Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily diabetologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

paní doktorka je přísná , ale velmi příjemná. mnozí zřejmě nepochopili, že na léčbě se musíme podílet hlavně mi pacienti svou kázní a to občas bolí. paní doktorku jsem našel po mnoha odmítnutí jinde a nelituji. má obvodní lékařka nevěděla , zda vyhledat specialistu při hodnotě cukru 12. nevěděl jsem co to znamená. paní doktorka mě přijala , ale termín neměla. i tak mi dala rady, zejména zhubnout o 15 kg. poslechl jsem a při první návštěvě , po 2 měsících byl cukr 6 , ale i těch 15 kg dole. nyní jsem již čtyři roky pod 6. když vidím některé pacienty v čekárně , nedivím se, že je nepříjemná, když jejích rad není bráno. prostě naše nemoc potřebuje především naši snahu. ona sama nemůže pomoci a to mnozí nechtějí slyšet. prostě pochopil jsem, že léčba záleží především na mém přístupu.
ano ty fronty nejsou příjemné, ale za nemoc si můžeme především sami.
takže paní doktorku mohu pouze chválit. podívejme se každý , jak děláme svoji práci , jací jsme odborníci a pak hodnoťme druhé.
Kusovský

Pani doktorka je laskava,uznala ale take prisna. Muj subjektivni nazor na odbornost je velmi pozitivni. Co se tyce preplnene cekarny, si pacienti delaji sami. Vsichni se nahrnou v 7.00 hod. a ocekavaji co nejkratsi osetreni a cekaci dobu. Pri me osobni navsteve jsem prisel v 10.00 hod. a odchazel jsem v 11.15 hod. a to predemnou bylo 21 pacientu vcetne tech kteri si sli jen pro recept na inzulin a jine administrativni zalezitosti. Tak to je skutecnost.

Privetiva,lidska,ochotna,profesionalni,ohleduplna,leci s plnym nasazeni.

Ověřeny pacient

p. dr. je svědomitá, pečlivá, příjemná - prostě jednička

Nemá, a hlavně nesleduje anamnézu a medikaci od ostatních lékařů a předepíše lék v rozporu s kontraindikacemi
sestra neumí měřit TK - většina pacientů má změřeno 140/80 i když pacient má prokazatelně jiný TK.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřeny pacient

Jsem v podstatě ráda, že jsem si musela vlivem nezájmu a liknavosti ze strany p.MUDr.Tkáčikové vyhledat jinou diabetoložku. Mimo jiné, p.MUDr. si zřejmě libuje v přeplněné čekárně, takže hned ráno nastává boj, kdo dřív a čeká se i několik hodin. Myslím, že přeplněná čekárna spíš vypovídá o tom, jak si MUDr.Tkáčiková není schopna zorganizovat práci s pacienty.Nebyla jsem spokojena i s odbornou péčí, zvlášť,když jsem poznala péči jiné diabetoložky. Rozdíl je nebetyčný. V přístupu i v léčení. Léčím se už déle, takže už asi dokážu posoudit. Jen lituji, že jsem se nerozhodla pro změnu dřív, ale je to zásluha MUDr.Tkáčikové. Aspoň něco!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

E
Ověřeny pacient

S dr.Tkáčikovou nejhorší zkušenosti. Mimo jiné, po propuštění z nemocnice jsem se měla okamžitě ve STŘEDU hlásit a aby nasadila inzulin (hodnoty cukru 28-30).Dr.prohlásila,že nemá na mě čas (byla jsem tam dopoledne!!!), at piju diabetický čaj, cukr si neměřím, abych se nestresovala a přijdu za 3 neděle po její dovolené.I doktoři v Motole nechápavě zírali a chtěli mě okamžitě hospitalizovat.Na štěstí jsem objevila dr.Rusovou, která okamžitě pochopila mou situaci a řešila. Neztratila jsem tak zcela důvěru v lékařskou etiku, naopak důvěru navzdory chování dr.Tkáčikové.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

K

Velmi vlídná, má pochopení pro naše problemy a umí věc s námi probrat, po odchodu z ordinace se cítím velmi dobře.Když je třeba tak umí být i velmi přísná.

O

Velmi hodná a pozorná na sve pacienti. Snaži se najit optimalní řešeni. Po návštěvě se citite mnohem klidnější.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti