Eva Vinařová, psychiatr Praha

MUDr. Eva Vinařová

Psychiatr

12 názorů

Uložit


Adresa

K Ovčínu 10, Praha
Psychiatrická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
12 názorů

G
Ověřeny pacient

Rozhodně nedoporučuji. Měla jsem u předepsaných léků vedlejší účinky. Špatně se mi mluvilo, měla jsem problém se vyjadřovat. Brněli mě končetiny a bylo mi na omdlení. Paní doktorka se mě zeptala jestli je lepší migréna nebo vedlejší účinky. Myslela tím že bych při migréně mohla tohle všechno přetrpět. Málem mi vypadli oči z důlků. Dále nedoporučuji pro mladé pacienty, pokud nechcete slyšet radu abyste ve volném čase vyšívali a podobné věci. Snaha byla malá.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

nojo, on sem může napsat kdo chce co chce. Ani to nemusí být její pacient, ale někdo, kdo má na ní vztek ať už z jakéhokoli důvodu, že? Ale paní doktorka je výborná, účasná a v dnešní době drží krok se svými kolegy. Je trpělivá, účastná a empatická.


P
Ověřeny pacient

Paní doktorka je perfektní. Je to má čtvrtá psychiatrička, kterou jsem - s trochou nadsázky - měla možnost poznat osobně. Zároveň je ale jedinou, která mi dokázala pomoci i jinak než jen napsáním antidepresiv už mezi dveřma. Navíc si udělala čas hned, jak jsem měla problém - ne až za měsíc, jak je to u některých jejích kolegů z tohoto oboru zvykem. Za to vše si jí hrozně vážím a určitě doporučuji.


G
Ověřeny pacient

Já tedy nedoporučuji. Paní je už velice zastaralá, neustále zapomíná co jsem jí už řekla, a tak na každou otázku musím odpovídat vícekrát, a to během jednoho sezení. Když vyprávím, co mě trápí, ani to nedořeknu a už zapomene co jsem říkala na začátku, mluvit o problémech už tedy ztrácí smysl. Má staré informace a žije pořád tím co bylo dříve, dnešní době se nepřizpůsobila, což mi pro práci psychiatra přijde velice důležité. Starší lidé možná mohou být spokojeni, ale mladým ji rozhodně nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S paní doktorkou jsem velmi spokojená, mohu jen a jen doporučit :-)


Bezvadná, geniální, velice empatická, moc mi pomohla. Rozhodně špička v oboru a velice doporučuji.


Velice doporučuji
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Ověřeny pacient

Výborná paní doktorka, jakmile máte bolístku na duši, lehce ji odfoukne. Z její ordinace jsem odcházela jako šťastný člověk, a vydrželo to dosud. Má čas a trpělivost vše vyslechnout a pomoci. Obdivuji, děkuji a doporučuji.


Vynikající, trpělivá, umí naslouchat. Umí i bezvadně léčit, po dlouholetém trápení jsem ráda, že mi ji doporučili a jsem zdráv a je mi dobře. Ani nevíte, paní doktorko, jak jsem Vám zavázán, mám DÍK VÁM nový a užasný život a má rodina také. T.Podlešák


R
Ověřeny pacient

Odcházel jsem VELICE Spokojený! Nádherný přístup jednání a celkový pocit! Mohu jen doporučit!!! Ani psycholog tolik nenasloucha a nevysvetli jak pani doktorka! POKLONA!!!! Opravdu má zajem pomoct!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti