo mi, že mne vyposlechl, pak jsem čekal radu, ale namísto ní mne doktor přivedl k mým vlastním nápadům na to, co se sebou mám dělat, aby mi bylo lépe. A nyní už mi opravdu lépe je.

Psychoterapeutická konzultace (1 hodina)

Hypnoterapie (1 hodina)

od 1 500 kč

Párová či rodinná konzultace (1 hodina)

od 1 500 kč

Psychiatrické vyšetření - komplexní (2 hodiny)

od 2 000 kč

od 2 000 kč

Psychiatrické vyšetření - cílené (1 hodina)

od 1 000 kč

Psychiatrické vyšetření - kontrolní (20 - 30 min. dle potřeby)

od 500 kč

od 500 kč

10 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    Po velmi stresujícím a životně náročném období (rozvod rodičů, a velmi špatné těhotenství, včetně porodu) se u mě objevily příznaky panické ataky a následně i bohužel depersonalizace. V posledních dnech jsem zažívala "jakýsi návrat" k mé osobě - spojené s depersonalizaci. Věřím, že když odstraním tyto panické ataky, budu to opět já.
    Zkouším meditovat, chodím mezi lidi, bojuji s tím. I přesto jsou někdy dny, kdy se cítím hůře a uvažuji o návštěvě odborníka.
    Můžete mi prosím poradit, jak dále postupovat?

Hlededáte-li odbornou pomoc, doporučuji vyhledat dobrého a dostatečně kvalifikovaného psychoterapeuta (např. na webu České asociace pro psychoterapii - czap.cz najdete seznam dostatečně kvalifikovaných profesionálů, což je alespoň trochu zárukou, že nenarazíte na šarlatána). Můžete se také v této věci obrátit na naši Psychoterapeutickou kliniku HERMÉS Group či jiné podobné pracoviště. S pozdravem MUDr. František Matuška

Prim. MUDr. František Matuška

• Dobrý den,najdu nějakého psychiatra z Brna kde léčbu hradí Revirní bratrská pojistovna?

Nevim. Ja ordinuji v Praze a s Revirni bratrskou poj. smlouvu uzavrenu nemam. Dr. Matuška

Prim. MUDr. František Matuška

• psychoterapie