Psychiatrická ordinace
K Ovčínu 10, Praha

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Rozhodně nedoporučuji. Měla jsem u předepsaných léků vedlejší účinky. Špatně se mi mluvilo, měla jsem problém se vyjadřovat. Brněli mě končetiny a bylo mi na omdlení. Paní doktorka se mě zeptala jestli je lepší migréna nebo vedlejší účinky. Myslela tím že bych při migréně mohla tohle všechno přetrpět. Málem mi vypadli oči z důlků. Dále nedoporučuji pro mladé pacienty, pokud nechcete slyšet radu abyste ve volném čase vyšívali a podobné věci. Snaha byla malá.

nojo, on sem může napsat kdo chce co chce. Ani to nemusí být její pacient, ale někdo, kdo má na ní vztek ať už z jakéhokoli důvodu, že? Ale paní doktorka je výborná, účasná a v dnešní době drží krok se svými kolegy. Je trpělivá, účastná a empatická.

Paní doktorka je perfektní. Je to má čtvrtá psychiatrička, kterou jsem - s trochou nadsázky - měla možnost poznat osobně. Zároveň je ale jedinou, která mi dokázala pomoci i jinak než jen napsáním antidepresiv už mezi dveřma. Navíc si udělala čas hned, jak jsem měla problém - ne až za měsíc, jak je to u některých jejích kolegů z tohoto oboru zvykem. Za to vše si jí hrozně vážím a určitě doporučuji.

Já tedy nedoporučuji. Paní je už velice zastaralá, neustále zapomíná co jsem jí už řekla, a tak na každou otázku musím odpovídat vícekrát, a to během jednoho sezení. Když vyprávím, co mě trápí, ani to nedořeknu a už zapomene co jsem říkala na začátku, mluvit o problémech už tedy ztrácí smysl. Má staré informace a žije pořád tím co bylo dříve, dnešní době se nepřizpůsobila, což mi pro práci psychiatra přijde velice důležité. Starší lidé možná mohou být spokojeni, ale mladým ji rozhodně nedoporučuji.

S paní doktorkou jsem velmi spokojená, mohu jen a jen doporučit :-)

Bezvadná, geniální, velice empatická, moc mi pomohla. Rozhodně špička v oboru a velice doporučuji.

Velice doporučuji

Výborná paní doktorka, jakmile máte bolístku na duši, lehce ji odfoukne. Z její ordinace jsem odcházela jako šťastný člověk, a vydrželo to dosud. Má čas a trpělivost vše vyslechnout a pomoci. Obdivuji, děkuji a doporučuji.

Vynikající, trpělivá, umí naslouchat. Umí i bezvadně léčit, po dlouholetém trápení jsem ráda, že mi ji doporučili a jsem zdráv a je mi dobře. Ani nevíte, paní doktorko, jak jsem Vám zavázán, mám DÍK VÁM nový a užasný život a má rodina také. T.Podlešák

Odcházel jsem VELICE Spokojený! Nádherný přístup jednání a celkový pocit! Mohu jen doporučit!!! Ani psycholog tolik nenasloucha a nevysvetli jak pani doktorka! POKLONA!!!! Opravdu má zajem pomoct!