Fabian Marek, gynekolog Opava

Gynekolog Více

Olomoucká 86, Opava
Slezská nemocnice Opava

Názory

Pan doktor je úžasný, škoda že nemá svou gynekolog.ordinaci. Byla jsem opravdu spokojená s přístupem i vyšetřením, víc takových doktorů :)

Skvělý pan doktor ! Velmi příjemný s osobním citlivým přístupem,byla jsem moc ráda že jsem v nemocnici natrefila právě na něj.

Pan doktor je úžasný, prováděl mi císařský řez (byla jsem v částečné anestezii) a musím ho všem doporučit.První císař byl v celkové anestezii a nedá se to s tím druhým vůbec srovnat.Toho druhého mi dělal pan doktor společně s panem primářem a musím oboum dvoum moc a moc poděkovat.Všechno proběhlo v pořádku. Děkuji a doporučuji !!!!

Pan doktor mi provadel cisarsky rez pri vedomi, bez komplikaci, vse naprosto profesionalni :)))))))

Pana doktora jsem měla u porodu a i když jsem rodila poprvé, myslím, že to lepší být nemohlo :)

naprosto spokojena, je lidsky a umi podporit!!... je fajn

Měla jsem těžký porod, ale pan doktor Všechno zvládl, byť s pomocí staršího kolegy. Byl hodný, ohleduplný a starostlivý!

Také jsem měla pana doktora u porodu a byla jsem s jeho profesionálním i lidským přístupem velice, velice spokojená.

Dobrý den, s panem doktorem jsem se setkala, když jsem potratila a byla jsem s ním velmi spokojena. Lidským přístupem mě vyšetřoval a profesionálně mi vše vysvětlil, co se mnou bude. I když mi řekl pan primář, že to bude špatné, on mi dal další naději. Děkuji. A všem pacientkám vřele doporučuji.

Je super, fakt skvělý doktor, vlastně jsem se s někým podobným zatím nesetkala. Jsem moc ráda, že jsem na něho náhodou (ikdyž nešťastnou narazila..)