Praktický lékař
Běloruská 2, Brno

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Velice obětavá,zkušená a vstřícná.Je dochvilná,spolehlivá a pozdě 100% nechodí.

Paní doktorka je ke mě vždycky vstřícná, příjemná a ochotná, z ordinace odcházím spokojená. Je mojí lékařkou téměř 20 let. Každou diagnózu pečlivě konzultuje a vysvětluje způsob léčby. Naprostá spokojenost. .

Paní doktorka je ke mě vždycky vstřícná , příjemná a ochotná , z ordinace odcházím spokojená. Je mojí lékařkou téměř dvacet let.
Hodnotím pět hvězdiček - velmi dobrý

Děkuji jí za péči

Celé 3 roky jsem měl stejný názor na paní doktorku, jako tady uvádí většina lidí s vysoce kladným hodnocením.
Bohužel, teprve až jsem nemohl vstát z postele po zkolabování organismu, jsem na tuto paní "doktorku" změnil radikálně názor. Na první pohled se jeví schopně, cílevědomě se schopností poradit, brzy však zjistíte že většinu nemocí léčí předepsáním ATB nebo jak již zde bylo zmíněno "babičkovskými radami" což se nemusí vyplatit, když začnete mít vážné zdravotní problémy.

K paní doktorce jsem došel s žádostí o pomoc při nastávajících obtížích, které jsem se snažil co nejlépe popsat, to ale paní doktorka nebrala vážně a po odběru krve mě nechala na pospas bez závěru a řešení mých obtíží. Když se můj zdravotní stav velmi zhoršil (dlouhé spaní, celkové oslabení těla), šel jsem k paní doktorce znovu popsat svoji diagnózu. Paní doktorka to opět nebrala vážně a poslala mě rovnou na psychiatrické vyšetření !!! s tím že jsem nikdy v minulosti žádné komplikace tohoto rázu neměl. Po kontrole u alternativní lékařky mi byly zjištěny nálezy Staphylococcus aureus tzn. zlatý stafylokok + masivně Streptococcus alfa-haemolyticus.

Sečteno podtrženo, paní doktorka je jistě schopná lékařka, její metody jsou však zastaralé a při komplikovanějších obtížích si neví rady a automaticky neadekvátně diagnostikuje psychické problémy !

Jsem spokojen s lékařskou péčí této lékařky.

Bohužel ale, nemohu najít její e-mailovou adresu. Zjednodušilo by to styk s lékařkou u pacienta, který je poslán na specializované vyšetření. Zprávu o tom vyšetření nemohu pak poslat MUDr. Ryšavé e-mailem, musím tam s ní zajít osobně, přestože výsledky externího vyšetření to nevyžadují. To zdržuje.

Píše se již rok 2011, žijeme v uspěchané době a patřičné technické prostředky jsou pro všechny dostupné.

Naprostá spokojenost!

Paní doktorka je vstřícná,milá ovšem je až moc upovídaná a dále chodí řádově o 20 min. pozdě

Schopnosti této lékařky nejsou nijak dobré. Je strohá a nepříjemná, mám spíš pocit, že ji obtěžuji. Není vstřícná.Kladné hodnocení může dát jen ten, kdo neměl vážnější zdravotní problém, který vyžadoval jiné řešení než klasická antibiotika. Znalosti má zastaralé (viz "máte málo železa, jezte špenát").

Po odborné , profesionální stráce i ve vztahu k lidem Vynikající přístup.

Již čtvrtým rokem navštěvuji paní doktorku a upřímně, jsem ráda, že nejsem často nemocná. Paní doktorka mi velmi jasně naznačuje své nesympatie a málokdy mi vyjde vstříc. Spíš hledá cesty, jak mi nevyhovět a zlehčuje moje potíže. Nejsem spokojená. Ani o mé prarodiče se nestarala tak, jak by mohla...